Účesy z copů

Top 9 účesů se spirálovým francouzským copem

Obvykle je zázrak vidět všechny ty skvělé účesy, které se dnes začleňují do kultury toho druhého. Vůdcem toho byla globalizace, prostřednictvím které byly kultury ostatních integrovány do jedné. O francouzštině bylo vždy známo, že udává trendy, možná prostřednictvím oblečení, které nosí, nebo vlasů, které vlastní.

spirálový francouzský cop

Francouzština byla dříve známá svými styly pletení, ne -li jejich polibkem, a tady je další pevný účes přímo z Francie. Tentokrát se tomu říká spirálový francouzský cop a zde jsou některé živé příklady toho, jak můžete tento vzhled jednoduše sportovat se správnými možnostmi.

Účesy se spirálovým francouzským copem s obrázky:

Klasické spirály:

spirálové frechové copánky

Jedná se o klasickou spirálovitou francouzskou housku, která začíná z jednoho rohu hlavy a spirálovitě klesá do poloviny na druhou stranu. Jakmile tam bude, znovu začne svou cestu zpět na základní úroveň, odkud začala strana, kde prýmek začínal. Jakmile se vrátíte na počáteční stranu, splétejte ji celou a provlékněte ji a přidejte na objemu.

Spirálový drdol:

spirálové frechové copánky 2

I to je francouzský spirálovitý splétaný drdol, kde cop začíná od samotné přední části vlasů a pokračuje na jednu konkrétní stranu hlavy. I když není správně diagonální, není ani správně přímý a má mírný oblouk. Ukončete cop a provětrejte ho. Poté opatrně stočte do spirály a vytvořte spirálovitou housku.

Krajkový květinový cop:

spirálové frechové copánky 3

Je to docela složitý účes, kterého lze dosáhnout bez profesionální pomoci, ale pak všechno to úsilí bude stát za to, pokud to konečně zvládnete. Začněte tím, že si jednoduše zapletete vlasy do francouzštiny, a pokračujte až do konce. Vlasy dobře provětrejte na objem a poté je natočte do tvaru květinové spirály.

Pletené spirály:

spirálové frechové copánky4

Pro tento vzhled sekce přední zámek a poté začněte s normálním copem. Tentokrát nechte kousek vlasů pokaždé, když v copu uděláte uzel, a jakmile bude celý cop hotový, svažte ho. Nyní začněte splétat všechny volné zámky a ujistěte se, že jsou těsné. Prolistujte počáteční cop pro extra objem a nyní zabalte sekundární copánky do prvního.

Ponytail Spirals:

spirálové frechové copánky 5

Jedná se o nový přístup ke spirálovému pletenému poníkovi, kde byly vlasy od začátku, zejména v koruně, odděleny a spleteny francouzským stylem do tří částí a poté zakončeny v poníkovi. Jakmile je poník hotový, vezměte od něj poníka a ukončete jej copem.

Korunní cop:

spirálové frechové copánky6

Jedná se o klasický korunní cop, kde pletenec začínal z jedné strany hlavy místo ze středu a jakmile byl celý cop hotový, byl srolován a připnut na korunu ve spirálách.

Korunkový cop Ballerina Bun:

spirálové frechové copánky7

Začněte normálním copem vpředu s delším čelním zámkem a poté stejným zespodu. To tvoří první spirálový pás. Nyní vlasy spojte do poníka a mezi první páskou ponechte kousek vlasů a poté vytvořte pás baleríny.

The Crown Braid Pony:

spirálové frechové copánky8

Je zde použita stejná technika korunního pásku, ale místo toho, aby celý skončil, pouze část spirálovitě tvoří cop, zatímco zbytek je uvázán v hubeném poníkovi.

Tornado Twist Side Bun:

spirálové frechové copánky9

Průměrné spirálové zákruty nebyly nikdy dříve jasnější. Prýmek začal běžným procesem a poté byl konec spirálovitě uvnitř a poté připnut.