Účesy a účesy

Tmavé blond vlasy – trend snadno udržovatelných vlasů v roce 2019!

Tmavé blond vlasy blond vlasy odstíny tmavých dlouhých vlasů vlasové trendy

Blonde je jednou z nejjasnějších a nejvšestrannějších barev, a proto můžeme bezpečně říci, že blondýnky se opravdu baví! Letos ale zejména tmavé blonďaté nuance září ve zcela novém lesku. Ani blonďatá, ani světle hnědá, tmavá blondýnka není tajemná barva, která vytváří dotek přirozené elegance a ženskosti. Tmavé blond vlasy jsou často vnímány jako hnědé. A barva se vlastně mění mezi blondýnkou a brunetkou. V tomto článku jsme dali dohromady mnoho cenných tipů pro barvení a péči, stejně jako ty nejlepší inspirace!

Tmavě blond vlasy ombre světle hnědé dlouhé vlasy s nápady účesů kudrlin

Každý, kdo si myslí, že tmavé blond vlasy jsou nudné, se mýlí. Dokud jsou správně a profesionálně vybarvené. Světlá barva má velmi širokou škálu barevných nuancí, a proto je vhodná pro všechny ženy. Se správným účesem, který se volně pohybuje, prameny a odpovídajícím make-upem, barva vytváří přirozený a okouzlující vzhled. Tento odstín potřebuje dimenzi, jinými slovy hru různých podtónů, díky nimž tmavá blondýnka září v různých nuancích a poskytuje tak větší napětí. V závislosti na tom, zda pracujete s chladnými nebo teplými odlesky, lze také ovlivnit nuance pro tmavé blond vlasy. Barva vlasů se může třpytit ve zlatých tónech a také nabývat chladných jasanových tónů. Díky tomu jsou nejen nádherně mnohostranné, ale také univerzální a lze je přizpůsobit každému tónu pleti.

Pro koho jsou tmavé blond vlasy vhodné??

Tmavé blond vlasy ombre tmavé dlouhé vlasy účesy nápady vlasové trendy ženy

Tmavé blonďaté vlasy se projevují v mnoha variacích – ale jak vlastně najít odstín, který odpovídá vašemu osobnímu tónu pleti? Pokud si nejste jisti tónem pokožky, můžete si na krk nebo přes ramena dát bílý hadřík. Pokud vaše pleť vypadá žlutě, když se podíváte do zrcadla a bílá lichotí vaší pokožce, pak máte teplý odstín pleti. Vyznačuje se teplou a jemně opálenou pletí. V létě má tento typ tendenci se rychleji opalovat a oči jsou většinou zelené nebo hnědé. Nejlepší, co uděláte, je vyzvednout zlatý odstín vaší pokožky barvou vlasů, protože díky tomu budete zářit. Tmavé blond vlasy s medovými nebo zlatými nuancemi jsou perfektní volbou!

Tmavé blonďaté vlasy Nápady na účes Ombre Balayage Krátké vlasy Dlouhý Bob účes

Pokud máte podtón namodralé pokožky a vypadáte bledě, měli byste sáhnout po chladnějších tmavých blond odstínech, jako je například tmavě jasanová blond. Aby vaše vlasy nevypadaly příliš uměle, rozhodněte se pro balayage, ombré nebo prameny.

Tmavé blond vlasy – různé nuance

Tmavé blond vlasy hnědé prameny trendy barvy vlasů balayage blond vlasy

Tmavé blond vlasy s nádechem čokolády – Jedná se o tmavý odstín karamelové blond, který vypadá teplý a úchvatný a nastavuje zlaté akcenty. Je nejlepší pro střední tóny pleti, ale zesvětlením nebo ztmavením použitých blond a hnědých barev lze tuto barvu přizpůsobit každému.

Tmavě blond vlasy Karamel Blond vlasy Barva vlasů Balayage Trendy Účesy Nápady ženy

Karamelové tmavé blond vlasy jsou teplým, tmavým mixem mezi lesklou blondýnkou a zlatohnědou. Stín může vypadat skvěle na jakémkoli typu pleti, ale je nejpřirozenější na tmavší pleti. Barva je vytvořena tak, že začíná tmavou, zlatavou blond základnou a přidává měkké hnědé odlesky a akcenty.

Tmavé blonďaté vlasy s červeným účesem a nápady na vlasy

Červený nebo blonďatý? A proč ne obojí? Tmavé blond vlasy s červeným nádechem vypadají zářivě a jednoduše skvěle a jsou skvělou alternativou k tradiční měděné barvě vlasů. Tento odstín je nejlepší pro tmavé tóny pleti a tmavé oči.

