Účesy a účesy

Účesy Wiesn pro Oktoberfest – 20 aktuálních pletených a tradičních účesů

Wiesn účesy dva-holandské copánky-heidi-cop-cop-účesy-oktoberfest

Pletené účesy jsou letos na podzim opět v módě. Nejenže upoutají pozornost, ale také se skvěle hodí k nadcházejícímu Oktoberfestu. Zde najdete 20 nejnovějších Účesy na Oktoberfestu, díky tomu bude váš outfit ještě krásnější. Pokud rádi splétáte copánky a chcete použít tento atraktivní vzhled jako tradiční účes, najdete níže několik příkladů, které povzbudí vaši inspiraci – od připnutých účesů pro dlouhé vlasy přes culíky pro střední délku až po nápady na pletení pro velmi krátké vlasy.

Účesy Oktoberfest – svažte holandské copánky mašlí

Oktoberfest účesy holandské copánky-vlasy luk-zrzavé vlasy-květina-tmavě modrá-tradiční-účesy-oktoberfest

Heidi copánky (také známé jako holandské copánky) jsou dobrou volbou pro tradiční účes na Oktoberfestu. Následující obrázek se při přípravě na Oktoberfest používá velmi často. Nejprve se musíte rozdělit a rozdělit vlasy na dvě stejné části. Oba copánky splétejte tak, aby se stýkaly na zátylku. Pomocí červené stužky jsou copánky spojeny, jak ukazuje obrázek vlevo. Další možností by bylo splétat copánky jako jeden cop a použít květinovou kravatu (viz obrázek vpravo).

Účesy Wiesn – pletený věnec je klasika

Oktoberfest účesy cop cop-vlasy-věnec-oktoberfest-nápad-napodobit

Klasickým tradičním účesem je pletený věnec. S tímto trendovým účesem si splétáte vlasy do věnce kolem hlavy a existuje mnoho variant a technik splétání. Aby si zapletený účes přišel na své, musíte mít rozhodně dlouhé vlasy. Vlasy zauzlete do copu, aby cop mohl být dlouhý alespoň jako polovina obvodu hlavy. Jinak budete čelit velkým obtížím. Jednotlivé prameny lze volně vynechat.

Účesy na Oktoberfestu: 27 návodů na jednoduché zapletené účesy na dirndl

Účesy Dirndl pro krátké vlasy – přehled nejkrásnějších a nejjednodušších nápadů!

Účesy Oktoberfest pro dlouhé vlasy – 45+ krásných vzhledů a návodů!

Obrácený francouzský cop s drdolem

Oktoberfest účesy drdol-francouzský cop-obrácené-uzel-účesy-dlouhé vlasy

Chcete -li svému outfitu na Oktoberfestu dodat více elegance, můžete si zase udělat připnutý účes. Obrácený francouzský cop s drdolem je oblíbený, protože vypadá šik a je vhodný pro zvláštní příležitosti. V ideálním případě byste měli mít k dispozici polštářek od drdolu, abyste mohli vlasy snadno a dokonale upravovat.

Vyrobte si na Oktoberfest vlastní pletenou buchtu s mašlí

Oktoberfest účesy drdol-účesy-copánky-vlasy-copánky-mašle na vlasy

Další možností zajímavého připnutého účesu na Oktoberfestu je, když si nejprve zapletete vlasy a poté z copánků vytvoříte drdol. Účes zabere méně času, než si myslíte, a je skvělou alternativou k tradičnímu ponožkovému drdolu. Pokud nemáte polštářek od drdolu, můžete si ho vyrobit sami ze starých ponožek.

Účesy Up Wiesn: Dvojitá linie vlasů 

Wiesn-účesy-vlasový věnec-proutí-koruna-oktoberfest-pletení-jednoduché-tradiční účesy

Vysoké pletené věnce jsou naprostou nutností a neměly by na dirndlu chybět. Můžete dokonce použít různé techniky splétání (například francouzské nebo holandské) a místo jednoho copu můžete splétat do copu dva copánky, protože dvakrát tolik lépe drží.

Alternativa pro Oktoberfest: zauzlený účes jako řetízek

Wiesn-hairstyles-wreath-of-hair-knotted-účes-idea-high-stick-up-to-date-creative

Stávající tradice Oktoberfestu byla definitivně zrušena následujícím pleteným účesem. Tento svázaný účes je k dispozici jako alternativa, pokud chcete na Oktoberfestu udělat dojem. Tento řetízkový look lze snadno stylizovat tak, že si nejprve rozčesáte vlasy a zapletete pár pramenů do strany (přesně odpovídá přípravě na francouzský cop). Poté svažte uzel a pokaždé přidejte do řetízku malý pramen vlasů. Uzly by neměly být příliš těsné.

