Účesy s drdoly

9 nejlepších účesů z indické drdoly

Drdoly jsou pravděpodobně nejběžnějším a primitivním účesem pro Inda. Často v rušných svatbách nebo v ranních vlhkých kancelářích byste viděli ženy v jejich oblečení, jak sportují rychle vyrobený drdol, buď aby porazily horko, nebo se začaly škrábat někdy ve svém nabitém programu. Vzhledem k tomu, že variace jsou důležitou součástí modernizace, i hrubé housky nyní procházejí určitými změnami osobnosti. Mezi mnoha druhy patří vysoký drdol, nízký, ten na boku a samozřejmě rozcuchaná hlava postele. Dnes v tomto článku se budeme procházet některými z indických drdolů, které lze sportovat.

1. Chaotický vzhled:

indický drdol hAairstyles1

Toto je pravděpodobně nejméně strukturovaný, ale nejpoužívanější vzhled drdolu pro moderní Indii. Chaotický vzhled vyžaduje, abyste shromáždili vlasy na zadní straně hlavy a chaoticky je svázali pomocí jednoduché kravaty. Chaotický drdol nevyžaduje žádnou dobrou strukturu ani techniku, a přesto dodává vašim vlasům objem a styl.

2. Zpronevěřená buchta:

indický drdol hAairstyles2

Chcete -li mít dokonalý svatební vzhled nebo jednoduše vytvořit styl prohlášení, vyzkoušejte tento úžasný drdol. Jedná se o jednoduchý koblihový drdol, který má uprostřed prohlubeň, která vám umožní zavěsit nebo zavěsit ozdobný kus. Koblihovou buchtu lze nejlépe vytvořit použitím ponožky jako základu, který vám poskytne dokonalý ponožkový drdol nebo koblihový vzhled.

Přečtěte si: Snadné drdoly pro dlouhé vlasy

3. Braid Bun:

indický drdol hAairstyles3

Začněte tím, že si na konci seberete vlasy a přivázáte k nim jednoduchého poníka. Pro větší objem můžete přidat prodloužení nebo spreje na objem vlasů a poté splétat poníka. Zde se můžete buď rozhodnout pro jeden cop, který můžete omotat jako pony, nebo rozdělit vlasy na dva tři copánky a postupovat podle metody obtékání.

4. Boční houska:

indický drdol hAairstyles4

Jedná se o jemně srolovaný boční drdol a pro neposkvrněný vzhled předem použijte natáčky, aby vaše vlasy získaly lesklé princezny. Tento účes může chvíli trvat, než se jednotlivé prameny pramenů stočí do růžové cívky a poté sepnou na stranu hlavy.

Přečtěte si: Jak vyrobit ponožkovou housku

5. Francouzský zvrat:

indický drdol hAairstyles5

Tady je druhá věc, kterou jsme se naučili od Francouzů, kde jsou vlasy nádherně zkroucené do krásné francouzské role. Nechte volné prameny na přední straně vlasů, zatímco zbytek je naražený boulí nebo škádlením a poté se stočí do vnitřního francouzského drdolu.

6. Horní uzel:

indický drdol hAairstyles6

Nejzákladnější na drdol je vysoký drdol pro tvůrce trendů nebo letní upoutávky. Nenechte dlouhé vlasy dostat to nejlepší z vás během vlhkého léta tak, že si vlasy srolujete do vysokého poníka, ale nikdy je opravdu nezajistíte kravatou. Shromážděte vlasy a poté je stočte do pevného drdolu. Když jste u toho, nechte vzadu volný pramen, který kravatu zakryje.

Přečtěte si: Účesy z pleteného drdolu

7. Variace Top Knot:

indický drdol hAairstyles7

Zde je variace na vrchní uzel, kde jsou vlasy rozděleny do dvou oddílů, z nichž první je svázán do horního drdolu, malého a drobného, ​​zatímco zbytek vlasů je vyhlazený a ponechaný volný, takže můžete sportovat oba volné vlasy s drdolem.

8. Looped Look:

indický drdol hAairstyles8

Jedná se o nízko visící drdol vyrobený smyčkovým culíkem. Shromážděte vlasy vzadu a poté vytvořte smyčku prsty, nakonec projděte poníka a stočte ho, abyste vytvořili drdol.

Přečtěte si: Nejlepší účesy z drdolu

9. Underdog:

indický drdol hAairstyles9

Zde začneme obráceným francouzským copem a místo dokončení cop omotáme do drdolu úplně nahoře.