Účesy a účesy

Zdravé vlasy – odhalujeme tajemství Jennifer Aniston

péče o vlasy jennifer aniston ležérní styl medová blond

Celý svět mluví a má zájem, jako je Jennifer Aniston zdravé vlasy dostal. Myslíme si, že jsme uhádli tajemství. Sama řekla veřejnosti, proč vypadá tak dokonale. Je známá mnoha různými věcmi. Jeden z nich je váš zdravé vlasy. Je také dobrou herečkou, skvěle pečuje o své tělo, obléká se velmi elegantně. Přiznejme si to – Jennifer má zdravé vlasy, které vždy vypadají perfektně. Není to nic složitého, její účes vždy vypadá úchvatně.

Mít zdravé vlasy jako Jennifer Aniston

zdravé vlasy jako jennifer aniston, med, blond, dlouhé

Pozor! Provádíme operaci „nůžky“! Co tím myslíme, je, pokud si pamatujeme, Jennifer až do teď nikdy neměla špatný účes. Téměř každá žena v 90. letech chtěla na Friends vypadat jako Jennifer.

Tvé tajemství zdravých vlasů

tajemství péče o vlasy jennifer aniston

V rozhovoru s námi se Jennifer podělila o své tajemství zdravé vlasy sdělil. “Obvykle si zkroutím vlasy před obličejem a poté si je kartáčuji.” “Málokdy si vlasy vyfouká a nechá je přirozeně uschnout.” Ano, je to tak – bez dlouhého sezení v holičství, bez drahých zdrojů. To bys taky mohl zdravé vlasy mít! Jen to pro nás není tak snadné. Být Jennifer Aniston však není tak snadné.

zdravé vlasy jennifer aniston dlouhá ofina

zdravé vlasy jennifer aniston střední délky