Mohawk cop upoutá na Oktoberfestu absolutní pozornost

Wiesn-účesy-mohawk-cop-vlasy-uzel-pletené-oktoberfest-tradiční účesy

Copánky Mohawk, které více připomínají časy divokého punku, jsou letos trendy a jsou ideální pro festivalovou sezónu. Takové copánky vypadají nádherně i kreativně a není tak těžké je napodobit. Vlasy zůstávají pootevřené, musíte se rozdělit uprostřed ve tvaru písmene V a rozdělit vlasy na tři prameny v přední části vlasové linie. Střední pramen by však měl být umístěn pod ním, tj. Ne přes první vlákno. V horní části hlavy uvázáte vysoký drdol jako půl drdolu.

Pro dlouhé vlasy je vhodný cop z rybí kosti

Wiesn-účesy-rybí kost-cop-trend-účes-dlouhé vlasy-oktoberfest-dirndl-udělej si sám

Prýmky z rybí kosti jsou velmi speciální možností, abyste na pivních slavnostech mohli vypadat elegantně a elegantně. Skvěle vypadá kombinace rybího copu a rovného copu. Pokyny, jak si tento typ copu vyrobit sami, najdete ve videu níže. Nejlepší je použít kravaty do vlasů, které jsou podobné vaší barvě vlasů, aby byly méně nápadné. Pokud chcete přidat barevné akcenty, můžete samozřejmě použít i barevné gumy.

Vyberte si francouzský cop jako tradiční účes

Wiesn-účesy-francouzské copánky-vlasy-copánky-oktoberfest-tradiční účesy

Francouzský cop dodává romantický a klasický vzhled. Předpokladem tohoto vzhledu jsou rovné vlasy, které padají přes rameno, jinak cop nemůžete zaplést. Technika splétání se liší od všech ostatních typů: nerozdělujete vlasy na 3 silné části hned od začátku, ale začněte tenkými prameny a sbírejte nové prameny vlasů. Tímto způsobem lze cop zapracovat i do horních partií hlavy a nezačíná v oblasti krku.

Pletení copů: pár stylingových rad

wiesn-účesy-dlouhé vlasy-kůň-černé pletení-slavnostní-tradiční-kostýmy-vikingské účesy

Tento moderní boho vzhled se skvěle hodí k Oktoberfestu jako pletený účes a zabere pár minut. Můžete použít různé techniky splétání, například začít přímo od vlasové linie nebo za ucho z levé nebo pravé strany hlavy a zaplést až ke konečkům vlasů. Pomocí kravaty přivažte vlasy na zátylku. Volný pramen můžete omotat kolem kravaty a schovat. Tím je klasický culík zajímavější. Nápad je také velmi vhodný pro začátečníky.

Účesy na Oktoberfestu: cop z rybí kosti a culík v kombinaci

Wiesn-účesy-culík-dlouhé vlasy-rybí kost-cop-pletené účesy-dirndl

Kombinace rybího copu a culíku se zdá atraktivní a je naším dalším návrhem pro účesy Oktoberfest. Tento vzhled je ideální pro dlouhé vlasy. Hřívu svažte do vysokého culíku, zapleťte cop z rybí kosti a zajistěte sponou do vlasůPrýmek z rybí kosti nepochybně zabere spoustu času, ale jinak se to dělá velmi snadno.

Vodopádový cop na Oktoberfestu k napodobení: pokyny

wiesn-účesy-vodopád-cop-aktuální-oktoberfest-pletené účesy-návod-jen-udělejte si sami

Pokud potřebujete na Oktoberfestu romantický účes, podívejte se blíže na náš další tip: copánky s vodopádem. Tento účes je velmi podobný vodopádu, odkud získal své jméno. Rozdělte vlasy na stranu a poté rozdělte 3 prameny. Varování: pramen by neměl být příliš tenký. Umístěte první pramen na druhý a pak „nechte spadnout“ druhý. Vezměte třetí pramen z horních vlasů a položte jej na první. Poté začněte úplně od začátku: u druhého vlákna ustřihněte nový pramen (číslo 4) a položte jej na pramen 3. Poté upusťte třetí vlákno a nakonec umístěte nový pramen 4 pod první.