Tmavé blond vlasy kaštanové vlasy balayage účes nápady ženy

Kaštanové tmavé blond vlasy, které se na slunci lehce třpytí a vytvářejí báječný vzhled! Kaštanová blond je obvykle směsicí tmavších vlasů se zlatými odlesky. Může však být také vytvořen na tmavých blond vlasech přidáním zvýraznění karamelu nebo balayage. Tento zemitý odstín je vhodný pro tmavé pleti s tmavě hnědýma očima, ale může také vypadat docela exoticky na středních tónech pleti s modrýma očima.

Tmavé blonďaté vlasy Popel Blond vlasy Barva vlasů Balayage Trendy žen

Tmavé blond vlasy v jasanově blond jsou ideální pro všechny ženy, které vždy snily o tom, že budou vypadat jako ledové královny, ve kterých jsou. Ale co je to vlastně jasanová blondýna? Je to směs blond, hnědých a šedých odstínů. Protože je to jedna ze skvělých barev vlasů, je nejlepší pro lidi se světlou pletí a modrým nebo zelenýma očima.

Tmavé blond vlasy v ombré vzhledu

Tmavé blond vlasy ombre bronde barva vlasů nápady na vlasy ženy

Tmavé blond vlasy v ombré vzhledu mají zvláštní a jedinečné charisma. Vyzkoušejte jahodovou blond, tmavě hnědou, fialovou – máte k dispozici spoustu barevných kombinací!

Tmavě blond vlasy ombre světle hnědé dlouhé vlasy s nápady účesů kudrlin

Nejkrásnější vzhled ombré je ten, ve kterém se barvy již spojují a bezproblémově se mísí. Ale jak úžasný je mix barev, mít účes, který odpovídá, je zásadní, pokud chcete zvýraznit své tmavé blond vlasy.

Tmavě blond vlasy balayage pro perfektní letní vzhled

Tmavé blond vlasy, hnědé vlasy, balayage účesy, trendy pro vlasy

Neexistuje žádná barvicí technika, která by byla v létě oblíbenější než balayage. Kadeřník nanese požadovanou barvu na vaše tmavé blond vlasy od ruky štětcem. To vytváří prameny různé intenzity a síly, což vytváří jemný a přirozený efekt.

Tmavé blond vlasy, balayage, krátké účesy, vlasové trendy, ženy

Balayage funguje se všemi barvami vlasů – včetně tmavých blond vlasů. Díky ručně malované technice mohou vaše vlasy opravdu vypadat jako umělecké dílo plné rozměrů. Výběr velmi jemných zvýraznění může vést k pěkné, jemné rovnováze, která vypadá naprosto stylově.

Tmavé blond vlasy s jemnými odlesky

Tmavé blond vlasy Jasná blond barva vlasů Prameny dlouhých vlasů

Ať už chcete jít odvážně nebo jemně s velkými prameny, možnosti pro tmavé blond vlasy jsou naprosto neomezené. Můžete si například vybrat mezi medovou blond, jasanovou blond, tmavou nebo světle hnědou a dokonce i černou.

Tmavé blond vlasy balayage hnědé dlouhé rovné vlasy topknot účes nápady

Obyčejné a rovné tmavé blond vlasy lze proměnit ve skutečné umělecké dílo přidáním několika jemných odlesků v medové a zlaté blond. Není to perfektní účes na pláž??

Mushroom Blonde Hair jako nový vlasový trend, který si zamilujete!

Houba na vlasy s blond blond vlasy Návod na pletení vlasů

Mushroom Blonde je tmavě jasanová blond nebo světle hnědá. Nová barva je ideální pro blondýnky, které chtějí jít trochu tmavší, a také pro brunetky, které chtějí vyzkoušet novou barvu vlasů, ale bojí se úplně blond. Díky perfektní kombinaci blond a hnědé je tato barva vlasů vhodná pro naprosto každý typ pleti. Navíc to vypadá naprosto svěže a efektně!

Zesvětlení tmavých blond vlasů – tipy 

Tmavě blond vlasy Karamel Blond vlasy Barva vlasů Balayage Trendy Účesy Nápady ženy

Pokud jde o zesvětlení vašich tmavých blond vlasů, možnosti jsou nekonečné.

  • Nejznámější a nejrychlejší metoda je Bělení. Ale protože je to obzvláště škodlivé, vaše vlasy poté potřebují velmi intenzivní péči.

Chtěli byste zesvětlit tmavé blonďaté vlasy, ale bojíte se, že si tím vlasy poškodíte? Pak vyzkoušejte jednu z našich šetrných metod!

