Účesy z copů

Top 9 účesů na copu

Stromové copánky jsou účesy, kde se pomocí prodloužení prodlužuje délka vlasů. To je pravděpodobně nejlepší způsob pěstování vlasů, vyhýbání se všem druhům velkých manipulací. Na druhou stranu při stylingu vlasů tímto způsobem není co dělat. Někdy se některé kousky vlasů vymknou kontrole a neexistuje žádná přídržná síla nebo spona pro ovládání těchto kousků vlasů. V každém případě je to jeden z nejlepších účesů pro dlouhé vlasy. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších účesů pro copánky na stromech.

1. Curly Tree Braids:

Stromové copánky 1

Kudrnaté vlasy mohou být vhodným vedlejším faktorem pro úpravu stromových copů. Copánky by měly být propojeny takovým způsobem, aby většina vlasů spočívala kudrnatým způsobem. To je jeden z nejlepších vzhledů pro pletené účesy. Ženy s dlouhými tvářemi mohou tento účes snadno sportovat.

2. Prýmek pro vytvoření stromu:

Stromové copánky 2

Tento účes vypadá jako strom tvořený vlasy. Tento nádherný účes vypadá na dlouhých vlasech velmi roztomile. Ohon je hlavním důvodem všech fuzzů ohledně tohoto účesu. Mnoho stylistů dává přednost tomuto vzhledu jako své silné stránce.

3. Copánky Cornrow Tree:

Stromové copánky 3

V tuto chvíli je to jeden z nejstylovějších účesů. Vlasy jsou navrženy tak, aby vypadaly jako cornrow. Zde jsou copánky stylizovány tak, že zůstanou po stranách a zbytek vlasů padne na bok a na záda. Lze splétat pouze přední část vlasů.

4. Kudrnaté boční pletené stromové copánky:

Stromové copánky 4

V této verzi stromových copů zůstává většina vlasů obrácena k opačným stranám. Menší část vlasů je pouze spletená, takže zbytek vlasů zobrazuje kudrnatý obraz. Tento typ vlasů potřebuje trochu péče.

5. Vlnité stromové copánky:

Stromové copánky 5

Zde jsou copánky ve srovnání s jinými stromovými copánky hodně zvlněné. Dlouhé vlasy jsou upravené tím nejefektivnějším způsobem, takže kromě splétané části zůstávají ostatní vlasy vlnité. Účes je vhodný pro dlouhé tváře. Černé ženy si tohoto účesu cení.

6. Mokré a vlnité stromové copánky:

Stromové copánky 6

Tento účes bude perfektně ladit s mokrými a vlnitými vlasy. Ačkoli pletence vypadají jako mikro copánky, po složení tvoří dokonalý stromový cop. Mokré vlasy lze takto upravit, kde pouze horní část vlasů vytvoří copánky a většina vlasů zůstane otevřená. Otevřená část vlasů zobrazí přirozené vlnění a vlnění, díky nimž bude tento účes vypadat jedinečně.

7. Curly Tree copánky shora dolů:

Stromové copánky 7

K tomuto vzhledu jsou nutné dlouhé vlasy. Zde se pletence vytvářejí na přední straně jen kousek nad čelem. Většina vlasů spočívá kudrnatým způsobem. Tento účes je vhodný pro dlouhé a oválné tváře. Bez větších potíží mohou být vlasy upraveny a udržovány, aby tento vzhled zůstal nedotčený.

8. Romantické stromové copánky:

Stromové copánky 8

V tomto účesu jsou vlasy zapojeny a vytvářejí copánky. Vzhled zahrnuje romantickou náladu a je prováděn mnoha celebritami. V tomto účesu je také mírný dotek vln, díky čemuž vypadá celý.

9. Neviditelné copánky:

Stromové copánky 9

Vzhled si zaslouží své jméno. Zde copánky zůstávají neviditelné. Pouze vy to budete moci zažít. Z tohoto vzhledu získáte všechny funkce pletených účesů. Vlasy jsou silné a vyvarujete se lámání vlasů takovým stylingem vlasů.