Účesy pro tváře

15 nejlepších účesů pro váš tvar obličeje a jak je upravit

Zatímco mnoho z nás se snaží přijít s inovativními a nejnovějšími trendy účesy, které by nám vyhovovaly, často přicházíme o důležité faktory, které nám mohou, ale nemusí vyhovovat. Tvary obličeje hrají hlavní a důležitou roli v přizpůsobení nebo sladění našeho oblečení a stylu. Protože několik hodin přemýšlíme o tom, jak by na nás mohl styl nebo účes nejlépe fungovat, usnadňujeme vám práci. V této příručce se dozvíte více o různých účesech pro tvary obličeje. Podle vaší povahy a tvaru obličeje se tyto účesy mohou nejlépe hodit nebo ne.

Zjistěte zde perfektní účes pro sebe, který může dobře doplnit tvar obličeje. Dále vám také přinášíme rozsáhlý článek o tom, jak stylovat tyto účesy při různých příležitostech a šatech, abyste si usnadnili práci!

Různé účesy pro tvary tváří Průvodce po odhlášení:

Níže je uvedeno několik známých účesů světové třídy, které vyhovují vašemu tvaru obličeje s obrázky, které vás určitě inspirují. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o tom, co se vám nejvíce líbí a jak vám to tady vyhovuje.

1. Tress Mermaid:

Účesy pro tvary obličeje

Tento styl je řecký účes, který je dnes velmi oblíbený mezi vysokoškolačkami po celém světě. Snadno se vyrábí, vyžaduje jen půl hodiny, než si tento účes ráno úplně stáhnete, takže je pokaždé mírným účesem. Doplňte svým výběrem pokrývky hlavy, aby vypadal ještě přitažlivěji. Tento účes je dokonale vhodný pro dlouhý tvar obličeje.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Tento styl nejlépe odpovídá letní sezóně.
 • Vhodná věková skupina: Vyzkoušejte tento styl, je vám na konci 20. a na počátku 30. let.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Ženy s oválným a diamantovým tvarem obličeje mohou na tomto stylu dobře zapracovat s dlouhými hladkými vlasy.
 • Perfektní šaty a příležitost: Noste tento styl k dlouhým šatům nebo šatům nebo dokonce k etnickým šatům, jak se rozhodnete, na příjemnou večeři s rodinou a přáteli.

2. Krátký cop:

účesy, které vyhovují vašemu tvaru obličeje 2

Cop se snadno vyrábí a snadno se s ním manipuluje a nejlepší na tom je, že je výhodné, když máte tenké vlasy. Pokud jste odvážní, můžete si vytvořit sadu copánků s kratšími i delšími účesy, takže celá vaše pokožka hlavy bude plná copánků, které jsou dnes mezi teenagery velmi módní.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Ženy mohou tomuto stylu dobře vyhovovat v zimě a monzunu.
 • Vhodná věková skupina: Ženy ve věku kolem 20 a 30 let mohou tento styl vyzkoušet.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Pokud máte čtvercový nebo kulatý tvar obličeje s jakýmkoli typem vlasů, můžete to vyzkoušet.
 • Perfektní šaty a příležitost: Tento funky styl se nejlépe hodí k západním krátkým šatům pro příležitost na noční párty.

3. Střední cesta:

Účesy přizpůsobené tvaru vaší tváře 3

Tento účes pro tvar obličeje je vhodný a oblíbený mnoha. Jedná se o účes střední cesty pro středně rovné nebo vlnité vlasy. Je to skvělý styl a je milován všemi vzhledem k pohodlí, snadnosti provádění tohoto účesu. Je propracovaný a přináší eleganci. Tento styl mohou dobře nosit všechny ženy. K dostatečnému provedení tohoto účesu je zapotřebí dobrý objem vlasů.

