Účesy a účesy

Volná aktualizace pro každou příležitost – nápady a pokyny

Volné updos, drdol na závěsných pramenech hlavy-eva-longoria

Aktualizace jsou vždy trendy a většina dam je preferuje pro zvláštní příležitosti. Nejen jako slavnostní účes, ale i v běžném životě můžete nosit připnuté vlasy a upoutat pozornost. V tomto článku najdete spoustu skvělých nápadů a pár návodů pro uvolněné aktualizace, které jsou vhodné pro různé délky vlasů a příležitosti.

Volné updos místo přísných buchet

Volné updos kudrnaté vlasy-chignon-bobby piny-taylor-swift

Striktní balerínový drdol už není v módě, nyní dámy nosí své updos hravěji a volněji. Trendy styl je snazší udělat si sami, aniž byste museli trávit příliš mnoho času, a proto si získal přízeň žen po celém světě. Zvláště pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby, promoce nebo Silvestr, lze vlasy připnout do elegantního účesu poměrně rychle a bez velké praxe.

Volné aktualizace – jednoduché nápady pro každodenní život

Volné aktualizace každý den-léto-splétání-snadné-aktualizace

Nedostatek času – každý zná tento problém, zejména v hektickém každodenním životě. Nošení vlasů ve volném updo vám může ráno ušetřit spoustu času a přitom si zachovat svůj krásný vzhled. Snadné a zároveň rychlé nápady jsou ležérní nebo zauzlené drdoly na zátylku, které lze udělat elegantnějším pomocí jednoho nebo dvou jednoduchých copánků.

Snadné aktualizace s pokyny pro každou příležitost a každou délku vlasů

Slavnostní aktualizace s pokyny – 6 stylingových nápadů ideálních na Silvestra

Messy Bun Hairstyles: 50 Ideas for Updo Hairstyles in Boho Style!

Připněte přírodní kadeře

Volné updos kadeře-tmavé vlasy-náušnice-sarah-hyland

Pro uvolněná updos jsou nejlepší kudrnaté vlasy, které vypadají trochu rozcuchaněji, a proto lépe představují hravý efekt. Ženy s přirozenými kudrlinami si mohou udělat updo samy jen pomocí několika bobby pinů. Na druhou stranu, dámy s rovnými vlasy by si měly nejprve vlasy natočit například kulmou a teprve poté si je pro tento vzhled připnout.

Volná aktualizace s extra hlasitostí

Volné updos chignon-zkroucené vlasy-účes-svatební večírek

Pokud si uděláte chignon na zátylku sami, určitě byste měli vykouzlit větší objem na temeni hlavy, jinak nebude účes vypadat perfektně. Přirozeně vypadající objem se nejlépe vytvoří škádlivým štětcem a měl by být proveden před chignonem.

Volné aktualizace na svatbu

volné-updos-svatební účesy-blondýnka-kudrnaté vlasy-pokyny

Mnoho nevěst si jako svatební účes zvolí volný updo, protože vypadá elegantně a zároveň žensky a je ideální na letní svatbu. U tohoto účesu byste měli začít s kudrnatými vlasy, škádlit je a ofinu (pokud máte ofinu) stylizovat šikmo.

Vytvořte si elegantní svatební účes sami

easy-updos-wedding-guidelines-make-yourself-chignon

Pak to začne kroucením vlasů. Začnete si kroutit vlasy nejprve nalevo, pak napravo a nakonec uprostřed, každý zkroucený pramen se zapíná na bobby pin. Nakonec můžete do vlasů vložit pěknou ozdobu do vlasů na ozdobu svatebního účesu. Toto volné updo je nejlepší pro střední nebo dlouhé vlasy.

Svatební účes – elegantní a volný

volné-updos-nevěsta-krásné-nápad-svatební vlasy doplňky

Volná aktualizace jsou mezi nevěstami stále oblíbenější, protože vypadají elegantně a romanticky zároveň. Květinový motiv ve vlasech je konečnou úpravou a je obvykle přizpůsoben svatebním šatům. Níže je uveden styl tohoto nádherného svatebního účesu.

Volné aktualizace pro svatbu – pokyny

snadné-aktualizace-svatební-svatební-účes-udělej si sám-instrukce-kroky

Účes je vhodný pro střední nebo dlouhé vlasy a nejlépe vypadá na silnějších vlasech. Zvláštní na tom jsou dva copánky, díky nimž je uvolněný updo hravější. Ať už máte blond, brunetové nebo zrzavé vlasy, tento účes je skvělým doplňkem jakýchkoli svatebních šatů.

