Účesy z copů

Top 8 účesů Crown Braid

Od té doby, co jsem byl malý, jsem viděl svou babičku, jak si svázala vlasy do stejného starého copu, a pak ho stočila do drdolu, a viděla jsem, jak se ten samý starý cop předává z generace na generaci, dokud mi nepřistál. Moderní svět nyní vytvořil klon každého starého trendu a upravil jej tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám žízně znovu prožít módu. Copánky za ta léta prošly tolika změnami a přesto jedna inovace za druhou to byla doposud nádherná cesta. Zde je seznam všech krásných korunních copánků, pro které se můžete rozhodnout.

Nejlepší účesy s korunovým copem:

Francouzský cop:

účesy s copánky

Pro dokonalé léto je to dost dobrý účes, kde můžete léto využít jako záminku k uvázání předního francouzského korunního copu. Cop začíná z jedné části hlavy a pomalu se přesouvá na druhou stranu. Jakmile dosáhnete druhé strany, připněte zbytek k zadní části hlavy nebo od toho pokračujte.

Řecký korunovaný pohled:

korunní cop 2

Dlouhou hřívu vlasů v létě je těžké udržet a chcete ukojit svoji žízeň po nejnovějších trendech. V takových chvílích jsou to účesy, které by vám pomohly uhasit touhu. Začněte tím, že vlasy spletete zepředu a omotáte je zepředu na druhou stranu. Nyní vezměte vlasy ze zad a stejným způsobem vytvořte plný pás.

Přední cop zapněte:

korunní cop 3

Jedná se o jednoduchý účes, který můžete vyzkoušet z pohodlí domova. Začněte tím, že na přední část vlasů napustíte cop ve francouzském stylu, aby se zametly přední zámky. Nyní přes korunu přivažte průměrný cop a připněte jej na druhém konci. Shromážděte zbytek vlasů a poté je splétejte.

The Simpleton:

korunní cop 4

Toto je základní pletenec 101 až koruny, kde je zbytek vlasů ponechán volný a splývavý, zatímco hlavní koncentrace byla na předním copu, který se tvoří na korunce. Oddělte dobrý kus vlasů z jedné strany a začněte je normálně splétat. Jakmile je cop hotový, jednoduše jej omotejte kolem copu do vlasů.

Půlkorunový cop:

korunní cop 5

Chcete -li získat tento vzhled, začněte oddělením předních zámků ze dvou stran. Začněte splétat jeden z předních zámků v normálním stylu copu a na konci jej zajistěte. Udělejte to samé s druhou stranou a jděte až do konce jako minule. Nyní vezměte levý cop a zatáhněte ho úplně doprava a zajistěte špendlíkem. Udělejte to samé s tím pravým.

Korunní uzel:

korunní cop 6

Tentokrát splétejte cop úplně od koruny jako dříve, ale místo připnutí jej spojte uzlem. K tomu budete potřebovat dva samostatné copánky na obou stranách, které nyní můžete uvázat na konci hlavy.

Nízký cop:

korunní cop 7

Opět jde tento oplet celou cestu, 360 stupňů na hlavě a tvoří plný pás. Začněte splétat vlasy z koruny a dokončete celý kruh tím, že budete sbírat vlasy, jak jdete podél linií. Po dokončení zajistěte vzhled dobře pomocí kolíků, abyste se vyhnuli nehodám.

Halo Look:

korunní cop 8

Podobně jako svatozář, bude tento cop se středním korunovým prstenem pro vás určitě vypadat jako obraceč hlavy. Jedná se o holandský opletený zadní cop, který začíná od koruny a končí připínáním do prstenu vzadu.