 • Vhodná věková skupina: Ženy ve svých 30 letech dokážou tento styl rozhoupat než ostatní.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Vyzkoušejte tento styl pro jakoukoli sezónu, jak chcete, jak to vyhovuje po celou dobu.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Ti, kteří mají tvar obličeje a vlnité nebo rovné vlasy, mohou tento styl houpat s grácií.
 • Perfektní šaty a příležitost: Vyzkoušejte tento styl s krásným společenským oblečením jako blejzry nebo westernové šaty ke kolenům pro firemní noční večírky.

4. Updo Messy:

Účesy podle tvaru vaší tváře 4

Chaotický updo buchta je úžasný, pokud máte vysokou školu událost nebo ples. Ačkoli tento účes pro různé tvary obličeje se může pochlubit mládím, může být také ozdoben hlavami firem kvůli sofistikovanosti, kterou nese. Updo vzhled vypadá skvěle s velkým množstvím chaotických kudrlinek na přední i zadní straně. To je jeden z účesů pro kulaté tváře se středně dlouhými vlasy.

 • Vhodná věková skupina: Ženy ve věku 20 let mohou tomuto stylu vyhovovat lépe než ostatní.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Těm v létě se tento styl může líbit, vzhledem k lehkosti a pohodlí.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Na tomto stylu mohou pracovat ti s oválnou a diamantovou tváří s jakýmkoli typem vlasů.
 • Perfektní šaty a příležitost: Vyzkoušejte tento styl s funky a odvážným westernovým oblečením, jako jsou šaty a šaty na noční párty.

5. Super ležérní drdol:

Účesy podle tvaru vaší tváře 5

Tento účes je jistě přizpůsoben jakémukoli tvaru obličeje. Super příležitostný rozcuchaný drdol je opět skvělý způsob, jak jít, pokud si chcete nechat rozpustit vlasy během společenské akce nebo večírku. Dokonce i pro běžný ležérní účes je to skvělý způsob, jak jít. Super ležérní vyžaduje jen malý drdol s velkým množstvím rozcuchaných kudrlinek, aby správně stáhl tento skvělý vzhled.

 • Vhodná věková skupina: Na tomto stylu mohou pracovat ženy jakéhokoli věku do 40 let.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Tento styl mohou vyzkoušet všechny střední až dlouhé vlasy s jakýmkoli tvarem obličeje.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste tento účes v létě, protože je docela pohodlný a elegantní zároveň.
 • Perfektní šaty a příležitost: Tento jednoduchý styl lze přizpůsobit jakémukoli příležitostnému oblečení až po moderní šaty podle vašeho výběru pro příjemná setkání s přáteli.

6. Jednoduché vrstvy:

účesy, které vyhovují vašemu tvaru obličeje 6

Jednoduché vrstvy jsou pravděpodobně univerzálním účesem ve tvaru obličeje, který jste si kdy mohli vybrat. Vše, co potřebujete, je dobrá délka vlasů, která vám poskytne perfektní účes, který vyhovuje téměř všem typům obličeje. Jednoduché vrstvy se snadno vytvářejí a také se s nimi snadno manipuluje. To je také jeden z nejoblíbenějších účesů pro malou tvář s dlouhými vlasy.

7. Messy Bun:

účesy, které vyhovují tvaru vaší tváře 7

Vynikající rozcuchaný drdol je vždy skvělý způsob, jak jít, protože tento typ účesu je perfektní, protože je ohebný téměř se všemi druhy tvarů obličeje a rozhodně z vás udělá centrum pozornosti události, kterou chcete navštívit. Můj tvar obličeje je kulatý a toto je jeden z krásných účesů, pro které jsou mé tváře přesně obleky.

 • Vhodná věková skupina: Ženy ve svých 20 letech mohou tento styl rozhoupat.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Tento styl noste v létě pro maximální pohodlí.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Toto je nejlepší účes pro můj tvar obličeje, pokud máte oválný tvar obličeje a jakýkoli typ vlasů.
 • Perfektní šaty a příležitost: Zkuste to se super ležérním tričkem a kalhotami, abyste nastavili trend vyrazit na jakékoli výlety s přáteli.

