Účesy s drdoly

Jak vyrobit ponožkový drdol?

Dobrý účes může být faktorem mezi tím, jak vypadat dobře a skvěle vypadat v případě, že chcete být součástí, a výběr správného účesu vás může frustrovat. Důvodem je, že málokdo ví, že výběr správného účesu je proces, při kterém musíte zjistit, jaký máte tón, barvu a strukturu obličeje. Dobrý ponožkový drdol je vždy skvělý způsob, jak jít, protože tento typ účesu je perfektní, protože je flexibilní s téměř všemi typy obličejů a rozhodně vás učiní středem pozornosti na akci, kterou chcete navštívit. Existuje docela velký výběr dobrých ponožkových drdolů, z nichž si můžete vybrat a níže je uveden nejlepší způsob, jak si vyrobit ponožkový drdol, abyste jej mohli sladit se svým oblečením pro každou událost.-

jak udělat ponožkovou buchtu

Umýt:

První krok k výrobě ponožkového drdolu vyžaduje, abyste si umyli vlasy. Doporučuje se vyhlazovač vlasů, který je na trhu k dispozici jak v šamponu, tak v kondicionéru. Tento uhlazovač vlasů vám usnadní svazování vlasů. Jakmile jsou vlasy umyté, důkladně je osušte ručníkem a vysoušečem vlasů, ale použijte sérum blokující teplo, které vlasy udrží měkké. Suché vlasy budou bolet vaši pokožku hlavy, když se je pokusíte svázat, takže sérum blokující teplo je nejlepší.

Samostatná sada rukou:

Nejlepší způsob, jak dosáhnout bezchybné ponožky, je mít samostatnou sadu rukou, které vám pomohou. Pokud někomu pomáháte s jeho ponožkovým drdolem, pak nejlepší způsob, jak to udělat, je nejprve vyrovnat celé vlasy v ruce a poté je svázat do soustředného kruhu, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Kruh bude pomalu tvořit ponožkový drdol a můžete jej sladit s rozcuchanými kadeřemi vpředu nebo přidat celé vlasy drdolem vzadu. Nejlepší část ponožkového drdolu je, že jej můžete nosit nahoru nebo dolů podle svého výběru, což z něj činí velmi univerzální účes pro všechny příležitosti. Jakmile jsou vlasy zaoblené, můžete přidat příslušenství, jako je malá nebo velká spona, aby je udržely na svém místě, takže není vyžadován žádný jiný typ údržby. Vázání ponožkového drdolu může být jak chaotická záležitost, tak dobře koordinovaná záležitost podle události, kterou chcete navštívit, což je velmi univerzální účes pro všechny druhy příležitostí.

ponožkový drdol 2

Přidat příslušenství:

Chcete -li mít celé vlasy na místě, udělejte to nejlepší, když na konečky vlasů přidáte sponku nebo dřevěný doplněk, aby drdol vypadal dokonaleji. Příslušenství, které chcete použít, je snadno dostupné na jakémkoli trhu a liší se v různých variantách.

66. ročník udílení cen Emmy Primetime - Příjezdy

Přenášení:

Ponožkový drdol je dokonalým účesem pro každou svatbu, společenskou událost nebo dokonce firemní akci. Je také skvělý, pokud se vdáváte, protože doplňuje váš tradiční i západní svatební vzhled. Ponožkový drdol se snadno vyrábí ve srovnání se všemi ostatními svatebními účesy, a proto si získal popularitu. Kromě toho může být ponožkový drdol efektivně použit pro jakoukoli společenskou nebo firemní akci. Opravdu z vás bude středem pozornosti, protože jeho odvážný smyslný vzhled, který je hlavním rysem tohoto skvělého a všestranného účesu.