Účesy a účesy

Účes v dešti: Vaše vlasy tak zůstanou krásné a stylové i za deštivého počasí!

Bohužel v Německu není podzim bez deště a většinu času na to musí trpět naše vlasy. Není snad nic horšího, než být venku v deštivém počasí – koneckonců není žádná zábava starat se neustále o nás a o své věci. Všichni jsme to zažili: Také se probouzíme, připravujeme, dáváme dohromady perfektní obchodní vzhled a jsme připraveni rozjet den. Ale pak se podíváme ven a překvapíme – prší! Ale kdo řekl, že špatné počasí musí být synonymem špatného účesu? Nenechte si tím zkazit náladu a místo toho vyzkoušejte některé z báječných nápadů na účes do deště, které jsme pro vás sestavili! A kdo ví – možná najdete vzhled, který byste nosili i na slunci.

Účes v dešti tipy zimní péče o vlasy

Strukturu vlasů by mohly poškodit nejen sluneční paprsky, ale také dešťová voda. Obvykle má vysokou kyselost a je špinavý. Vlhkost proniká hluboko do vlasů a chemikálie a toxiny, které obsahuje, mohou vést k rozštěpení konečků a lámavosti vlasů. Trochu deště ale nemusí znamenat konec světa. S trochou trpělivosti, několika stylingovými triky a několika jednoduchými účesy v dešti můžete stále brát den útokem a chránit svou hřívu – i když venku doslova bouří. Na ochranu vlasů před roztřepenými konečky a lámáním vždy používejte sérum proti krepatění. Ať už jsou to hravé copánky, elegantní updos, scrunchies účesy nebo dokonce jednoduchý culík – existují tisíce zábavných a trendových účesů, které vydrží i ten nejsilnější déšť na světě. Zkuste to tedy využít naplno a najít vzhled, který zvýrazní váš vlastní vkus a styl!

Klasický balerínový drdol je dokonalým stylovým účesem v dešti

Updo účesy pro dlouhé vlasy Ballerina pasu pokyny

Ať už striktní, ležérní, vysoký, nízký na krku nebo trendový účes Tinkerbell – účes do drdolu ve všech možných variacích je naší oblíbenou volbou pro účes do deště. Aktualizace jsou roztomilé, trendy a ideální pro ty dny, kdy ráno spěcháte. Navíc nestojí za to stát za zrcadlem hodiny za špatného deštivého počasí, abyste si upravili vlasy. Pokud tedy chcete vypadat elegantně s minimálním úsilím a přitom mít vlasy z obličeje a pod kontrolou, klasický drdol je rozhodně v dobrých rukou.

Účes v dešti Doplňky do vlasů Trendy aktualizace pro dlouhé vlasy

Pokud hledáte šikovný a jednoduchý účes, který vás provede mizerným deštivým počasím, pak jsou různé vlasové doplňky vaší spásou. Ať už sponky do vlasů, šátky do vlasů, barevné sponky do vlasů nebo cokoli jiného – jsou skvělým způsobem, jak dát i tomu nejjednoduššímu vzhledu chladný a moderní upgrade. Účesy se scrunchies jsou letos v módě a dodají vašemu účesu nepopsatelnou, elegantní retro atmosféru, když prší. Použijte nějaký gel na vlasy, který pomůže vašim vlasům zůstat pěkně na místě po celý den.

Nadčasová klasika: účesy z culíku v deštivém počasí pro krásný vzhled bez námahy

Účesy Beyonce varianty ohonu účes v dešti

Pokud existuje jeden klasický updo, je to určitě dobrý ol ‘culík. Možná si teď říkáte, že je to nuda, a ne něco, co jste ještě neviděli – ale mýlíte se! Podle toho, jak nízko nebo vysoko se culík nosí, vždy vypadá jinak. Účes je tak proměnlivý, že je ideální jak pro sport, tak pro oficiální událost. A buďme upřímní – všichni nosíme culíky každou chvíli, když naše vlasy nejsou čerstvě umyté nebo se nám prostě nechce dělat složitější účesy. Striktní culík, který sedí nízko na zátylku, vypadá elegantně a elegantně, zatímco vysoký culík vypadá sportovněji a ležérněji. Chcete -li vytvořit trochu více objemu a aby se účes stal trochu plnějším, můžete to udělat jako Beyoncé na fotografii a zaplést do copu ještě několik jemných vln. A nejlepší věc? Účes perfektně funguje na dlouhých i krátkých vlasech!

Hravé a elegantní zároveň – splétané věnce do vlasů

Milk Maid pletený účes trendový účes v dešti

Pletená linie vlasů je bezpochyby dokonalým účesem Oktoberfestu! Hravý pletený účes je ale také skutečným poutačem jako změna každodenního vzhledu nebo za deštivého počasí! V následujícím textu vysvětlíme, jak si můžete zaplétaný copánkový copánek dojičky sami! Trendový účes nejenže vypadá neuvěřitelně krásně a romanticky, ale také perfektně drží naše vlasy pohromadě. To je zase naprostá nutnost dobrého účesu v dešti! Hřeben, pár sponek do vlasů, trochu laku na vlasy a 10 minut vašeho času – to je asi vše, co potřebujete!