8. Přizpůsobený vzhled:

účesy, které vyhovují vašemu tvaru obličeje 8

Přizpůsobený vzhled je dokonalým způsobem, jak najít dokonalý účes, který odpovídá tvaru vaší tváře. Přizpůsobený vzhled vyžaduje mnohem více času než jakýkoli jiný účes k nalezení kvůli neustálému experimentování. Na konci dne s nějakou tvrdou prací najdete svůj jedinečný účes, který bude skvěle vyhovovat vašemu tvaru obličeje. Jedná se o jeden z nejkrásnějších a nejjemnějších vhodných účesů pro různé tvary obličeje.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Každá sezóna je skvělá při zkoušení tohoto stylu.
 • Vhodná věková skupina: Ženy ve svých 20 letech dokážou tento styl rozhoupat úplně jinak než ostatní.
 • Perfektní šaty a příležitost: To se dobře hodí k dlouhým westernovým efektním šatům pouze pro některé speciální maškarní akce.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: V tomto účesu mohou dobře vypadat jakékoli střední až dlouhé vlasy s oválným obličejem.

9. Skákací culík:

Účesy přizpůsobené tvaru vaší tváře 9

Normální culík není nic nového, ale skákací culík dává novému ztvárnění rovného a elegantního culíku. Skákací prameny vlasů posilují vlnité vrstvy. Za prvé, vlasy zůstanou rozpuštěné a natočí celé vlasy kulmou. Vraťte vlasy a poté zatáhněte všechny vlasy do culíku v zadní části hlavy. Chcete -li mít zvednutý nebo vyvýšený culík, utáhněte gumu jejich roztažením. S tímto tvarem obličeje vypadáte elegantně a elegantně.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste to v zimě nebo v monzunu, abyste vypadali dobře.
 • Vhodná věková skupina: Ženy kolem 20 let mohou s tímto účesem vypadat dobře.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Tento styl vyhovuje oválnému, kulatému a diamantovému tvaru obličeje s vlnitými vlasy.
 • Perfektní šaty a příležitost: Vyzkoušejte tento účes s jakoukoli etnickou kurtou, jak si přejete pro pravidelnou vysokou školu.

10. Bombshell Blowout:

Účesy podle tvaru vaší tváře 10

Rozcuchaný a zvlněný vzor tohoto účesu zvýší přitažlivost pro sex. Tyto chaotické vlny jsou sexy. Bombshell blowout účes se provádí nanesením pěny a vyfouknutím do sucha. Po sušení se náhodně zabalí. Vrstvy, které definují profil obličeje, jsou stočeny pomocí kulmy. Nakonec se tyto vrstvy zpackají prsty a vytvoří rozcuchaný efekt. To vytváří přitažlivý výhled a tento styl můžete tvarovat na tvar obličeje na jakékoli párty ve westernovém oblečení.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Zima je pro tento účes nejlepší.
 • Vhodná věková skupina: Ženy kolem 40 let mohou na tomto stylu dobře zapracovat.
 • Perfektní šaty a příležitost: Noste roztomilé efektní šaty ke kolenům, abyste se mohli vydat na dnešní večírky nebo funkce, jak si přejete.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Pokud máte oválnou a kosočtverečnou tvář s jakýmkoli typem vlasů, můžete na tomto stylu zapracovat.

11. Pinup-Girl Pigtails:

Účesy přizpůsobené tvaru vaší tváře 11

Tento účes zvyšuje a prodlužuje výhled na váš tvar obličeje. Proto se doporučuje zejména pro kulaté nebo malé tváře, aby to vyzkoušely. Natočení celých vlasů, než se začnete balit, je velmi žádoucí. Jakmile skončíte s natáčením, vlasy se škádlí do horní části zad, aby vypadaly jako cukrová vata. Specialitou jsou dva nízké copánky s volnými copánky.

