Účesy a účesy

Trendový účes Brigitte Bardotové: nápady a pokyny pro úpravu stylu

Nápady na účes Brigitte Bardot dráždily hřívu

Brigitte Bardot je skutečná ikona, která svým stylem inspiruje už desítky let. Francouzská herečka, zpěvačka a modelka byla v padesátých a šedesátých letech na vrcholu své kariéry. Bylo to o něco více než před 60 lety, ale jeho zvláštní vzhled je dodnes nezaměnitelný. Nejpozoruhodnější na vzhledu Brigitte Bardotové byl její okouzlující úsměv s mezerou mezi zuby, její dlouhá blonďatá hříva a velké oči zdůrazněné kohlem. Její účes s ofinou se stal téměř ikonickým a zažívá v posledních letech velký návrat. V poslední době se mnoho slavných dam objevuje s moderním pojetím účesu Brigitte Bardot. Ukážeme vám, co je pro účes typické a jak můžete stylizovat svůj nezapomenutelný vzhled.

Moderní poník a la Brigitte Bardot

Účes Brigitte Bardot ofina Bella Thorne

Trendy přicházejí a odcházejí, ale poník Brigitte Bardot zůstává nadčasový a v současné době velmi populární. Účes se vyznačuje lehkým, neformálním vzhledem. Ofina je vpředu uprostřed rozepnutá a stříhá se šikmo dolů do stran. Střední rozchod není příliš jasně definován a vypadá ležérně. Kroky v délkách začínají ve výšce brady.

Nejlepší na účesu Brigitte Bardot je, že je obecně vhodný pro každou ženu. Krokový střih pro dlouhé vlasy vždy vypadá skvěle a trendy, protože dodává vlasům větší dynamiku. Ofina, která volně a ležérně padá přes čelo, zajišťuje plný objem.

Varianta účesu Brigitte Bardot pony Chloe Moretz

Moderní poník a la Brigitte Bardot je skvělý pro ženy s obličejem ve tvaru srdce. Ofina rozdělená uprostřed skrývá široké lícní kosti a tvář působí delší. Herečka Chloe Moretz přesně ví, jak úspěšný vzhled funguje.

Brigitte Bardot účes moderní Alexa kusové ofiny

Pokud máte protáhlý, hranatý obličej s vysokými lícními kostmi, ležérní ofina jako Brigitte Bardot je pro vás, protože může dodat tváři jemný, ženský vzhled. Zvlášť když po straně obličeje pobíhá pár dlouhých pramenů. It-girl Alexa Chung ukazuje, jak můžete tento vzhled šikovně obejít a stylizovat dokonalý účes. V případě podlouhlých obličejů mohou být boční části poníka ještě delší, aby se obličej vizuálně rozšířil.

Účes Brigitte Bardot interpretuje myšlenky moderním způsobem

Jeden z nejslavnějších nositelů poníků všech dob, Zooey Deschanel, dokazuje, že poník ve stylu 60. let se perfektně hodí k oválnému tvaru obličeje. Obvykle herečka nosí husté, rovné střihy. Ráda ale experimentuje s různými variantami stylingu.

Dokonce i celebrity se čtvercovou tváří, jako je Georgia Jagger, vypadají rozkošně s účesem Brigitte Bardot. Dcera dvou ikon, Mick Jagger a Jerry Hall, často dostává komplimenty za podobnost s herečkou. Kroky přinášejí na lícní kosti měkkost a plnost a linie obličeje působí kulatěji.

Vytvořte si účes Brigitte Bardot sami

Brigitte Bardot účes moderní trend škádlil

Máte chuť na nový účes? Použijte obrázky Brigitte Bardot jako inspiraci pro vaši další návštěvu kadeřníka. Nejdůležitější vlastnosti: špičky jsou ještě delší než po ramena, jemně se zužující třásně končí pod obočím a jsou uprostřed uprostřed. Vrcholem účesu Brigitte Bardot jsou škádlené temeno hlavy a dlouhé vlny.