Vhodný účes pro krátké vlasy: pletený účes přes čelo

wiesn-účesy-krátké-vlasy-obrázky-účesy-věnec-pletení-jednoduché-tradiční-účesy

Nosíte krátké vlasy? Stále existuje způsob, jak z vaší ofiny zaplést hravý a roztomilý boční cop. Cop se táhne podél čela a nakonec se na zátylku sepne sponou do vlasů. Tímto účesem jste na Oktoberfestu mohli zapůsobit, protože cop vypadá elegantně a žensky zároveň. V závislosti na vašem vkusu lze také zvolit různé techniky pletení.

Snadný pletený účes pro Oktoberfest

Wiesn-účesy-bočně-cop-nápad-pletené účesy-aktuální-oktoberfest-udělej si sám

Tento cop je vhodný i pro středně dlouhé vlasy. Doporučuje se splétat cop blízko hlavy, poté jej nechat spadnout buď podél levé nebo pravé strany hlavy a špičky upevnit tenkým pramenem nebo sponkou do vlasů. Můžete se sami rozhodnout, zda dáte přednost účesu volně jako zde, nebo přísnějšímu stylingu.

Účesy Wiesn: Vlasy splétejte do strany jako rolnický cop 

Wiesn-účesy-culík-do strany-středně dlouhé vlasy-copánky-tradiční-účesy

Další variací, kterou je velmi snadné udělat sami a která vypadá hezky, by bylo zauzlení vlasů na boku. Doporučujeme proto zaplést cop od vlasové linie až za ucho a na zátylku uvázat hluboký culík. Podle svých preferencí můžete zaplést jeden nebo více copánků na obou stranách hlavy nebo jen jednu stranu, což dodá účesu zvláštní přízvuk.

Pootevřené vlasy na Oktoberfestu: pletený účes s květinovou výzdobou

Wiesn-účesy-dlouhé vlasy-napůl otevřené-spletené účesy-květiny-kadeře-blond

Květiny ve vlasech jsou přirozenou ozdobou a v minulosti je nosily královny. V dnešní době, a zvláště při určitých příležitostech, včetně Oktoberfestu bezesporu, se používají stále častěji. Nechte vlasy pootevřené a použijte svou oblíbenou květinu jako ozdobu svého zapleteného účesu. Pusťte rozpustené vlasy a v případě potřeby je pomocí kulmy vytvarujte. Cop, který je zde použit jako věnec, vypadá díky svému volnému designu obzvláště romanticky. Toho dosáhnete pečlivým roztažením copu po stranách na konci.

Krásný tradiční účes s věncem z květin 

Wiesn-účesy-květinový-věnec-tradiční-kostým-účesy-oktoberfest-udělejte si to sami

Květinový věnec z vás dělá na Oktoberfestu skutečnou bohyni. Toto je nejrychlejší tradiční účes, který lze v dnešním článku napodobit mezi všemi ostatními. Vše, co potřebujete, je věnec z květin v barvě, která odpovídá dirndlu. Nosíš rozevřené vlasy. Můžete si vybrat rovné vlasy i hezké vlny nebo dokonce kudrlinky. Věnec lze také kombinovat s pootevřeným účesem.

Pletený účes pro velmi krátké vlasy k napodobení

Wiesn-účesy-velmi krátké vlasy-pletené účesy-nápad-oktoberfest-tradiční účesy

Účesy z pleteného Oktoberfestu pro tenké a velmi krátké vlasy nejsou tabu. Například můžete svého poníka zaplést do copu a připnout jej na levou a / nebo pravou stranu. Další možností je zaplést vlasy dozadu, například ve francouzském stylu, a zajistit je sponkami do vlasů. Nezapomeňte použít hodně laku na vlasy, aby byly vlasy hladké a dobře nastavily hotový účes.

Účesy Oktoberfest: Holandské copánky pro krátké vlasy

wiesn-účesy-krátké vlasy-copánky-dva-holandské copánky-pletené účesy

Náš konečný účes s copem je ideální pro vlasy po bradu. Proveďte boční rozchod a je nejlepší začít splétat dva holandské copánky na vlasové linii. Pokud chcete, můžete hroty dvou copánků na druhé straně hlavy vytvarovat do dvou rychlých a malých drdolů, jak je uvedeno výše. Poté musíte všechny copánky vzadu na hlavě svázat vlasovými páskami. Pak to nechte s pootevřeným účesem nebo z volných vlasů stylizujte culík, další cop nebo drdol.