Účesy

10 různých účesů délky uší pro ženy

Jste někdo, kdo je stále na cestách? Dáváte přednost účesům, které jsou pohodlné místo ženského nebo trendového vzhledu? Co je lepší než vyzkoušet účesy s délkou uší? Pokud jste o těchto účesech ještě neslyšeli, jsou verzí mezi krátkými vlasy. Účesy s délkou uší se zaměřují na účesy a možnosti stylingu, kde délka vlasů nepřesahuje uši.

Takže, jak si člověk představuje, účesy na délku uší jsou tak pohodlné, jak jen mohou být, jsou přesto elegantní, ostré a moderní. Pokud se chcete o těchto nejnovějších trendech dozvědět více, pokračujte ve čtení!

10 roztomilých a nejlepších účesů pro vlasy po uši:

Pracovali jsme na tom, abychom pro vás sestavili ty nejúžasnější, nejúžasnější a nejžhavější účesy a účesy s krátkými vlasy. Pojďme je společně prozkoumat!

1. Bob u ucha:

krátké účesy bob bobů

Účesy Bob jsou jedním z prvních vzhledů, které si většina žen pamatuje, když mluvíme o účesu na délku uší. Opravdu patří k nejpreferovanějším možnostem účesů u uší žen. Bob účesy jsou elegantní, ostré a ve světě módy vždy nadčasovou a klasickou volbou. Zatímco několik možností a nápadů, na kterou variantu bobu je vhodné jít, lze zvolit kratší ušní lalůček nebo délku ucha a ty s tupými okraji nebo šikmým vzhledem.

2. Wavy Boy-Cut:

ženy s vlnitou délkou uší

Pokud patříte mezi ženy, které milují odvážné a žhavé pohledy, vždy jsou v trendu chlapecké střihy. Jsou to všechno o sportovních super krátkých účesech pod uchem s lehkostí, pohodlím a současnými módními trendy. Zde je jeden takový příklad účesu vlnitého chlapce. Pokud jste mezi ženami, které mají vlnitou strukturu vlasů a mají oválný nebo prodloužený tvar obličeje, je to perfektní shoda a styl, který můžete vyzkoušet. Vsadíme se, že můžete vypadat nádherně a nádherně!

3. Francouzský účes Pixie-Bob:

délka ucha bang bob

Co říkáte na účes a účes se směsí pixie-bob? Tyto krátké účesy inspirované Francouzem k délce uší jsou ideální pro všestranný vzhled a příležitosti. Od kanceláří po formální setkání a večírky a prázdniny jsou elegantní, nádherné a okouzlující. Nejen to, účes je snadné udržovat a skutečně zlepší váš vzhled v módní hře. Co si o tom myslíš?

4. Kaštanový účes pro chlapce s délkou pod uchem:

účesy s krátkým uchem

V rámci podobného účesu máme další verzi a variantu. Tento hnědý barevný účes s účesem po uši je ideální pro odvážné a divoké, jedinečné prohlášení o stylu. To může dát novou a živou atmosféru se současnými odstíny, mimo pravidelný nudný a univerzální vzhled. Přesto je to také krásné a pohodlné.

5. Kudrnaté texturované ucho Pixie střih:

střih pixie v délce ucha

Máte rádi složité styly a klasické, drsné vzhledy? Tato texturovaná pixie střihová délka ucha pro ty, kteří mají kudrnaté vlasy, je perfektní. Jeden může vyzkoušet tento účes s černými vlasy nebo jakoukoli jedinečnou barvou vlasů a experimentovat s účesy po uši. Dodá módě a pozvedne vzhled tak, aby vypadal minimálně jako diva!

6. Skládaný blond účes:

blond ucho na délku ucha

Tady jdeme s další variantou bobového účesu s délkou ucha. Tento krátký účes je perfektní, pokud máte blonďaté vlasy nebo si dáte barvu vlasů na blond! Skládaná bobová varianta je pro tento odstín skutečně ideální a může váš vzhled stupňovat, aby vypadal horký a nádherný. Tato moderní varianta skládaného bobu s délkou uší se dobře hodí, i když to zkusíte s bočními nebo jemnými ofinou. Vyzkoušejte to a budete milovat!

7. Pixie Undercut Účes:

dámské účesy na délku uší

Co takhle zkusit podřezaný účes? Přestože se ženským sestříhaným účesům a stylům dostává velké pozornosti a popularity, stále jde o málo prozkoumanou arénu a říši. Máme tento styl podříznutí pixie. Tyto krátké vlasy po uši jsou perfektní, pokud máte texturu rovných nebo vlnitých vlasů. Přidává k odvážnému a experimentálnímu trendu a je ideální, pokud máte rádi hudební nebo umělecké obory. Ženy s diamantovým, oválným a obdélníkovým tvarem obličeje se perfektně hodí.

8. Krátký sestřih s délkou uší:

kudrnaté vrstvené vlasy po délku uší

A co krátký vrstvený střih na délku uší? Můžete také pokračovat v celkovém střihu vrstvy nebo vzhledu vrstveného bobu. U žen s tenkou nebo citlivou strukturou vlasů to může působit dojmem plnějšího a stylového vzhledu. Vrstvený střih je nadčasovou volbou, která nikdy nemůže vyjít z trendu a je ideální pro ženy, které nechtějí intenzivně experimentovat!

9. Tapered Curly Haircut:

účesy na délku uší pro černé vlasy

Máme další odvážný a experimentální vzhled – zúžený kudrnatý strukturovaný účes! Zúžený vzhled pro ženy je na módním trhu nový. Dávají perfektní ostrý a drzý styl, s ultramoderními současnými odstíny a všestrannou škálou vzhledu. S tímto stylem můžete snadno strávit méně času na údržbu s elegantním vzhledem.

10. Francouzský Bob Cut:

délka ucha francouzský střih Bob

Teď už víme, že v bobovém účesu existuje mnoho nesčetných variací. V závislosti na vašem výběru, struktuře vlasů a preferencích si můžete vybrat kteroukoli z těchto krátkých bobových verzí. Máme nový nápad, který vám ukážeme s tímto francouzským bobem. Francouzský bobový střih do uší vám propůjčí elegantní a elegantní vzhled s bezproblémovým a okouzlujícím stylem. Cílem je mít profesionální, důstojné a elegantní vibrace s moderními odstíny v uvolněném stylu. Můžete také přidat na vlasy melíry s platinou, šedou nebo vínovou, abyste zvýšili svůj vzhled.

To byly jedny z nejúžasnějších a nejtrendovějších nápadů na účesy a účesy. Nejedná se o omezené, ale o nejoblíbenější a nejznámější varianty. V závislosti na tvaru obličeje, struktuře vlasů, preferencích a příležitosti si můžete vybrat ten správný pro sebe. Dejte nám vědět, které máte v plánu vyzkoušet příště?!