Účesy a účesy

Trendy v barvách vlasů 2019: Můžeme se inspirovat těmito dámami celebrit

Nejkrásnější trendy v barvách vlasů pro rok 2019 pro ženy

Nový rok, nový vy! Jak lépe pozdravit rok 2019 než novou barvou vlasů? Pokud jde o trendy krásy, nic není opravdu mimo, zvláště pokud jde o barvy vlasů. Díky sociálním médiím je snadné zjistit, které nové nuance nebo techniky barvení jsou stále oblíbenější u influencerů, celebrit a dokonce i obyčejných lidí. Tak vznikají trendy: každý je kopíruje, aby byl jeho součástí. Podívali jsme se tedy po síti na nejnovější trendy v barvách vlasů 2019. Naštěstí jsou tyto trendové barvy vlasů extrémně nositelné. K některým se dostanete snáze než k jiným, ale všechny vypadají úžasně. Dobrodružné dámy mohou příští rok s radostí nosit odvážnější barvy, které vyniknou a upoutají pozornost.

Trendy v barvách vlasů 2019: Living Coral

trendy barev na vlasy 2019 dámské korálové rovné vlasy

Expert na barvy Pantone právě oznámil svou očekávanou barvu roku 2019 a nutí nás to nadchnout. Loučíme se s loňským fialovým odstínem a zdravíme „Living Coral“, živý broskvovo-růžový odstín. Pantone popsal letošní barvu jako „povzbuzující korálovou barvu se zlatým podtónem a měkkou stranou“. Je teplejší než růžová, s nádechem oranžově červené. Jen si představte, jak krásná korálová barva vlasů bude lichotit vaší lehce opálené letní pleti.

Living Coral Hair – takto nosíme trendovou barvu v létě!

Měděná barva vlasů – opakující se trend v roce 2019!

Opal Hair and Gem Roots – nové trendové barvy vlasů sezóny!

trendy barvy vlasů 2019 ženy broskvový růžový korál

„Living Coral“ jako barva na vlasy je měkká, snadno se nosí a přesto je silná a přitahuje pozornost. Díky tomu se všechny barvy očí lesknou a vyhovují všem tónům pokožky. Stín je nejlepší pro typy pleti s teplým podtónem, ale lze jej upravit přidáním více růžové na ochlazení nebo oranžové na zahřátí..

trendy v barvách vlasů 2019 dámské korálové růžové

trendy v barvách vlasů 2019 dámské korálové oranžové 80. léta

Trend barvy vlasů broskvový korál Marc Jacobs jaro 2019

Snow Bunny Blonde / Ice Blonde

trendy barev na vlasy 2019 ženy krátké vlasy modré oči ledová blond

Velkým trendem pro blondýnky v novém roce je „sněžná blondýna“. Je to jako chladnější verze platinové blond. Je to velmi světlý odstín blond s lehkým nádechem dětské modré. Je to více bílá blondýna než jasanová blond.

Tato barva vlasů vypadá nejlépe na bledém typu pokožky s teplým podtónem (nažloutlý nebo růžový). Nuance se však mohou lišit od ledové blond po máslovou blond, podle toho, co je pro váš odstín pleti nejlepší.

trendy barvy vlasů 2019 dámská ledová blond Hilary Duff

Hilary Duff, Kylie Jenner a Khloé Kardashian již nosí trendovou barvu vlasů. Nadšení z toho samozřejmě nejsou jen celebrity. Počet vyhledávání Pinterestu na „ledovou blondýnku“ se za poslední měsíc zvýšil o 45 procent.

Trendy ledová blond barva vlasů na Kylie Jenner 2019

trendy barvy vlasů 2019 ženy ledová blond s šedým podtónem bob

trendy v barvách vlasů 2019 krátké vlasy ledová blond se šedým nádechem

Trendy barva na vlasy měď

Zoey German

trendy barvy vlasů 2019 dámská měděná skořice

Každá variace odstínů červené, od jahodové blond po bohatou mahagonovou červenou, udělá v roce 2019 velkolepý vstup. Klíčové slovo „měděné vlasy“ vzrostlo o 30 procent při vyhledávání na Pinterestu a kadeřníci předpovídají, že tato barva bude v novém roce ještě oblíbenější.