Tmavé blond vlasy s hnědými prameny, nápady na účesy, dlouhé vlasy, kadeře, trendy vlasů, ženy 2019

  • Zesvětlete tmavé blond vlasy medem – Med je již dlouho známý tím, že podporuje přirozenou vlhkost vlasů a používá se také jako zesvětlovač. Medová maska ​​na vlasy vlasy zesvětlí. Při zahřívání medu se rozvíjí enzym peroxid, který je také obsažen v bělidlech. Abyste zabránili ztrátě tohoto enzymu, měli byste med ohřát v kastrolu a ne v mikrovlnné troubě. Poté, co trochu vychladne, dobře promíchejte s vodou a jablečným octem. Masku naneste na vlasy, přikryjte potravinovou fólií a nechte 2 hodiny působit. Poté je umyjte jako obvykle.

Tmavé blond vlasy světlé prameny dlouhé vlasy kroutí vlasové trendy ženy

  • Zesvětlete tmavé blond vlasy pomocí Heřmánkový čaj a citron – Nejprve vymačkejte půl hrnku citronové šťávy a přidejte asi 50 ml vody. Směs dejte do rozprašovače a nastříkejte na vlasy. Asi po 30 minutách je opláchněte šamponem. Stejný postup funguje i s heřmánkovým čajem. Chcete -li to provést, uvařte 4 sáčky, nechte čaj vychladnout a jednoduše jej použijte jako citron. Pro zvýšení účinku sedněte na slunce a nechte vlasy venku uschnout. Tento postup byste však neměli opakovat více než dvakrát týdně – citronová šťáva vlasy a pokožku hlavy trvale vysušuje.

Tmavé blond vlasy, medové blond vlasy, nápady na účesy pro ženy

  • Zesvětlete tmavé blond vlasy pomocí Prášek na pečení – Ano, jedlá soda dokáže hodně, dokonce i zesvětlit vlasy! Vezměte 2 balení prášku do pečiva a rozpusťte je v 250 ml vlažné vody. Nechte 20 minut působit na suché vlasy a poté jako obvykle opláchněte šamponem.

Tipy pro péči o tmavé blond vlasy

Tmavé blonďaté vlasy s nápadem účesu na blond prameny, trendy vlasy s dlouhými vlasy, ženy

  • Vyhněte se zelenému obsazení – Čerstvě obarvené tmavé blond vlasy se mohou ze soli a chlorované vody zbarvit do zelena. Před koupáním v bazénu nebo oceánu si připněte vlasy a dbejte na to, aby byly co nejsušší. A tady je malý zasvěcený tip – než skočíte do vody, předem si navlhčete vlasy minerální vodou – tímto způsobem nebudete nasávat chlor.
  • Poraďte se se svým kadeřníkem  Olaplex – Při neustálém barvení tmavé blond vlasy většinou lámou a ztrácejí lesk. Olaplex opět posiluje strukturu vlasů a pomáhá vlasy chránit zevnitř ven.

Tmavě blond vlasy houby blond vlasy trend trend účesů dámy

  • Místo ručníku použijte k sušení tmavých blond vlasů tričko. Tření ručníkem může způsobit krepatění a zbytečné sucho, ale měkká bavlna pomůže udržet přirozenou vlhkost ve vlasech. Existují také speciální vlasové turbany z měkkého mikrovlákna, které vlasy jemně vysuší.

Houbová blond barva vlasů Tmavé blond vlasy Balayage vlasové trendy ženy

Tmavé blond vlasy, karamelové vlasy, nápady na účesy, dlouhé vlasy, dámy

Tmavě blond vlasy, med, blond, balayage, pohled na účes, nápady na vlasy, trendy pro ženy

Tmavé blond vlasy tmavě hnědé prameny krátké vlasy bob účes trendy ženy

Tmavé blond vlasy hnědé prameny dlouhé vlasy nápady nápady ženy

Tmavé blond vlasy balayage ombre vlasy trendy dlouhé vlasy kadeře

Tmavé blond vlasy balayage účes nápady vlasy trendy ženy

Tmavě blond blond popel barva vlasů dlouhé vlasy Balayage Look Nápady na účes dámy

Hnědé Tmavé Blond Vlasy Ombre Nápady Na Účesy Dámské Vlasy 2019

Tmavé blonďaté vlasy jasanové ombré vzhled nápady vlasové trendy ženy

Tmavé blond vlasy zesvětlují vlasové trendy, ženy mají velké účesy

Tmavé blond vlasy Balayage Nápady na účesy Krátké vlasy Kudrlinky Trendy vlasů Ženy

Tmavé blond vlasy, hnědé prameny, hnědá barva vlasů, nápady na účesy pro ženy

Tmavé blond vlasy karamelové blond vlasy barva vlasů trendy ženy

Tmavé blond vlasy ombre hnědé dlouhé vlasy nápady na vlasy trendy vlasy ženy

Tmavé blond vlasy ombre tmavé prameny účes nápady ženy

Tmavé blonďaté vlasy zvýrazňují nápady na účesy ombre dámský pletený svetr hadí vzor