Účesy a účesy

Účes Meg Ryan – Ikonický vzhled z 90. let a jak se v průběhu let měnil

meg ryan účes dnes třásně bob krok řez

Přestože dnes není tak slavná jako tehdy, Meg Ryan bezesporu patří k ikonám kinematografického světa. Kromě rolí ve filmech jako „Harry a Sally“, „Město andělů“, „Francouzský polibek“ a „E-Mail für Dich“ si drama získalo oblibu také díky svému účesu. Kultovní, lemovaný víceúrovňový střih nese jméno herečky více než dvacet let a ženy stále chtějí získat účes Meg Ryan u kadeřníka. Co dělá slavný účes a některé další populární vzhledy hollywoodské hvězdy, najdete v článku.

Příběh za slavným „účesem Meg Ryan“

účes meg ryan 90. let vypadá zkráceně střižený

Účesy z filmu a televize jsou u žen velmi oblíbené. Zvláště pokud jde o inovativní účes, jako je účes Meg Ryan, mnoho žen chce získat stejný vzhled. Příběh ikonického účesu je však mnohem zábavnější, než si myslíte. Slavný účes byl omylem proveden díky stylistce herečky během natáčení filmu „Francouzský polibek“.

ikonický příběh účesu meg ryan

Ryan říká, že ve filmu hrála roli ženy, která přijíždí do Paříže bez zavazadel, peněz nebo ubytování, a proto nemá příležitost si umýt vlasy. Potřebovala tedy účes, který vypadal dobře i trochu špatně. Při kamerové zkoušce došlo k nehodě s kulmou, kdy její stylistka část vlasů Meg spálila a nechala omotanou kolem kulmy. Stylista byl poté požádán, aby herečce ostříhal vlasy, aby se zlepšila hrbolatost, a tak vznikl účes Meg Ryan.

Jak vypadá ikonický účes Meg Ryan z 90. let?

meg ryan účes klasický krátký bob s 90. třásněmi

Krátký, lemovaný víceúrovňový střih Meg Ryan z 90. let je v dnešní době stále populární. Stylizace je rychlá a snadná, nemusí vypadat perfektně a vytváří moderní vzhled. Slavný účes je vlastně třásňový bob, který herečka nosila v různých stylových variacích.

V milostném příběhu „E-Mail für Dich“ Meg nosila svůj třásňový bob účes vyfénovaný a s bočním rozchodem. Délka vlasů ve skutečnosti neodpovídá bobu v klasickém smyslu, ale spíše přechodové délce mezi krátkým účesem a bobem. Tento účes lze stále srovnávat s populárním vzhledem mimo postel, protože nevypadá příliš stylově a vypadá velmi přirozeně.

meg ryan účesové filmy město andělů wuschelkopf kudrnatý krok střih

Krátký bob dostal aktualizaci pro její roli ve “Městě andělů”. Herečka měla stupňovitý střih v kulatém střihu a stylizovaný krásnými mini kadeřemi. Kudrnatá hlava se poté stala jedním z nejoblíbenějších vzhledů žen s krátkými kudrnatými vlasy.

Komu vyhovuje fringed step cut?

meg ryan účes lemovaný krok střih blond

Stylistka Meg Ryan, která porodila ikonický účes Meg Ryan, sdílí, že stále existují ženy, které k ní přicházejí ve studiu a chtějí pro sebe slavný střih. Protože účes silně závisí na typu vlasů a tvaru obličeje, měl by stylista žádost o některé ženy odmítnout. Ale komu vlastně vzhledově sluší?

Meg Ryan má malý, úzký obličej, který je zdůrazněn krátkými účesy. Pokud jde o typ vlasů, krátký víceúrovňový střih je vhodný zejména pro ženy, které mají silnější vlasy. Objem a plnost hrají v účesu Meg Ryan zásadní roli.

