Účesy a účesy

Stylové dámské přechodné účesy – tipy a inspirace od hvězd

Dámské přechodné účesy hair-let-grow-pixie-cut-bobfrisur-emma-watson

Chcete si po krátkém sestřihu nechat narůst vlasy nebo se chcete rozloučit s dlouhou hřívou? Pro vás představujeme nápady na účesy, pomocí kterých můžete sami stylizovat krásný vzhled pro přechod mezi krátkými a dlouhými vlasy. V článku najdete ty nejkrásnější Dámské přechodné účesy, jak je nosí hvězdy.

Dámské přechodné účesy – nechte růst pixie

Dámské přechodné účesy pixie-cut-short-medium-long-bob-strähnen-anne-hathaway

Pokud si chcete nechat narůst vlasy, měla byste mít velkou trpělivost a zvolit správný střih pro přechodný účes. Jen nechat narůst vlasy se bohužel nedoporučuje, protože budou nerovnoměrné. Například pokud máte krátký sestřih s delšími horními vlasy a kratší oblastí krku, vaše vyrůstající vlasy mohou vytvořit nežádoucí efekt parmice. Proto je nejlepší každou chvíli navštívit kadeřníka a nechat si upravit délku vlasů.

Dámské přechodné účesy od krátkých po dlouhé nebo střední

Dámské přechodné účesy krátké vlasy-růst-přechod-středně dlouhé-keira-knightley

Přechod z krátkého účesu na dlouhé vlasy obvykle trvá několik let, v závislosti na vašem vlastním růstu vlasů. Pokud naopak dosáhnete středně dlouhého účesu jako trendový dlouhý bob, celé to zabere o něco méně. V obou případech vlastně máte bob jako přechodný účes, který nabízí různé možnosti stylingu pro rovné i kudrnaté vlasy.

Moderní dámské účesy pro ženy od 30 let

Styl krátké vlasy – 7 účesů pro pixie střih k napodobení

Poloviční účesy 2016 pro ženy: 30 nejtrendovějších stylů

Přechodný účes po podřezání – inspirace Scarlett Johansson

Dámské přechodné účesy na podříznutí-šikmé-pony-skvělé-scarlett-johanssonové

Účesy s postřihem a podřezáním jsou v posledních několika letech naprostým trendem, zejména jako chladný letní účes. Pokud se vám však již nelíbí trendový vzhled, měli byste přinést hodně trpělivosti, aby podřez vyrostl. Mezitím je na výběr pár nápadů na dámské přechodné účesy, které někdy vypadají lépe než skutečný podřezaný účes. Herečka Scarlett Johansson si například nechala narůst vlasy, česala delší horní vlasy dolů a zakrývala podříznutí.

Pěstování krátkých vlasů s ofinou

Dámské přechodné účesy styl-pony účes-pony-barvivo-růst-let-kaley-cuoco

Krátký střih s boční nebo rovnou ofinou vypadá dobře a může být upraven buď do rozcuchaného nebo uhlazeného vzhledu. Vyrůstající ofina také není problém, pokud je správně stylizovaná. Po chvíli se to dá kompenzovat délkou vlasů a převést na krásný bob účes. Pro svůj přechodný účes s ofinou se Kaley Cuoco také rozhodla pro nějakou barvu tím, že své blond vlasy zbarvila do růžova. Zbarvení vždy přináší dobrý nápad na přechodný účes, aby nevypadal nudně.

Dámské přechodné účesy od pixie střihu po bob

dámy-přechodné účesy-krátký-účes-krátký-bob-blond-chvála-jennifer-lawrence

Pro přechod z krátkého účesu na lob se Jennifer Lawrence rozhodla pro krátký bob s bočními partiemi, který nosila mírně zvlněný. Takový přechodný účes je ideální pro ženy s kulatým obličejem a dá se během relativně krátké doby proměnit v bob po ramena.

Stylizujte dámské přechodné účesy

dámy-přechodné účesy-krátký účes-rozcuchané-krátké-bob-vlny-centrální rozchod-lily-collins

Dámské přechodné účesy od krátkých po dlouhé vyžadují dobrý styling, aby mezitím mohly dobře vypadat. Například u žehličky na narovnání se dokonce i krátké vlasy mohou zdát delší. Pokud však máte rádi i kratší účesy, můžete na další párty vykouzlit retro účes s vlnami. Měli byste si však uvědomit, že poškozené vlasy obvykle rostou pomaleji. Pokud chcete dlouhé vlasy jako konečný výsledek, měli byste přechodné účesy upravovat méně často, abyste vlasy nepoškodili. Doporučuje se také pravidelné řezání špiček.