 • Vhodná věková skupina: Ženy ve věku 30 a 20 let mohou v tomto stylu vypadat dobře.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste tento styl v létě, protože se v této době nejlépe hodí.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Ti, kteří mají jakýkoli typ vlasů a typu obličeje, mohou tento styl úplně rockovat.
 • Perfektní šaty a příležitost: Pěkné šaty po kolena nebo westernové šaty se k tomuto stylu hodí i na noční večírky nebo fantastické akce.

12. Fishtail Bun:

Účesy přizpůsobené tvaru vaší tváře 12

To je další skvělý účes pro dlouhý tvarovaný obličej. Fishtail drdol je poutavý styl pro dlouhovlasé ženy. Nyní je čas na buchtu s rybím chvostem. Ti, kteří mají dlouhé vlasy a chtějí být středem přitažlivosti, by to určitě bez váhání vyzkoušeli. Vlasy jsou staženy do nízkého culíku a na konci vlasů dělají cop z rybího ocasu. Poté se rybí omotá kolem zadní části vaší hlavy. K zachycení copu na zadní straně vlasů se používají vhodné sponky do vlasů, jako jsou špendlíky ve tvaru písmene U, aby se zajistily na konkrétním a vhodném místě. To je zakončeno zastrčením konce vlasů do copu, čímž vznikne drdol rybího ocasu.

 • Vhodná věková skupina: Ženy ve věku do 40 let mohou tento účes ladit.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste jej v létě, aby vypadal dobře a ladil se stylem.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: V tomto stylu mohou dobře vypadat ty, které mají oválnou a srdcovou tvář s jakýmikoli dlouhými vlasy.
 • Perfektní šaty a příležitost: Vyzkoušejte tento styl s westernovými šaty nebo sukněmi nebo kalhotami, jak chcete, jak to vyhovuje všem. Dále to zkuste navrhnout pro sladké koktejlové večírky.

13. Účes školačky:

Účesy přizpůsobené tvaru vaší tváře 13

Tento typ účesu sledují ženy a mladé dívky po celém světě. V tomto vzhledu vypadáte zatraceně cool s jakýmkoli tvarem obličeje. Toto je vždy nejpřirozenější styl sportu. Velký kus vlasů se přejíždí přes čelo a poté klouže v černých nebo barevných bobby pinech. Tento styl je vhodný pro ty, kteří mají širší čelo. To je jeden z dokonalých účesů pro obdélníkové tváře.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste to nejlépe v zimě a monzunu, abyste vypadali dobře.
 • Vhodná věková skupina: Ženy ve věku do 22 let mohou v tomto účesu vypadat dobře.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Tento styl mohou lépe vyhovovat těm, kteří mají rovné vlasy s oválným obličejem.
 • Perfektní šaty a příležitost: Tento styl je vhodný pro sukně a šortky, které se hodí na pěkné maškarní akce nebo hostiny či oslavy.

14. Stužka:

Účesy přizpůsobené tvaru vaší tváře 14

Jedná se o jeden z nejvhodnějších účesů pro tvar obličeje všech typů s jednoduchými copánky. Pokud jste blázni do úpravy vlasů pomocí jiných prvků, pak jste na správném tématu. Cop se provádí pomocí stužky a hlavní součástí tohoto stylu není, aby vypadal perfektně. Jinak se ztrácí hlavní zábava. Chaotický cop s černou nebo barevnou stuhou je hlavní atrakcí. Shromážděním vlasů v horní části hlavy vypadá jako podkovy. Použijte stuhu s libovolnými dvěma částmi mezi třemi oddělenými částmi vlasů, abyste bláznivě spletli a uzly svázali náhodně po několika otáčkách. Tento chaotický cop s mašlí určitě ladí s vaší tváří, abyste se rozhodli pro změnu.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste jej v jakémkoli ročním období, jak chcete, jak se vám líbí.
 • Vhodná věková skupina: V tomto účesu mohou dobře vypadat ženy po třicítce.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: V tomto stylu můžete vyzkoušet oválný obličej a jakýkoli typ vlasů.
 • Perfektní šaty a příležitost: Tento funky styl může být nejlepší s funky a nepředvídatelnými westernovými šaty, které se hodí na krásné taneční večírky nebo akce v noci.

