Účesy, novinky celebrit

Účes Justina Biebera za ty roky – 15 účesů

Justin Bieber účes hairstyling pop ikona

Justin Bieber je mladý kanadský zpěvák s německými kořeny, který se stal populárním ve Spojených státech. Narodil se 1. března 1994 v Londýně v kanadském Ontariu a svou kariéru zahájil natáčením známých písní. Jeho matka ho dala vědět prostřednictvím domácího videa na You Tube, když se americký talentovaný chlapec dozvěděl americký zpěvák Usher. V roce 2009 vyšel jeho první singl „One Time“, který obsadil první místo v hitparádách, zejména v USA a Kanadě. Justin se v 15 letech stal superstar a chytil za srdce tisíce pubertálních dívek po celém světě. V březnu 2010 se uskutečnilo debutové album – „My World 2.0“, do roku 2015 pak vydal další tři alba. Dívky na něm milují nejen jeho hudbu, ale také nové účesy. Zde je pohled na to, jak se účes Justina Biebera za ta léta změnil.

Účes Justina Biebera v roce 2009, kterým se proslavil

Účes Justina Biebera 2009

Justinovi Bieberovi bylo sotva 15, když se proslavil tímto účesem. Tehdy nosil vlasy vyčesané do obličeje jako helmu, která mu zakrývala téměř celý obličej. Absolutně museli sedět vpravo a pěkně svítit. V prvních letech své kariéry je účes Justina Biebera považován za jeho hlavní město a skutečnou ochrannou známku.

Účes Justina Biebera v roce 2011

Účes Justina Biebera 2011

V polovině roku 2011 si ostříhal vlasy a rozdělil se s charakteristickým střihem helmy. Poprvé se se svým novým účesem ukázal na Billboard Awards 2011. Hodně fanoušků rozesmutnil, protože měl rozpuštěné vlasy.

Účes Justina Biebera v roce 2012

Účes Justina Biebera 2012

V letech 2011 a 2012 si Justin upravil vlasy na rozcuchané, čehož dosáhl spoustou vlasových produktů. Čelo je volné a obočí také. Takže máte jasný pohled na tvář mladé popové hvězdy. A vlasy jsou stále kratší a kratší. Někdy se také objevil s účesem Elvise Presleyho.

Účes Justina Biebera s podřezáním v roce 2013

Justin Bieber účes 2013 podřezán

Ve věku kolem 19 let Justin přerušil představu o dobrém chlapci, kterým byl před několika lety. Místo proslulého střihu helmy nosil v roce 2013 trendový podřez a rád si ofinu upravil mírně nahoru. Mladá hvězda tedy vykouzlila mužný pohled a také si zkusil nechat narůst vousy.

Účes Justin Bieber – květen 2014

Účes Justin Bieber květen 2014 gala amfAR

Ve dvaceti je Justin už mladý muž, který by chtěl být přijat trochu vážněji. To neplatí jen pro jeho účesy. Přestože si zpěvák nechal vytetovat první tetování, když mu bylo pouhých 16 let, o čtyři roky později má na kůži přes 40 motivů, které také rád představuje. To je součástí požadovaného vzhledu popové hvězdy. Po roztomilé náctileté tlačenici už není ani stopy.

Účes Justina Biebera v srpnu 2015

Účes Justin Bieber platinová blond srpen 2015

V roce 2015 Justin Bieber poprvé představil úplně jiný styl. Jeho účes s dlouhými třesky a chraplavými krátkými boky v nepřirozené barvě vlasů jako platinová blondýna připomínal 80. léta a především raver od té doby. Nebo možná za touto očividnou změnou je další důvod. Platinové blonďaté vlasy zasvěcenci vysvětlují jeho velkou touhou po úspěchu. Je pravděpodobně pověrčivý a věří, že pokud o tom přemýšlí, něco se stane. Justin si přál, aby jeho čtvrté album dosáhlo platinového statusu a nakonec „Purpose“ dosáhlo na jedničku v mnoha zemích. Možná měl také pravdu.

