Účesy a účesy

Vrstvené vlasy jsou trendy: nejlepší vzhled a tipy pro styling

vrstvené vlasy trend blond účes moderní

Vlasy jsou výpovědí a také neodmyslitelným doplňkem, kterému každá žena přikládá velký význam. Nový účes je něco, co je schopné změnit celý vzhled člověka. Možná z tohoto důvodu se lidé jen zřídka odváží to změnit a vyzkoušet něco nového. Ženy nyní nosí každý střih: od krátkého pixie po bob a splývavou hřívu. Účes by měl být zvolen v závislosti na struktuře vlasů a tvaru obličeje. Existují však účesy, které jsou považovány za opravdové všeuměly. Vrstvené vlasy jsou možné v jakékoli délce a jsou velmi vhodné pro jakoukoli strukturu vlasů. Správný střih vykouzlí ve vlasech větší objem a pohyb.

Vrstvené vlasy: trendový účes pro ležérní vlasy

vrstvené vlasy dodávají strukturu tenkým, jemným vlasům

Dlouhé, středně dlouhé, krátké nebo s ofinou, vrstvené vlasy jsou k dispozici ve všech variantách a můžete jít s čímkoli. Pokud hledáte trendový účes, který je neformální a nekomplikovaný pro každodenní styling, pak je víceúrovňový střih přesně to správné řešení. Vnější prameny jsou oříznuty o něco kratší. To odhalí vnitřní vlasy, které jsou také postupně stříhány. Vlasy jsou stříhány ve vrstvách, přičemž ty vnitřní jsou nejdelší. V důsledku toho se prameny navzájem převracejí a účes vypadá lehčí, volnější a objemnější.

Trend: vrstvené vlasy

vrstvené vlasy po ramena, struktura jemných blonďatých vlasů

Před lety byly vrstvené vlasy také horkým trendem. V 90. letech s filmovou sérií „Přátelé“ se účes jedné z předních hereček – Rachel, stal opravdu slavným a dokonce byl po ní pojmenován. Tehdy každá žena chtěla účes jako ona. Dnes je účes interpretován s malými silnými přechody a tím je zachována základní délka. Moderní varianta sází na světelné úrovně, které lze zdůraznit obzvláště elegantním způsobem pomocí vlnité struktury vlasů a krásné barvy vlasů..

Vrstvené vlasy s roztřepenou ofinou 

vrstvené vlasy středně dlouhá jemná struktura vlasů

Vrstvený střih funguje pro libovolnou délku. Z toho však těží zejména vlasy po ramena. Světelné schody jsou zapracovány pouze do horní vrstvy a přední části. Díky tomu vypadají vlasy živější, objemnější a celkově ležérnější. Přirozeně hladká struktura vlasů nepůsobí nudně a kudrlinky si opravdu přijdou na své. Víceúrovňový střih s ofinou s třásněmi je žhavým trendem.

vrstvené vlasy krátké bob ofina jennifer lopez

V trendovém účesu s ofinou jsou roztřepené vlasy i ofina a stal se oblíbeným účesem mnoha módních žen. Vzhled je ve skutečnosti inspirován 60. a 70. lety a také tehdy dobyl svět módy. Její nejslavnější představitelkou je Brigitte Bardot se svým ležérním záclonovým třásněm nebo v německém „curtain pony“. Třásně čela jsou rozděleny na dvě části nedokonalou středovou přepážkou, která rámuje obličej po stranách. Nejdelší třásně sahají až k tvářím a jemně se mísí se zbytkem vlasů, takže vypadají, jako by byly namodelovány náhodně.

Krátké vrstvené vlasy 

vrstvené vlasy krátké bob ofina Taylor Swift

Vrstvené vlasy jsou možné s jakoukoli délkou vlasů. Zvláště u krátkých účesů jsou skvělé krokové střihy. Ve skutečnosti jsou u většiny bobových účesů vlasy na zadní straně hlavy velmi krátké a tím se vykouzlí větší objem. Současně je přední část ponechána delší a delší prameny jemně rámují obličej.

vrstvené vlasy krátké bob stříbrné platinové blond

S krátkým nebo delším bobem existuje i varianta s poníkem. Nemusí se vždy řezat rovně, ale také se může roztřepávat. Zvláště peppy vypadá asymetrický účes s dlouhou šikmou ofinou. V podstatě s téměř všemi krátkými účesy s délkou vlasů pod 8 centimetrů, jako jsou pixies a dokonce i bob vlasy, jsou vlasy stříhány po krocích.

