Účesy a účesy

Účes na Vánoce – 10 stylových nápadů, jak to udělat sami

účes pro Vánoce-nápady-jessica-alba-vlny-nošené-do strany

Na konci roku nabízí prosinec pár velmi oblíbených svátečních dnů plných veselé atmosféry. Kdo by nemiloval svíčky adventního věnce, vůni skořice a jedle nebo teplo krbu po stavbě sněhuláka v chladném zimním dni. V případě, že jste skvělý Vánoční účes Pokud chcete navrhovat, máme pro vás pár zajímavých nápadů, které si snadno vyrobíte sami doma. S nimi budete nejen vypadat rozkošně a elegantně, ale také sladíte trendy. Tak si to zkuste vyzkoušet!

1. Účes na Vánoce – doplňky do vlasů

účes-vánoční-nápady-drdol-vlasové doplňky-Zooey-Deschanel

Nejprve proveďte boční rozchod. Dále si spusťte vlasy do nízkého bočního ohonu. Pak to otočíte do drdolu, který zajistíte několika bobby kolíky. Nakonec přidejte přízvuk Vánoční účes přidat pěkný doplněk, jako je spona s kamínky.

účes pro vánoční nápady-drdol-vlasové doplňky-nízký krk-vázaný

2. Vlny v retro stylu

účes-vánoční nápady-dlouhé vlasy-retro-vlny

Tyto Vánoční účes je vhodný k ramenním až středně dlouhým, rovně střiženým vlasům s bočním dělením a připomíná účesy ze začátku 20. století. Stačí přidat vlny pomocí žehličky.

3. Účes na Vánoce s objemem

účes-vánoční nápady-rovné ofiny-škádlené vlasy

To je obzvláště působivé Vánoční účes, pokud máte také ofinu, která sahá těsně pod obočí. Jediné, co musíte udělat, je škádlit vlasy vzadu, na temeni hlavy. Dávejte si ale pozor, abyste to s objemem nepřehnali.

4. Twist vlasy na jedné straně

účes pro Vánoce-nápady-vlasy-kolíček-rosie-huntington-whiteley

Poté, co jednu stranu vlasů stočíte do copu, máte dvě možnosti: Buď můžete cop zaplétat směrem dolů, nebo můžete vlasy nechat jen tak spadnout jako cop. Hodí se zde také pěkný klip jako přízvuk.

5. Dva copánky na boku

Účes pro vánoční nápady-dva copánky-bokem

Tyto Vánoční účes je velmi účinný, aniž by přitahoval příliš mnoho pozornosti. Natočte vlasy kulmou a poté je jemně pročešte hřebenem a vytvořte hezké vlny. Na jedné straně nad uchem splétejte dva copánky.

Účes pro vánoční nápady-boční cop

6. Krátký účes

účes-vánoční-nápady-krátký-účes-dlouhá-boční-ofina

I když máte krátké vlasy, můžete je efektivně stylizovat. Vše, co potřebujete, je fén, který můžete použít k narovnání vlasů na jednu stranu. Pro více efektů můžete použít Vánoční účes také přidejte několik zvýraznění nebo lehký krokový řez.

7. Vánoční účes – Kudrnatý krátký účes

účes-vánoční nápady-bob-účes-kadeře-make

Na prázdniny můžete své vlasy ještě více zatraktivnit tím, že k nim jednoduše přidáte hezké kadeře. Díky tomu budete vypadat ještě více žensky a váš účes získá působivý vzhled.

8. Romantika na prázdniny

kudrnaté vlasy-opotřebované-bokem-cara-delevigne

To je skvělý nápad pro objemné vlasy. Vytvořte boční dělení a velké kadeře. Pak je jednoduše necháte spadnout na jednu stranu jako vodopád.

9. Koně s objemem

Účes pro vánoční nápady-vysoký-svázaný-culík-Kate-Beckinsale

Poté vlasy spojte do vysokého culíku. Dráždit oblast přes čelo a jemně tousit. Poté jej bezpečně připněte několika bobby piny. Tyto Vánoční účes je opět příkladem toho, že klasický culík může být velmi elegantní a stylový.

10. Vysoký drdol

účes-vánoční-nápady-updo-drdol-bretaň-murphy

Vytvořte středovou část a poté vlasy spojte do jakéhokoli vysokého drdolu. Nakonec můžete použít Vánoční účes přidejte krásný doplněk, jako sponku do vlasů, květinu nebo dokonce čelenku.