Jaký účes má dnes Meg Ryan na sobě?

meg ryan účes kudrnatý bob aktuální dnes

Překvapivě nebo ne, herečka se nikdy úplně nerozloučila se svým bobem. I když měla vlasy delší, vždy se vrátila k oblíbenému vrstvenému střihu. Meg Ryan v současné době nosí bob, který je o něco delší než slavný střih 90. let, ale vypadá na ní stejně dobře. Tento účes je proto vhodný i pro ženy ve věku 50 a více let.

Nejoblíbenější účesy Meg Ryan s tipy pro styling

účesy od meg ryana po bradu s třásněmi

Od dlouhých vrstvených účesů až po její známý roztřepený bob, účesy Meg Ryan jsou inspirací pro ženy po celém světě. Níže jsme shrnuli některé z nejoblíbenějších vzhledů herečky v průběhu let, které si můžete také vyzkoušet sami.

Vzhled 90. let

meg ryan účes s třásněmi bob po bradu v 90. letech

U klasického účesu Meg Ryan byste si měli troufnout na krátký sestřih a požádat kadeřníka o vrstvený, krátký bob. Dokonalý vzhled můžete vytvořit s mírným bočním rozdělením a dlouhými šikmými ofinou. Čím roztřepenější vlasy, tím autentičtější účes.

Účes na počátku roku 2000: vrstvený střih s rovnými vlasy

meg ryan účes třásně bob hladký blond vykročil

Na začátku roku 2000 herečka vyměnila svou kudrnatou hlavu za středně dlouhý, odstupňovaný bob. Krokový střih funguje s hustými i mírně řidšími vlasy a dokonale zvýrazní kontury obličeje.

meg ryan účes v průběhu let 2000s krok řez bob

meg ryan účes v průběhu 2000s bob step cut

Středně dlouhý, odstupňovaný a lemovaný

meg ryan účes lemovaný krok střih populární vzhled 90. let

Středně dlouhý účes Meg Ryan lze báječně kombinovat se šikmou ofinou. Ačkoli tento vzhled dnes není tak trendy, jako byl tehdy, stále existují ženy, na kterých vypadá skvěle.

Třásňový krok střih s delšími vlasy

meg ryan účesy v průběhu let bob délka ramen kudrnaté

Známý divoký účes Meg Ryan dostal aktualizaci v roce 2000. Herečka stále nosila vlasy roztřepené a vrstvené, ale trochu delší. Dlouhý bob s třásněmi, jako je tento, lze snadno a rychle upravit stylizací s trochou pěny a fénem s difuzorem.

meg ryan účes obrázky třásně bob krok řez

Účesy Meg Ryan s dlouhými vlasy

účesy od meg ryan dlouhé vlasy hladké vrstvy

V roce 2006 se Ryan objevil na červeném koberci ve zcela novém vzhledu – dlouhé, uhlazené hřívě. Delší vrstvený střih byl v té době považován za ochrannou známku jiné herečky – Jennifer Aniston, která vstoupila do centra pozornosti svou rolí v americkém sitcomu „Friends“.

dlouhé účesy od meg ryan blond kudrlinky

Meg Ryan také nosila dlouhé vlasy kombinované s kadeřemi, ale tyto pohledy nějak zůstaly ve stínu jejího ikonického účesu 90. let.

meg ryan účesové filmy stočit dlouhé vlasy

Fringed Bob – Ochranná známka herečky dodnes

meg ryan účes kudrnatý wuschelkopf lemovaný bob

Současný účes hollywoodské hvězdy Meg Ryan připomíná její ikonický třásňový střih z 90. let, ale je méně divoký. Herečka nahradila kudrnatou hlavu stylovým, mírně zvlněným, ale stále vrstveným bobem.

meg ryan účes úrovně bob lemovaný střih

meg ryan účes ikonický střih třásněmi stupňovitý

meg ryan účes krátký třásňový bob poloviční

meg ryan účes s třásněmi bob po bradu blond