Účesy a účesy

Waft Fringe je trend v péči o vlasy roku, o kterém byste měli vědět!

Kadeřnické salony se mohou brzy znovu otevřít! A jaký by byl ideální způsob, jak to oslavit? S novým účesem, samozřejmě. S blížícím se jarem většina žen touží po malé změně vzhledu, aby byla předzvěstí nejkrásnějšího období roku. Všechno z minulosti se v určitém okamžiku vrací, alespoň pokud jde o módu a vlasové trendy. Retro vlna je naprosto hip a četné ikonické účesy ze 70. let, jako jsou výstřižky a záclony, slaví velký návrat. Pamatujete si ještě objemnou hřívu herečky Farrah Fawcett? Pak pro vás máme dobrou zprávu – oplatkový okraj je zpět a podle odborníků bude jedním z největších vlasových trendů roku. Pokud jste vždy chtěli poníka, ale nikdy jste se neodvážili jít do toho, pak tento vzhled bude pro vás! Co přesně je Waft Fringe, jak je stylizovaný a pro koho je účes vhodný – to vše prozradíme níže!

Účes Farrah Fawcett s dlouhými třeskymi ve stylu ofiny

Dlouhé, krátké, do stran nebo krátké účesy s ofinou – ofina je bezpochyby v trendu a pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Chce to ale hodně odvahy a sebedůvěry. Bude mi vyhovovat? Jak je poník stylizovaný? To všechno jsou otázky, které jsme si alespoň jednou všichni položili. Ostříhané na boku a s plynulým přechodem ke zbytku vlasů: ofina je tou nejlepší možnou volbou, jak osvěžit náš účes, aniž byste museli dělat příliš drastickou změnu. Ikony jako Brigitte Bardot, Farrah Fawcett a Goldie Hawn na nás již v 60. a 70. letech zapůsobily svými účesy. Ale i dnes řada hvězd a osobností, jako je Jennifer Lopez, podlehla trendu vlasů a ukázala nám, jak lichotivý trendový účes vlastně je.

Co dělá Waft Fringe?

Účesy s ofinou 2021 Waft Fringe Trend vlasů

Krásně velkolepé a neuvěřitelně objemné: Waft Fringe, inspirovaný 70. léty, je prostě nezaměnitelný. Retro silueta je typická pro trendový vzhled – ofina je rozdělená uprostřed, střižená dlouhá a odstupňovaná a kratší a kratší směrem k čelu. To nádherně orámuje obličej a dokonale podtrhne naše obličejové rysy. Díky plynulému přechodu je účes ideální pro každého, kdo není připraven se dostat do ofiny nebo si jen není jistý, zda by účes s ofinou vyhovoval jejich tvaru obličeje. Waft Fringe má elegantní a zároveň hravou notu a vypadá nádherně na dlouhých i kratších vlasech.

Účes poníka opravdu sluší každému!

Účesy Hilary Duffové Trendy vlasů 2021 Waft Fringe

Existuje účes s ofinou, který bude vyhovovat každému tvaru obličeje? Odpověď zní ano: Waft Fringe je neuvěřitelně univerzální a opravdu vypadá perfektně pro každou ženu! Trend vlasů je plně přizpůsobitelný z hlediska délky a měkký přechod je ideální pro změkčení hranatých linií čtvercové tváře. Waft Fringe je velmi praktický a pohodlný a ideální pro kudrnaté i rovné vlasy. Navíc jej lze stylizovat mnoha různými způsoby a přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašemu vlastnímu stylu.

Waft Fringe je tak snadné stylovat

trend ofiny ve stylu ofina vláskové třásně

Waft Fringe, který je charakteristicky rozdělen uprostřed, je naprosto nenáročný na péči a lze jej stylizovat do trendového „undone look“. Samozřejmě, pokud jsou vaše vlasy delší, můžete je rozdělit na stranu. Spousta laku na vlasy, kulatý kartáč nebo kulma a 5 minut vašeho času – to je vše, co budete pro ty trendy retro ofiny potřebovat! Nemáte čas nebo se vám ráno nechce? Pak už jen nechejte okraj oplatky uschnout na vzduchu a jemným hřebenem jej rozdělte uprostřed. Aby účes zůstal na místě, naneste trochu laku na vlasy a můžete vyrazit!

jak dlouhé ofiny styl ofiny 2021 waft třásně

Zatímco třásně provazce vypadají neuvěřitelně romanticky a stylově s rozpuštěnými vlasy s jemnými vlnami, účes ve volném drdolu nebo ležérním culíku je pro každodenní život jako stvořený. Styl je proto naprosto flexibilní a lze jej báječně nosit pro každou příležitost. Malý tip od nás: roztřepené konečky a vaflové třásně k sobě moc nejdou. Pokud jsou tedy vaše vlasy náchylné k rozštěpení konečků, měli byste každou chvíli ofinu trochu zastřihnout.

Vzhled si můžete udělat sami doma?

Ofina pro dlouhé vlasy v oblasti okrajových trendů vlasů 2021

Protože byly kadeřnictví několik měsíců zavřená, museli jsme vše vzít do vlastních rukou a o vlasy se starat doma. A tady je dobrá zpráva pro každého, kdo si chce vyzkoušet nůžky – Waft Fringe je super snadno udržovatelný vzhled, který si snadno pořídíte i doma. Chcete -li to provést, stačí vlasy uprostřed rozdělit a svisle odstřihnout přední prameny na požadovanou délku – je to tak rychlé!

Waft Fringe je trendem roku v péči o vlasy

Strapový trendový trendový okraj

Nejlepší na trendovém účesu je, že báječně funguje na naprosto všech délkách vlasů a tvarech obličeje

Trend účesu na okraji účesu ze 70. let

Trend vlasů je ideální pro každého, kdo chce malou a jemnou změnu

Waft Fringe 70. účesy Trendy vlasů 2021

Velkolepé a objemné vlny dodávají Waft Fringe jemný retro nádech

Waft Fringe Hair Trend Účes Účesy pro dlouhé vlasy