Zatímco zrzavé vlasy jsou vždy ohromující, mnoho žen se stínu vyhýbá, protože si myslí, že jsou příliš „ohnivé“. Na druhou stranu „tlumená měď“ má stále ten nádherný červený odstín, i když trochu zeslabený. Tato barva je teplá, ale ne přes vrchol.

Madeline Brewerová

Trendy měděná barva vlasů pro uhlazený účes Madeline Brewer

Zatímco měděné vlasy byly v roce 2016 stále populární, v poslední době se stále více celebrit rozhoduje tento trend následovat. Obzvláště se nám líbí tento tmavý měděný odstín od Madeline Brewer. Varianta od Zoey Deutch se skvěle hodí k vašemu světlému typu pleti a lze ji také nazvat skořicově hnědou.

Madelaine Petsch

zrzavé vlasy 2019 měděný odstín od Madelaine Petsch

Světlá měděná barva vlasů herečky Riverdale Madelaine Petschové dělá její dlouhé vlasy svěžejší a vzdušnější.

Jsme zvyklí vidět Kate Bosworth se světlými blond vlasy, ale tato zaprášená barva měděných tónů je novou změnou.

Kate Bosworthová

Měděné vlasy Kate Bosworthové byly svázané do culíku

Emma Stoneová

trendy v barvách vlasů 2019 měděná skořice hnědá Emma Stone

Amanda Stenberg

Barva vlasů měď 2019 kudrnaté vlasy krátké Amandla Stenberg

Barva vlasů 2019 – hnědá s měděnými odlesky

trendy v barvách vlasů 2019 ženy bruneta vlasy s měděnými odlesky

Nechcete si nechat barvit vlasy úplně na oranžovo-měděné? S některými strategicky umístěnými zajímavostmi, jako je tento z Kerry Washington, můžete stále sledovat trend mědi.

S tmavě hnědými vlasy vypadají žluto-blond melíry často nepřirozeně. Pokud jste bruneta, raději se rozhodněte pro mosazné nebo měděné odlesky. Ty jsou ještě účinnější, když jsou vlasy vlnité nebo kudrnaté.

trendy v barvách vlasů 2019 Měď zdůrazňuje na Jourdana Phillips

Můžete také použít pruhy v různých odstínech mědi, například: B. Zlato, vložte do vlasů, abyste přidali další dimenze (jako zde Jourdana Phillips). Brunetky by si spíše měly nechat na vlasech udělat jen několik zvýraznění jako akcenty a nepřehánět to, ale jejich přirozená barva vlasů se rychle ztratí.

trendy v barvách vlasů 2019 dámské měděné melíry babylights Ciara

trendy barvy vlasů 2019 dámy měděné melíry na hnědých kadeřích vlasů

Měděné odlesky na tmavě hnědých vlasech Krátký sestřih

Babylights / jeden tón světlejší nebo tmavší

Hair Contoring Highlights pohladí tvář Gemma Chan

I když milujete svou přirozenou barvu vlasů, můžete ji zvýraznit podobnou barevnou nuancí a dokonale tak modelovat svůj obličej. Je důležité, aby gradient byl vhodný. Zde můžete vidět, jak hlavní body krásně rámují tvář Gemmy Chan. Nejlepšího způsobu, jak dosáhnout tohoto efektu, je oblíbená technika volného barvení, balayage.

Dětská světla pro hnědé vlasy Kaia Gerber

Přednosti modelky Kaie Gerberové vypadají, jako by se s nimi narodila. Abyste dosáhli jejího vzhledu, měli byste se zaměřit na konečky vlasů a části, které rámují váš obličej.

trendy v barvách vlasů 2019 ženy Jennifer Garner babylights

Klíčem k přirozenému vzhledu je udržet zvýraznění v odstínech základní barvy. Například ženy se světle hnědými vlasy se mohou rozhodnout pro karamelové odlesky. Čokoládová hnědá se perfektně hodí k barvě vlasů moka.

přirozeně vypadající dětská světla pro hnědé vlasy

Trendy v barvách vlasů 2019: světlé pastelové barvy

trendy barvy vlasů 2019 ženy platinová blond s pastelovými odstíny Lady Gaga

Pastelové vlasy byly již v loňském roce důležitým tématem. V roce 2019 zůstanou v módě, jen tentokrát je to spíše barevný nádech. Vypadá to, že se na vlasech trochu červená. K tomu je perfektní barva na vlasy. Dokonce i kadeřníci a kadeřníci jsou ohromeni tím, jak moc se produkty v této kategorii za posledních několik let zlepšily.