Nápady pro ženy s vysokými vlasy a přechodnými účesy

dámy-přechodné-účesy-vlasy-nechat-růst-barvit-updo-emma-roberts

Existuje mnoho stylingových nápadů pro dámské přechodné účesy od středně dlouhých po dlouhé vlasy, které můžete udělat sami bez velkého úsilí. S vlasy po ramena lze vykouzlit klasické chignony, updos s čelenkami nebo obručemi a pletené účesy, jako jsou spletené věnce z vlasů. Vaše vlasy tak mohou v klidu a tichu opět růst dlouho.

Správně udržujte přechodné účesy žen po Bobovi

dámy-přechodné účesy-středně dlouhé-vykrojené-blond-vlasy-ashley-benson

Pokud se chcete rozloučit s bobovým účesem a nechat vlasy znovu narůst, můžete si krásné přechodové účesy udělat sami krokovým střihem. Aby vlasy rostly co nejrychleji, je však nutná velká péče. Namáhané vlasy nevypadají vůbec krásně, proto byste si měli nechat pravidelně stříhat konečky a používat vhodné vlasové přípravky na odpovídající typ vlasů.

Přechodné účesy a prodlužování vlasů

dámy-přechodné-účesy-po-bob-vlasy-barvení-prodloužení vlasů-katy-perry

Pokud chcete svým vlasům vykouzlit extravagantnější vzhled, pak můžete experimentovat s přechodovým účesem. Můžete si je například vybarvit, jak chcete, jak to často dělá například Katy Perry. Většina zpěváků a hereček si ale nenechá vlasy v klidu narůst, ale spoléhá na takzvané prodlužování vlasů. Vždy tak můžete mít požadovanou délku vlasů, aniž byste museli dlouho čekat.

Nechte si zkrátit vlasy – na co si dát pozor

dámy-přechod-účesy-přechod-dlouhé-krátké-ofiny-styly-taylor-swift

Dalším typem ženského přechodného účesu je rozhodnutí nechat si ostříhat vlasy z dlouhých na krátké. Mnoho celebritních žen se rozhodlo pro kratší střih, který je v posledních letech stále oblíbenější. Aby změna nebyla drastická, můžete si nejprve nechat udělat středně dlouhý účes a teprve potom uvažovat o krátkém sestřihu.

Fáze pro přechod z dlouhého na krátký sestřih

dámy-přechod-účesy-dlouhé vlasy-stříhání-bob-přechod-pixie-charlize-theron

Jihoafrická herečka Charlize Theron neudělala pixie střih najednou, ale místo toho nechala svou dlouhou blonďatou hřívu ostříhat na bob jako přechodný účes. Účesy Bob jsou nejlepší přechod z dlouhých vlasů na krátké účesy. Tímto způsobem můžete lépe posoudit, zda krátké vlasy vypadají dobře nebo ne.

Stylové dámské přechodné účesy s kudrlinami

dámské-přechodné-účesy-z-dlouhých-na-krátké-bobové účesy-střední rozchod-Kristen-Stewart

Herečka Kristen Stewart udělala přechod z dlouhých hnědých vlasů na krátký blonďatý bob. Jako přechod si nejprve ostříhala vlasy a teprve poté je obarvila. Téměř vždy nosila svůj přechodný účes na stranu s bočním rozchodem, který byl započat s ležérními kadeřemi. Další variantou kudrnatého přechodného účesu jsou kudrlinky česané dozadu s malým objemem na temeni hlavy.

Nápady pro ženy přechodné účesy z dlouhých na krátké – stylingové tipy

dámy-přechodné-účesy-dlouhé vlasy-lze-stříhat-fáze-julianne-hough

Přechodný účes z dlouhého na krátký je skvělý způsob, jak vyzkoušet různé účesy. Pokud se například necháte ostříhat na krátký sestřih najednou, pak byste na bob účes měli chvíli počkat. Pokud se však rozhodnete pro přechodový účes střední délky, pak zjistíte, jak vypadá krátký sestřih, když vyroste. Krátké dámské přechodné účesy s ofinou lze stylizovat quiffem, který vytvoří další objem na temeni hlavy. Na druhou stranu delší bobové účesy lze nosit rovné nebo kudrnaté, se středním nebo bočním dělením a otevřené nebo připnuté.