Účes Justina Biebera v roce 2016

Účesový drdol Justin Bieber 2016

V posledních letech Justin hodně experimentoval se svým vzhledem a hlavně s účesy. Stejně jako fotbalová hvězda uvedla na titulky nějaké účesy, tak to dělá i mladý Justin. Krátkou dobu nosil vlasy, zejména přední, opravdu dlouhé a jednou je stočil do malého drdolu a svázal. Malý drdol se nyní stal trendem v pánských účesech a je známý jako „mužský drdol“. Justin představuje své módní účesy na „Haiti Benefit Gala“.

Účes Justina Biebera v lednu 2016 – cornrows na žádost své přítelkyně v té době 

Účes Justin Bieber leden 2016 účes copánky cop

Účesové experimenty Justina Biebera dokazuje fotka, kterou sám sdílel na Instagramu. Údajně na něj měla vliv jeho tehdejší přítelkyně Hailey Baldwin a ta ho k tomuto vzhledu inspirovala. Pravděpodobně se snažil vypadat dospělejší a tím pro ni atraktivnější, ale jeho tvář stále vypadá relativně malicherně. V blízké budoucnosti superstar vyzkoušela několik účesů.

Účes Justina Biebera – Snad jeho nejlepší pohled na Grammy na Únor 2016

Grammy účesů Justina Biebera 2016

Kdykoli Justin Bieber na svém vzhledu něco změní, fanoušci se zblázní. Očividně si nemůže vybrat mezi svým přirozeným tónem a blond. Proto je každých pár měsíců na jeho vlasech něco nového. V únoru 2016 Bieber překvapil nejen novým účesem, ale dalším pokusem nechat si narůst vousy. Svůj nový vzhled představil poprvé na udílení cen Grammy a myslíme si, že je zcela vhodné pro speciální příležitosti, jako jsou Grammy, protože klasický účes je součástí elegantního oblečení. Byl oblečen do černobílého smokingu, ve kterém byl jen sako bílý a zbytek oblečení – černý. Kontrast s odbarvenými vlasy je tedy pochopitelný. Sladkým společníkem superstar byl jeho šestiletý bratr, který chtěl přesně stejný účes jako jeho slavný bratr.

Účes Justina Biebera v březnu 2016

Účes Justina Biebera, březen 2016

Krátce po odbarvení se opět objeví přirozený odstín na bázi Justinových vlasů. Delší vrchní vlasy, které Justin během posledních měsíců vyrostl, jsou dobrým základem pro různé účesy. Takže nosí vlasy v každodenním životě mírně rozcuchané a pro zvláštní příležitosti úhledně učesané.

Účes Justina Biebera „zpět do 90. let“ – duben 2016

Justin Bieber účes dredy 2016

Asi nejhorším účesem Justina Biebera zatím jsou vybělené dredy a dokonce jimi šokoval své fanoušky. Poprvé představil tento vzhled v dubnu 2016 a jeho fotografie na Instagramu vygenerovala 1,9 milionu „lajků“.

Účes Justina Biebera v červnu 2016

Účes Justin Bieber květen 2016

Poté, co fanoušci vyděsili a kritizovali Justina, dredy byly v květnu 2016 pryč. Po mnoha experimentech s nimi je holení vlasů pravděpodobně nejlogičtějším důsledkem.

Účes Justina Biebera v lednu 2017

Účes Justin Bieber leden 2017

V lednu 2017 si superstar nechala narůst vlasy v přirozeném odstínu a s brýlemi vypadá o pár let starší.

Účes Justina Biebera v březnu 2017

Účes Justin Bieber březen 2017

Někdy dlouhý, někdy krátký, Justin v březnu výrazně zkrátil svůj účes. Vlastně nikdy neměl tak krátký. Přidejte k tomu platinovou blond barvu vlasů, která do značné míry připomíná legendární účes Eminem z 90. let.

Září 2017 – Aktuální účes Justina Biebera 

Účes Justin Bieber září 2017

Justin Bieber má aktuálně nenápadný účes. To je pravděpodobně kvůli problémům, které má superstar v osobním životě. Musel zrušit poslední termíny koncertů svého světového turné, protože potřeboval čas pro sebe a relaxaci.