Kadeřník Andrew Fitzsimons ošetřil platinové blond vlasy Khloe Kardashian dočasným barevným sprejem v tomto světle růžovém odstínu. Úplně milovala vzhled!

khloe kardashian jí dala růžové vlasy

Opálové vlasy: dotek pastelové barvy

trendy barvy vlasů 2019 dámské pastelové opálové třpytky

Dalším pastelovým trendem je „Opal Hair“. Pastelové, třpytivé barvy, jako je tato, ovládly Instagram. Je to pěkná aktualizace trendu Unicorn Hair, který jsme viděli v roce 2017, kromě toho, že barvy vypadají mnohem jasněji a mírně vybledly. Tyto zaprášené tóny vypadají ušlechtileji a elegantněji.

trendy v barvách vlasů 2019 opálové vlasy pastelové barvy

Barva opálu je tak krásná a je skvělá pro někoho, kdo už má platinové blond vlasy a chce je okořenit. Aby tyto barvy vypadaly tak reflexně, musí být základní barvou samozřejmě stříbrná blond. Pokud ve vlasech zůstane příliš mnoho žluté, účinek bude narušen.

Trendy v barvách vlasů krátké vlasy stříbrné blond opálové vlasy

Mushroom Blond / Mushroom Brown

Houba hnědá světlá blond popelavá blond barva vlasů trend 2019

Barva vlasů Gigi Hadid v poslední době nabyla přirozeného popelavého podtónu – a vypadá to také velmi dobře. Koloristka z Marylandu Yokasta Perez přišla s názvem „houbová blondýna“ poté, co jednomu ze svých zákazníků vnesla do vlasů chladné tóny hub. Je to překvapivě pěkný způsob, jak brunetky nosit něco lehčího a blondýnky ztmavnout.

trendy v barvách vlasů 2019 ženy Houba hnědé vlasy

trendy barvy vlasů 2019 ženy Houba blond světle hnědá

Houba hnědá jasan hnědá barva vlasů 2019

trendy v barvách vlasů 2019 ženy houbové přechody vlasů

Houba hnědá barva vlasů trend 2019 tmavší přístup

Trend barva na vlasy 2019 krémová blond / šampaňská blond

Amanda Seyfried ukazuje, jak krásné šampaňské blond vlasy vypadají na tmavých vlasech

Tato barva vlasů nás nutí myslet na „starý hollywoodský půvab“. Jemný blond odstín získává barvu šampaňského díky směsi teplých a chladných tónů. Je to trochu více béžové než ledová blondýna, ale stejně ohromující. Šampaňská blondýna se nejlépe hodí k bledé pokožce a světlým očím. Odstín však lze upravit pro všechny tóny pleti. Protože barva vlasů má chladný podtón, je barva vlasů ideální pro teplejší typy pleti.

Amanda Seyfriedová

Šampaňská blondýnka s chladnými podtóny dlouhých vlasů Amanda Seyfried

Šampaňské blondýnky chladné blond nuance jako trend v roce 2019

Champagne blond trendová barva pro krátké vlasy 2019

Elsa Hosk

trendy v barvách vlasů 2019 starožitné zlaté šampaňské blond Elsa Hosk retro vlny

trendy barvy vlasů 2019 šampaňské blond Elsa Hosk

trendy v barvách vlasů 2019 krátké vlasy středně dlouhé šampaňské blond

Andreja Pejic

Champagne blond barva vlasů trend 2019 Andreja Pejic

Barva vlasů 2019 sytě černá

Dua Lipa nosí v roce 2019 bob po bradu se středovým rozchodem

Černá je další odvážná trendová barva vlasů 2019, ideální na zimu. Je to bohaté a hluboké, s modrým nádechem. Tato barva se velmi dobře hodí k trendu Glass Hair, protože černá dodává vlasům zvláštní lesk.

Díky svému výraznému odstínu může většina odstínů pokožky vypadat vybledle. Proto je ideální pro olivovou a tmavou pokožku. Odborníci na barvu vlasů doporučují použít samoopalovací nebo bronzovací přípravky, které dodají pokožce teplo.

Camila Mendes

trendy v barvách vlasů 2019 hluboké černé středové dělení

trendy v barvách vlasů 2019 ženy černé vlasy