Účesy a účesy

Transplantace vlasů v Turecku: konečně opět plné a silné vlasy!

Transplantace vlasů v Turecku Metody Ceny klinik

Když vlasy najednou začnou padat, sebevědomí velmi trpí. Nakonec jsou husté a plné vlasy základním rysem přitažlivosti pro muže i ženy. Pokud léky a výživové doplňky nepomáhají, stylingové přípravky problém pouze dočasně skryjí a ostatní terapie selžou, pak je transplantace vlasů záchranným řešením. Vypadávání vlasů bohužel stále není považováno za nemoc, takže ho nehradí žádná zdravotní pojišťovna a pacient si musí léčbu hradit sám. Po srovnání cen online je rychle jasné, že transplantace vlasů v Turecku stojí v průměru výrazně méně než léčba v Německu. Turecké kliniky a chirurgové přitom většinou nejsou v souladu se svými německými kolegy. V článku vám vysvětlíme, na co si musíte dát pozor při transplantaci vlasů v zahraničí, a také jaké možnosti jsou k dispozici pro pooperační léčbu a následné vyšetření pacienta.

Transplantace vlasů v Turecku: Na co si dát pozor při výběru kliniky

Transplantace vlasů v Turecku dlouhé vlasy

Nezáleží na tom, zda v Německu nebo Turecku: Kvalita léčby závisí na zkušenostech chirurgů a lékařského týmu a také na moderním vybavení. Můžete tedy získat vysokou kvalitu Kliniky transplantace vlasů v Turecku uznat:

1. Podrobně radí pacientům, podporují je při organizaci příchodu a odjezdu a rezervují si hotelové pokoje a lety. Specialisté mluví německy nebo je na místě tlumočník. Renomované kliniky nabízejí také následnou péči v Německu, kde pracují v úzkém partnerství s německými lékaři.

2. Transplantační klinika má v nejlepším případě certifikaci JCI. JCI je zkratka a znamená Joint Commission International. Globálně uznávaná zdravotnická organizace hodnotí kliniky a určuje, zda splňují standardy kvality v systému zdravotní péče.

3. Lékaři – lékař a tým – se specializují na transplantace vlasů, mohou poskytnout smysluplné reference a mají dlouholeté zkušenosti.

Transplantace vlasů v Turecku péče o vlasy

Dále byste se měli podrobně informovat o léčbě. Zeptejte se, jaké transplantační metody klinika nabízí a jaké by chirurg doporučil. Zjistěte, kolik pacientů je denně ošetřeno. Požádejte pracovníky kliniky, aby vám smlouvu zaslali e -mailem. V nejlepším případě si můžete přečíst zprávy od bývalých pacientů a v případě potřeby si s nimi vyměňovat nápady.

Transplantace vlasů v Turecku: Jemná technika FUE pro vaši vlastní transplantaci vlasů

Transplantace vlasů v Turecku technikou FUE

Na rozdíl od většiny klinik v Evropě, kde se transplantace vlasů většinou provádí pomocí takzvané metody FUT strip, turecké kliniky používají minimálně invazivní metodu FUE metoda použitý. Odstranění jednotlivých folikulů je šetrné k tkáni a nezanechává žádné viditelné jizvy. Aby se usnadnilo odstranění folikulů, nejprve se oholí hlava a označí se oblast, která vlasy daruje. Poté je znecitlivěna lokální anestezií a folikuly jsou odstraněny speciálním zařízením. Následuje vložení, přičemž nejdříve se pomocí safírové techniky otevřou mikrokanály a poté se přesně umístí folikuly dovnitř. Oblast s transplantovanými vlasy zůstává nezakrytá, aby pokožka mohla dýchat. Hlava se poprvé umyje dva až tři dny po transplantaci vlasů. Asi po deseti dnech až dvou týdnech už obvykle není vidět žádné zarudnutí ani vředy. Během několika příštích měsíců začnou transplantované vlasy růst a výsledky lze vidět po 2 až 4 měsících. Správná péče hraje v konečném výsledku zásadní roli – pacient by měl striktně dodržovat doporučení lékařů.

Transplantace vlasů v Turecku tipy