Vrstvené vlasy pro kudrlinky

víceúrovňové vlasy kudrnaté krátké bobové

Kadeře jsou krásné a každý, kdo má rovné vlasy, sní o krásných kadeřích. Každý, kdo má kudrnaté vlasy, však moc dobře ví, že styling a péče někdy není tak jednoduché. K tomu je zvláště vhodný stupňovitý řez. Okamžitě uvolní vlasy a dodá jim větší odraz. Díky tomu jsou lehčí a zároveň objemnější.

odstupňované vlasy kudrnaté víceúrovňové střední délky

Krokový střih, ve kterém jsou horní vlasy trochu kratší než ostatní, je prostě vynikající, zejména pro středně dlouhé kudrnaté vlasy.Tak se kadeře lépe vlní a vlasy nejsou tak dlouhé, necítí se tak těžké.

Styl vrstvené vlasy

vrstvené vlasy středně husté vlasy salma hayek

Krokový střih umožňuje mnoho stylingových možností. Vrstvené vlasy se obvykle upravují snadněji než rovný střih. Kroky je nejlepší vyfénovat směrem ven, dovnitř nebo hladce. K tomu slouží hlavně kulatý kartáč. Podle toho, jak dlouhé vlasy máte, byste si měli vybrat ten s větším nebo menším průměrem. K narovnání vlasů pomocí fénu slouží největší možný kulatý kartáč.

odstupňované vlasy dlouhé ofiny odstupňované balayage

Abyste ve vlasech vykouzlili další objem, měli byste fénovat pramen po pramenu pomocí kulatého kartáče. Pomocí krátkých kroků můžete pracovat s menším kartáčem, ale ne menším než 6 cm v průměru, a vlasy vyfénovat dovnitř. Větší štětce vyfénujte delší vnitřní kroky směrem ven. Tato technika fénování je zvláště vhodná pro základní délku vlasů přes 40 centimetrů.

Dlouhé vrstvené vlasy

vrstvené vlasy velmi dlouhé vrstvy blond

Kroky přinášejí do vlasů pohyb a objem a jsou zvláště doporučovány pro dlouhé a / nebo silné vlasy. Jednotlivé kroky se od sebe liší jen o pár centimetrů a ze základní délky vlasů neztratíte téměř nic. Dlouhé vlasy s vrstveným střihem jsou vždy trendy a vypadají zdravěji a prostě skvěle.

vrstvené vlasy dlouhý střed rozdělovací vlny jennifer lopez

Stejný střih, ale co nejvíce stylů. Většina hvězd a celebrit, které nosí dlouhé vlasy, se rozhodla pro stupňovitý střih. Protože to není náhodné. Vrstvené vlasy jsou všestranné a neuděláte s nimi chybu. Celebrity se navíc kvůli vystoupení na pódiu často obracejí na prodlužování vlasů, které jim dodá více vlasů a okouzlující vzhled. U vrstvených vlasů lze prodloužení zapracovat snadněji a neviditelněji, což v konečném důsledku také zlepšuje výsledek.

vrstvené vlasy dlouhé rovné melíry jessica biel

Ať už jsou hladké, se skvělými plážovými vlnami nebo zcela přirozené, všechny víceúrovňové účesy lze upravovat různorodým a extrémně jednoduchým způsobem. Existují však tři věci, na které byste při stylingu neměli zapomenout: objem u kořínků, zdravé tipy a pěkně definované úrovně.

vrstvené vlasy dlouhé hnědé balayage zdůrazňuje melír

Kroky ve vlasech si přijdou na své, když jsou zvýrazněny nějakou barvou. Melír, balayage a ombrè jsou vždy dobrým nápadem pro vrstvené vlasy a stanou se poutačem.

vrstvené vlasy dlouhé úrovně pohyb zdravé vlasy

Dvě fakta o vrstvených vlasech:

  • Silné / velké vrstvy jsou nejlepší pro dlouhé, těžké a husté vlasy. Jinak bude vypadat ztenčený a ztratí odraz.
  • Stupňovité špičky jsou náchylnější k rozštěpení konečků, protože se navzájem mechanicky namáhají. Pravidelná návštěva účesu je proto zásadní pro dobrý stav a vzhled vlasů.