Volné plesové účesy ve špičkové formě

loose-updos-wedding-prom-idea-curls-oblique-bangs

Volná aktualizace s copánky se skvěle hodí nejen na svatbu, ale i na ples. Zapnutý účes zdůrazňuje outfit a je zvláště doporučován pro večerní šaty bez zádech.

Převeďte francouzský cop na volné updo

volné-updos-nápad-různé-příležitosti-spletené vlasy

Volný updo vykouzlíte z nudného zapleteného účesu za pár minut. Pletený konec copu byste měli schovat do dutiny vzniklé při pletení a účes zafixovat sponkami do vlasů. Aby byl tento účes volnější, můžete cop jemně dráždit hřebenem a tím ho uvolnit.

Volná aktualizace provedená elegantně pomocí gumičky do vlasů

loose-updos-hair-band-elegant-updos-chignon

Tento krásný účes můžete udělat pouze sami pomocí gumičky do vlasů a několika bobby pinů. Pro ženy s dlouhými vlasy je nejlepší vytvořit objemný chignon. V níže uvedených pokynech najdete krok za krokem, jak můžete uvolněné updo sami stylizovat.

Návod – Updo pro dlouhé vlasy

loose-updos-long-hair-hairband-instructions-chignon

Volné aktualizace pro krátké vlasy

loose-updos-lucy-hale-kratší vlasy-copánky-nápad-účes

Bob je považován za jeden z nejoblíbenějších účesů žen v posledních letech. Zatímco účes s kratším trendem je trochu obtížnější připnout, neznamená to, že je to úplně nemožné. Krátký bob Lucy Hale je například přeměněn na pletené updo, které vypadá elegantně a zároveň uvolněně.

Pletené updo pro kratší vlasy

volné-updos-středně dlouhé vlasy-spletené-spletené-účesy-lucy-hale

Tento účes se perfektně hodí k večerním a koktejlovým šatům i ke každodennímu outfitu. Pletené updo pro středně dlouhé vlasy je trochu obtížnější se sami upravit, takže je nejlepší si domluvit schůzku s kadeřníkem nebo alespoň požádat přítele o pomoc.

Připnutí krátkých vlasů – pokyny

easy-updos-short-hair-curls-twirling-do-it-yourself

Volné aktualizace pro krátké vlasy nenabízejí tolik stylingových možností jako pro delší vlasy. Kratší délka vlasů je obtížnější zaplést do copu a je téměř nemožné jej uvázat do drdolu. Pokud však vlasy nejprve stočíte, rozdělíte na malé prameny a stočíte do několika menších svazků, můžete vytvořit stylový updo.

Volné updos – boční chignon

rozevírací prameny volných aktualizací-prameny-audrina-patridge

Boční drdol nebo chignon hovoří o eleganci a představuje příjemnou změnu oproti klasickému drdolu na krku. V kombinaci se šikmým třeskem a několika kudrnatými pramínky visícími vykouzlí volné updo.

Volné aktualizace s ofinou

volné-updos-ofiny-ležérní-drdol z hlavy-miley-cyrus

Asymetrická ofina dokáže uvolnit jakýkoli zavěšený účes, aniž by jí ubrala na eleganci. Volné aktualizace se šikmými ofinou jsou perfektním rozhodnutím pro slavnostní příležitost, například svatbu nebo křest. Elegantní šperky, jako jsou náušnice a řetízky, lze dobře kombinovat s účesem ve špičkové formě a dotvářet slavnostní vzhled.

Stylové vlasy po ramena

loose-updos-rameno-délka-vlasy-curling-instrukce-updos

Zde jsme představili stylingový nápad pro vlasy po ramena, který si můžete sami upravit. Vlasy jsou rozděleny do tří částí, z nichž každá je nejprve zkroucena prsty, poté škádlena a nakonec zajištěna bobby kolíky.

Volné updos – návod na banánový účes

easy-updos-instructions-easy-banana-hair-fast

Takzvaný francouzský twist je elegantní updo, který je stylizovaný jen hřebenem a několika bobby piny. Účes s banánem, ozdobený krásnými doplňky do vlasů, je oblíbeným nápadem pro nevěsty nebo jejich družičku.