Instrukce:

  • Nejprve se rozdělte uprostřed a dobře rozčesejte vlasy.
  • Oddělte dvě části vlasů a splétejte vlasy od začátku krku do klasických francouzských copánků. Opravte pomocí malých sponek do vlasů.
  • Aby vlasy vypadaly trochu objemnější a dosáhly ležérnějšího vzhledu, můžete copánky trochu roztáhnout.
  • Poté umístěte dva copánky kolem zadní části hlavy jako korunu a zajistěte několika sponkami do vlasů.
  • Nyní vše zafixujte spoustou laku na vlasy a voilà – v dešti máte perfektní šik účes!

Účes v dešti: Je tak snadné vyrobit si cool boxerské copánky sami

Boxer Copánky pletené účesy Pokyny Účes v dešti

Od inovativních a trendových bublinkových copů až po klasický cop z rybí kosti – výběr pletených účesů je nyní tak obrovský, že bychom si každý den mohli vlasy upravit jinak. A copánky jsou ideální pro to, abyste v deštivém počasí vypadali co nejlépe. Pletené účesy skutečně fungují za každého počasí a ve všech ročních obdobích, pokud se nás zeptáte. Boxerské copánky, které vytvořila Kim Kardashian, jsou v centru pozornosti již několik let a jsou ideální pro chladný, sportovní účes v dešti. Pevný cop navíc zajišťuje, že dešťová voda nepronikne do vašich vlasů – takže máte to nejlepší z obou světů! Trendový účes je ve skutečnosti velmi podobný klasickému francouzskému copu. Jediným rozdílem je, že u boxerských copů jsou vlasy zapleteny do copu zespodu a ne shora. A je to tak snadné:

  • Nejprve nakreslete střední část od čela k zátylku a rozdělte vlasy na dvě stejné části.
  • Než začnete splétat jednu stranu, doporučujeme spojit druhou stranu s gumičkou na vlasy – tím zajistíte, že vám vlasy nepřekáží.
  • Nyní rozdělte otevřenou stranu na tři malé prameny a splétejte je co nejblíže k pokožce hlavy. Nejprve přetáhněte pravý pramen přes prostřední, poté levý a než budete pokračovat, vezměte tenký pramen rozpuštěných vlasů a zapracujte do copu.
  • Jakmile se dostanete na zátylek, jednoduše si vlasy splétejte zpět ke konečkům, jak byste normálně měli. Zajistěte malou sponkou do vlasů.
  • Opakujte postup na druhé straně a vaše copánky z chladného boxu jsou připraveny!

Mokrý vzhled je jedním z absolutních trendových účesů na podzim

Průvodce účesem pro mokré vlasy tipy pro krátké vlasy

Pokud už venku prší, proč si nezkusit hrát s počasím a jít do trendového mokrého vzhledu. Účes vypadá, jako bychom se právě dostali ze sprchy a letos si bez něj nelze představit svět módy. Vzhled je oblíbenou hvězdou a funguje se všemi délkami vlasů. A nejlepší na tom je, že trendový účes vykouzlíte za méně než 5 minut. Nezáleží na tom, zda jsou vaše vlasy mokré nebo suché. Jednoduše vlasy dobře rozčešte, naneste malou část stylingového gelu a znovu pročešte hrubým hřebenem.

Jste unaveni časem a stylem pro úpravu vlasů? Pak už jen nosit klobouk!

Účes v dešti pro krátké vlasy, rychlé aktualizace

Dobře, víme, že to není nutně účes v dešti, ale klobouky jsou vztekem a absolutním nezbytným doplňkem pro všechny módy v chladných měsících! Jsou k dispozici ve všech představitelných modelech a barvách a lze je dokonale přizpůsobit jakémukoli oblečení. A vaše vlasy zůstanou suché – co na nich nemilovat??

Účes v dešti: nejkrásnější vzhled k přepracování!

Vesmírné buchty updo návod účes v dešti

Vlasy ti zvlhly, že? Tento drobný boční cop je dokonalým způsobem, jak okořenit vaše „deštivé“ vlny.

Zastrčte ofinu do strany. Účes v dešti

Ať už v dešti nebo na slunci – s různými variantami ohonu budete vždy dobře informováni

Varianty culíku účes v dešti pro dlouhé vlasy

Pomocí vlasových doplňků dodáte svému účesu v dešti vzrušující a moderní nádech

účes s nízkým culíkem v dešti pro krátké vlasy

Pletené účesy udržují naše vlasy na místě a jsou jako stvořené pro špatné deštivé počasí

Korunní cop účes trend účesy podzimní zimní účes v dešti Účes v dešti s návodem na zapletení koruny

Nebo pokud spěcháte, rozhodněte se pro pootevřený účes

napůl otevřené updos pro účes s krátkými vlasy v dešti

Elegantní, rychle vyrobitelné a super moderní – boxerky jsou naším oblíbeným účesem v dešti

Účes v dešti nápady boxer braifs trend pleteného účesu

S nádherným copem se opravdu nemůžete pokazit

Pletené účesy Trendy účes v dešti