Účesy a účesy

Vytvořte si aktualizace sami – ležérní banán na vlasy typu „French Twist“

updo-wedding-easy-casual-blonde-beautiful-do-it-yourself

Francouzský twist byl vždy oblíbenou volbou pro upoutávky DIY na svatby a jiné formální příležitosti. Tento hezký a jednoduchý účes mohou nosit ženy všech věkových kategorií, ale vlasy musí být trochu delší. Udělejte účes trochu ležérnější a rozcuchanější, aby vypadal ještě lépe. My ženy jsme vždy trochu více znepokojeny, pokud jde o správné líčení a správný účes. Pokud ale vlasům ponecháme jejich přirozenou texturu a budeme se chlubit nedokonalostmi místo dokonalého stylingu, získáme přirozený vzhled a ležérní účes, který stále vypadá elegantně. Průvodce Naughty Twist Aktualizace udělejte to sami najdete níže.

Udělejte si aktualizace na svatbu sami

updo-svatební-vlasové doplňky-krystaly-perly-atraktivní-krásné-jednoduché

Neformální DIY updo French Twist je kadeřnictví, se kterým můžete chodit volně a se kterým budete vypadat uvolněně, a přitom vám umožní současně ukázat svůj styl k dokonalosti. Může se ale stát, že ženy s monotónními vlasy s tímto účesem nedostanou dokonalý styl. Místo toho můžete vyzkoušet melíry, aby byl účes trochu přitažlivější. Pro účes je výhodou, když jsou vlasy rovné, ale neměly by být příliš měkké, protože by se to mohlo stát překážkou. Protože chcete, aby updo měl chaotický vzhled, je lepší, když mají vlasy matnější strukturu. Ale i tak by to mělo být zvládnutelné.

Updo „French Twist“

updo-svatební-delikátní-exotické-snadné-příležitostné-letní-nekomplikované

Do s Chcete -li začít dělat aktualizace sami, první věc, kterou potřebujete, je surfovací sprej. Pro tyto pokyny byl použit sprej Bumple a Bumple Surf. Po aplikaci spreje je třeba vlasy vyfénovat na studený Sruf. Stačí je osušit prsty a poté do vlasů zapracovat Bumble a Bumble Dry Spun Finish, aby se zjemnily konečky. Další na řadě je trochu obtížnější část, která zahrnuje škádlení vlasů do koruny pro upoutávky DIY. K zahájení tohoto kroku použijte hřeben a k tomu vlasy rozevřete trochu na jednu stranu místo rovných zad. Špičky vlasů dobře napěňte, aby získaly dokonalý tvar. Prsty pročesejte vlasy dozadu, jako byste se je pokoušeli svázat zpět do culíku. Směr, kterým si chcete vlasy natočit, je zcela na vás. Buď můžete běžet doleva nebo doprava. U tohoto updo je obvykle zvolen směr doleva a účes je také navržen tímto způsobem.

Prýmek z rybí kosti Návod na ležérní neřízený vzhled

Účesy Rockabilly – hezké varianty a pokyny pro kutily

Vytvořte si vlastní promoční účesy – 17 jednoduchých nápadů s pokyny

Udělejte si vlastní updo – škádlete a pin up

updo-svatební-zrzavé-snadné-udělej si sám-krásné-snadné

Nyní vezměte do ruky konce vlasů a začněte je kroutit požadovaným směrem. Jakmile dokončíte curling a dostanete se k hlavě, zkontrolujte tvar a korunu a pokud se vám něco nelíbí, chcete to změnit. Pokud byste byli ochotni zachovat účes tak, jak je, použijte bobby piny k zajištění zkroucené části k vlasům na hlavě. Když přišpendlíte bobby kolíky na místo, dávejte pozor, abyste nezploštili banán na vlasy. Použijte dostatek laku na vlasy, aby byla updo v tomto tvaru dobře nastavená. A tím jsi skončil. Udělat updo DIY není tak těžké, že?!

Updo s extravagantními doplňky do vlasů

updo-svatební kameny-krystal-vlasové doplňky-blond-objem-zajímavé

Vytvořte si neformální updo sami – pokyny a video

Udělejte si aktualizace sami copánky do vlasů

Updo účesy-zkroucené vlasy-banán-svatební-účes-nápady-udělejte si to samy

Updo účesy svatební-účes-klasické-vlasy-banán-ležérní-sestavit-návod

DIY-casual-updo-francouzsky-twist-vlasy-banán-obrázky-tutoriálpřes: Oncewed

zkroucené vlasy-svatební účes-nápady-klasika-účesy-doplňkyUpdo-with-French-flair-mírně rozcuchanýhair-banana-do-it-yourself-francouzsky-twist-double-updo-nápadyDIY-updo-for-svatby-francouzsky-twist-s-cop-pokynyDIY svatební účes – francouzský twist s copempletené-svatební účesy-připnuté-up-francouzské-twist-obrázky-instrukce-udělejte si sami