Účesy a účesy

Účesy ve stylu ulice pro dlouhé vlasy

pruhované šaty-culík-připnutý účes

Když obvykle nosíte dlouhé vlasy rozpuštěné a ležérní, je na čase dát jim nový vzhled. Ukážeme vám dva pokyny pro ilustraci a kreativní inspiraci, jako začátek pro nový trend: šik účes s culíkem z copu, boční pohled a francouzský zkroucený dovnitř účes, takzvaný francouzský twist. Tito dva S.účesy ve stylu stromů nosí je dvě známé osobnosti a jsou skvěle prezentovány; módní návrhářka Rachel Zoe a ikona stylu a celebrita Olivia Palermo.

Rachel Zoe pro účesy ve stylu ulice

Módní návrhář-černý-lesklý-outfit-dlouhé-blond-vlasy

Kadeřník Matt Fugate nám ukazuje, jak tato dvě umělecká díla vyrobit- Účesy ve stylu ulice může odrážet. Když se zblízka podíváte na účes Rachel Zoe, její pletený boční culík nevypadá tak složitě. S tímto účesem můžete také získat styl a eleganci.

Kroky v pouličních stylech

Pokyny-kravata-cop-bokem-se sponou do vlasů

Kroky v Účesy ve stylu ulice: Začněte rozdělovat vlasy na polovinu pomocí malíčku a zarovnejte rozdělenou polovinu vlasů mezi obočí a levé ucho. Tyto kudrnaté vlasy budete splétat jako cop, takže tento křížový směr je velmi důležitý. Svažte pravou polovinu vlasů do culíku, abyste mohli pokračovat ve stylu levé strany, aniž byste byli rušeni.

Pro lepší držení použijte bobby piny

cop s dlouhými blond vlasy na rameni

Odstraňte tři uvolněné prameny a začněte splétat cop od vlasové linie. Při pletení copu se snažte držet směr tím, že budete prameny pevně stahovat dolů, aby vypadaly jako rovná čelenka. Hotový cop splétejte za ucho elastickou mašlí nebo sponkou do vlasů. Vezměte si culík nalevo a než k němu připojíte cop, nechte zespodu 1 cm pramen, abyste jej mohli omotat kolem sponky do vlasů. Dalším krokem je ovinout tento tenký pramen kolem vlasů a učinit je neviditelnými. Vložte bobby pin do zabalené části pro lepší a pevnější držení. A citujeme Madonnu: „zaujměte pózu“, vytvořili jsme účes ve stylu ulice.

 Olivia Palermo a její francouzský twist účes

černý-blejzr-pruhované šaty-připnutý účes

Účesy ve stylu ulice lze provést během několika okamžiků! Druhá ikona celebrity a stylu Olivia Palermo představuje svůj účes připnutý a zkroucený dovnitř, což vypadá docela komplikovaně, ale dá se to zvládnout.

Účesy v pouličním stylu s trochou zvratu

twist-hair-part-rozchod

Rozdělte vlasy na dvě části s částí uprostřed a pak znovu na dvě. Přední část si dejte před obličej a druhou část za krk. Připněte dva přední díly, abyste mohli nerušeně pracovat na zadních vlasech. Vyjměte uvolněné prameny a začněte je dráždit prsty. Styl je a la Art Jonny Depp v jeho roli Edwardovy nůžkové ruky. Česání vlasů dozadu je zničí, proto doporučujeme, abyste je pouze lehce škádlili v opačném směru pokožky hlavy. Jakmile budete mít tuto volnou, vločkovitou rozcuchanou strukturu vlasů, uchopte to celé množství vlasů nahoru, palce dolů a připravte vlasy na zkroucení. Začněte otáčet vlasy dovnitř, dokud nebudou všechny volné prameny zkroucené. Zajistěte zkroucené vlasy bobby pin nebo bobby pin, aby se nic nerozdělilo.

Krásný účes, šťastná žena

Kožený opasek s kovovými prvky-připnutý účes-Olivia-Palermo

Uvolněte přední část vlasů, přitáhněte obě části pevně a stočte je do křivky jako forhend po obou stranách obličeje. Na francouzském zákrutu zajistěte několik skrytých bobby kolíků. Pokud máte vrstvené vlasy nebo ofinu, měli byste několikrát použít bobby piny, zatímco držíte kratší prameny na místě. Nakonec můžete stylovat lakem na vlasy. Zajistí delší držení a více lesku. Vy, paní, s tímto nádherným účesem v pouličním stylu se konečně můžete široce usmát a udělat pózu z focení. Prostě skvělé!

 Vyberte si správné příslušenství

 Oválné náušnice-motýlkové cvočky-připnutý-účes

Pařížský týden módy

Černé průhledné šaty-Olivia-Palermo

zlatý prsten-póza-brát-květiny-jako-dekor-francouzsky-twist

Boční culík bez copu

dlouhé blond vlasy stojí na boku

S bočním dělením

Pastelové tóny-šaty-s-ozdobami-ozdobené-účes-culík

Účes ve stylu ulice s rozchodem uprostřed

tmavě modré šaty-barevné-ohony-účes-pouliční styl

Elegantní i s plným copemMódní šperky-zelená-černá-bolerko-účes-s copem

Účes družičky

Růžové šaty-družička-účes-strana-culík

Stylový svatební účes

Svatební účes jako náušnice do vlasů

Ležérní a elegantní v každodenním životě

Letní účes-trend-pohled-zpět-cop

Trend také v Hollywoodu

černé šaty se zlatou krajkou s krajkovým ohonem