15. Vrátit zpět:

Účesy přizpůsobené tvaru vaší tváře 15

Zrušený updo je dobře známý a oblíbený účes, který je docela snadné vyzkoušet. To se provádí jednoduše tak, že vlasy dobře vyfénujete pomocí malých a středních kartáčů. Dále vytvořte nízký culík a rozcuchejte jej takovým způsobem, abyste vytvořili základnu s bobby piny. To je nejlepší pro ty, kteří nemají čas na přípravu a styl, ale chtějí vypadat trochu stylově. Vyzkoušejte tento styl pro všechny ženy, jak se jim líbí. Tento styl ladí s tvarem vaší tváře a zvyšuje krásu vašeho obličeje.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Léto je v tomto stylu vhodné pro milost.
 • Vhodná věková skupina: Zkuste to u všech žen mladších 40 let.
 • Preferovaný typ obličeje a vlasů: Tento účes je pro tvar obličeje a typ vlasů a je vhodný pro všechny druhy a je vhodný pro všechny ženy.
 • Perfektní šaty a příležitost: Ke kolenům nebo roztomilým celovečerním šatům nebo klasickému oblečení se k tomuto stylu nejlépe hodí na rande na večeři nebo noční výlety.

Další tipy:

 1. Údržba vlasů vždy vyžaduje čas a trpělivost.
 2. Klíčem proto není přeskočit jakoukoli rutinu, ale dodržovat ji každý týden bez selhání.
 3. Ořízněte vlasy často za dva měsíce, abyste si zachovali stejný účes, pokud chcete.
 4. Aplikujte olejovou masku každý týden jednou nebo dvakrát, abyste měli vlasy vyživené a zvlhčené. Tím se zabrání tomu, aby vlasy byly suché a drsné.
 5. Účesy můžete pozvednout do jiné míry přidáním doplňků k vlasům, jak se vám líbí.
 6. Ženy s kulatým obličejem se mohou vyhýbat účesům, které mají vysokou korunu a vlasy, až se styly na čele více skryjí do tváře.
 7. Vyšší a prodloužené styly nejsou vhodné pro ty, kteří mají oválný obličej.

Tyto účesy jsou dobře upraveny tak, aby vyhovovaly různým tvarům obličeje a typům vlasů. Doufám, že se vám tento průvodce účesů pro tvary obličeje líbil. Vyzkoušejte je a experimentujte, jak vám to nejlépe vyhovuje. Dejte nám vědět, jak se vám líbí, sdílením s námi. Tyto styly vás určitě promění a budete vypadat trendověji a stylověji než dříve. Navíc jsou docela snadné a nevyžadují žádné úsilí.

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Jsou ofiny vhodné pro kulatý tvar obličeje?

Odpověď: Ano, ofině sluší kulatý obličej. Mělo by se však vyhnout tupým třeskům, protože zvýrazní kulatý tvar obličeje. Proto jděte na grafické rány nebo vrstvené rány. Mohou vypadat dobře na těch, kteří mají kulatý obličej.

Q2. Má bob účes dobře s těmi, kteří mají čtvercový obličej?

Odpověď: Ano, bob styl se hodí k těm, kteří mají hranatý obličej. Zkuste rozcuchaný bob, protože přijde s vrstvami a bude méně zdůrazňovat pravoúhlost obličeje. Měkké vrstvy a změkčení okrajů jsou důležité pro ty, kteří mají čtvercový obličej.

Q3. Mohu mít krátké účesy pro kulatý obličej?

Odpověď: Kulaté tváře jsou často ošidné. I stylisté salónu si dvakrát rozmyslí, jaký styl jim bude vyhovovat. Myšlenkou stylingu kulatého obličeje je provádět účesy tak, aby prodloužily obličej a nevypadaly kratší. Krátký sestřih je tedy dobrý, dokud nezvýrazní vaši kulatost.