Brigitte Bardot účes pootevřená ofina škádlil

Chcete -li upravit účes BB, musíte začít středovým rozchodem. Aby ofina vypadala přirozeně, nechte ji uschnout na vzduchu bez použití fénu a kartáče. Poté se na temeni hlavy vykouzlí objem lakem na vlasy a hřebenem. Chcete -li to provést, jemně dráždit vlasy a stříkat lak na vlasy nad hlavou. Poté opatrně uhlaďte vršek. Místo toho, abyste si vlasy nosil dolů, je můžete jednoduše volně stáhnout a připnout si je vzadu na hlavě.

Nápady a stylové varianty účesu Brigitte Bardot

Brigitte Bardot účes nápady vintage 60. léta

Uvolněná a ležérní, ale zároveň romantická a ženská: Styl Brigitte Bardot byl mnohokrát kopírován a lze jej také interpretovat moderně. Její XXL drdol nebo její pootevřený účes nás fascinuje dodnes. Níže je uvedeno několik účesů, které se staly ochrannou známkou herečky.

Černá stuha jako trendový doplněk

Účesy Brigitte Bardot s dlouhými vlasy napůl rozevřené

Sotva existuje hezčí detail pro rychlé vylepšení jednoduchých účesů než barevná stuha. Roztomilý vlasový doplněk z dětství oslavil své velké oživení na přehlídkových drahách pro jaro / léto 2017. Mašle nebyly svázány přesně, ale spíše z nedbalosti. Brigitte Bardot také váže hezkou mašli do vlasů a slouží jako zakončení jejího ikonického napůl otevřeného a napůl otevřeného účesu.

Polootevřená sametová stužka pony Brigitte Bardot

Účes Brigitte Bardot s čelenkou

Účes Brigitte Bardot s čelenkou retro 60. let

Dalším krásným vlasovým doplňkem, typickým pro účesy 60. let, je čelenka. Dodává účesu přizpůsobený vzhled a udržuje vlasy od obličeje. Klasický pásek do vlasů vede přes temeno hlavy a je upnutý za uši. Aby neklouzal, je také fixován bobby piny.

Objemný drdol s kudrlinami – účes choucroute

Brigitte Bardot účes objemné drdoly

BB způsobila senzaci slavným účesem Choucroute, se kterým její blonďatá hříva vypadala jako chomáč kysaného zelí. Vlasy jsou učesané a svázané v neupraveném stylu. Chcete -li znovu vytvořit vzhled, můžete použít polštář na drdol. Prameny vlasů pak lze připevnit na polštář drdolu pomocí U jehel. Vzhled je obzvláště romantický, pokud vytáhnete několik pramenů po stranách a mírně je zkroutíte prsty.

Účesový drdol Brigitte Bardot ve formátu XXL

nízký culík

Účes Brigitte Bardot s culíkem škádlil ofinu

Elegantní, škádlený culík je také inspirován ikonou stylu Brigitte Bardot. Dnes je vzhled vhodný také pro každodenní život, když je trochu uvolněnější a volně stylizovaný.

Nakreslete střední část. Napravo a nalevo rozdělte úzký pramen vlasů. Aby byly vlasy více přilnavé, poprašte je objemovým pudrem nebo nastříkejte suchým šamponem. Zvedněte širokou část vlasů z temene hlavy a silně ji drážděte u kořínků. Poté vyhlaďte vršek. Svažte vlasy na zadní straně hlavy do culíku. Vytáhněte tenký pramen z copu, omotejte ho kolem vlasů a zajistěte ho bobby špendlíky.

dívčí pohled

Brigitte Bardot účes dva culíky s dlouhou ofinou

Dívčí vzhled pro vaši přestávku, který nevypadá příliš přes vrchol. Mírné vlny ve vlasech Brigitte byly pravděpodobně vykouzleny splétáním. To přineslo do vlasů větší švih a pohyb. Barevně sladěné mašle na červené halence perfektně doplňují ležérní vzhled.

Boční cop s květinovým vlasovým doplňkem

Brigitte Bardot účes pigtail strana škádlil dlouhé rány

Pro absolutní dokonalost vašeho vzhledu Bardot chybí dokonalé oční linky Bardot a nahá rtěnka!