Účesy

10 nejlepších účesů, jak si nechat narůst dlouhé a silné vlasy

Trápí vás vypadávání vlasů nebo nedostatek růstu vlasů? Víte, že existuje několik ochranných přírodních účesů, díky nimž vám rostou vlasy? Pokud jste o nich neslyšeli, ano – existují! Jedná se o nejsnadněji proveditelné a neformální účesy, které vlasy nijak nezatěžují a skutečně podporují růst vlasů snadností a výživou..

Dnes se pojďme podívat a vědět vše o těchto účesech, které podporují růst vlasů. Jsou rychlé, pohodlné a přinášejí opětovný růst a růst vlasů od stimulace bez napětí a stresu směrem k vlasovým folikulům.

10 nejlepších ochranných účesů pro růst vlasů:

Tento seznam snadných a krásných ochranných účesů pro růst vlasů bude pro nás všechny velkým přínosem. Tento krásný vzhled nezahrnuje žádné umělé metody, styling, těžké clip-iny ani doplňky. Jsou čistě přírodní. Pojďme se na ně společně podívat.

1. Twisted Updo:

účesy, ze kterých vám narostou vlasy

Tento krásný zkroucený updo vypadá krásně, žensky a elegantně a přesto patří mezi nejlepší známé ochranné účesy pro vlasy. Účes nezahrnuje žádné připínáčky nebo sponky, které se kolem něj vyskytují, a přirozeně může vystavovat vzhled bez námahy. Tyto účesy, díky nimž vaše vlasy rostou rychleji, také pomáhají uklidnit a vyživovat vlasové folikuly, což podporuje opětovný růst nebo růst vlasů.

2. Halo Braid nebo Half Halo Braid:

nejlepší účesy pro růst vlasů

ochranné účesy pro růst vlasů

Už jste někdy slyšeli o svatozářích copáncích? Výše uvedené obrázky ukazují halo cop a poloviční halo cop. Tento přirozený účes rychle přináší klasický vzhled a přesto je ohromující a moderní. Haló copánky pomáhají při masáži vlasových folikulů zevnitř a snižují jakékoli riziko poškození vlasů. Pokud máte citlivou strukturu vlasů nebo riziko lámání vlasů, mohou být tyto účesy pro růst vlasů dobré vyzkoušet bez námahy.

3. Plážové vlny:

Plážové vlny

Pokud vás zajímá, jak vypadají plážové vlny mezi ochranným účesem, tak je to tady. Jednoduchá úprava vlasů přináší volné a rozpuštěné vlasy bez jakýchkoli upnutých účesů nebo stylů. Je vhodný i pro každodenní použití a umožňuje také volný oběh krve kolem pokožky hlavy.

4. Účes Flat Twists:

nejlepší copánky pro růst vlasů

Účes s plochými zákrutami je perfektní kombinací obilí a etnických zvratů. Pokud chcete přirozený a uvolněný pocit, tyto účesy jsou skvělé. Chrání vlasy před ostrými slunečními paprsky, špínou a znečištěním a také chrání vlasy před lámáním a poškozením, které může způsobit. Je to jedna z nejvhodnějších úprav vlasů pro kohokoli s jakoukoli texturou vlasů. Patří mezi špičkové trendy a známé ochranné účesy pro přirozený růst vlasů.

5. Low Messy Bun:

Nízký nepořádný drdol

Co je lepší než nízký drdol a příliš chaotický vzhled? Už zde vidíme smysl účesu – nízký nepořádný drdol zabere sotva minutu; je to snadné a v žádné formě to není závazné. Volný vzhled umožňuje volnou texturu vlasů a vyhýbá se jakékoli citlivosti nebo riziku vůči vlasovým folikulům. Kromě toho je také zabráněno napětí v kořenech a koncích vlasových folikulů, což podporuje růst vlasů a uvolnění napětí. To také patří mezi nejlepší ochranné styly pro přirozený růst vlasů.

6. Korunní cop:

cornrows pro růst vlasů

Korunní cop patří mezi složité a přesto husté krásné husté účesy, které je třeba vyzkoušet. Je to krásný a ženský updo vlasů, který k němu bez námahy přináší živý a etnický vzhled. Korunní cop je tady, kde je cop vzat po celé sekci, aby se převalil, chrání vlasy před několika riziky, jako je zamotání a poškození. Vyzkoušejte tento nejlepší styl copů pro růst vlasů a budete skutečně přesvědčeni.

7. Vesmírné housky:

rostoucí přirozené vlasy s drdoly

Vesmírné drdoly rozhodně patří mezi nejroztomilejší a mladistvý vzhled ze všech. Přinášejí pěknou atmosféru každému, kdo zkouší styl. Účes také chrání tím, že nepřidává žádný další umělý styling a přináší všechny vlasy do správné podoby, vyživuje výživu. Dále také snadno chrání vlasy před nečistotami a znečišťujícími látkami.

8. Volný francouzský cop:

copánky, díky kterým vám rostou vlasy

Volné copánky jsou nejbezpečnější a ochranné účesy, které pomáhají omezit poškození vlasů a zvyšovat šance na růst vlasů. Ale pokud dáváte přednost tomu, aby to vypadalo trochu stylově, co říkáte na tento efektní styl volného francouzského copu? Vsadíme se, že si tyto copánky zamilujete pro přirozený růst vlasů. Tyto zvláštní copánky, díky nimž vám rostou vlasy, jsou drzá, ženská, mladistvá a okouzlující; nemůžeme odtrhnout oči.

9. Half Top Knot:

účesy, díky kterým vám rostou vlasy

Horní poloviční uzel je další jednoduchý a snadný vzhled, ideální pro ty, kteří mají krátké vlasy a dávají přednost účesu, který může pomoci dobrému krevnímu oběhu. Poloviční uzel lze také zcela nahradit horním uzlem. Tento styl umožňuje omezit lámání vlasů a přináší dobrou ochranu před drsnými nečistotami a znečišťujícími látkami.

10. Chignon Bun:

účesy, které pomáhají vašim vlasům růst

Nakonec je Chignon buchta sama o sobě docela krásná a okouzlující. To je ideální pro ženy napříč věkovými skupinami a přináší elegantní a klasický důstojný vzhled tím nejstylovějším způsobem. Chignon buchta je jako další drdol bez těžkých zákrut nebo spon ve vlasech. Snižuje jakoukoli citlivost související s vlasy a mohou si ji vyzkoušet i ženy s vlasy náchylnými k lámání.

Doufáme, že tyto účesy pro růst vlasů jsou ideální také pro vaše preference. Jsou to nejbezpečnější a nejpřirozenější a nejochrannější účesy k vyzkoušení. Kromě toho také pomáhají při opětovném růstu a růstu vlasů, snižují poškození vlasů a dodávají přirozený vzhled. Co si o nich myslíš? Dejte nám vědět své myšlenky.