Účesy a účesy

Skryté duhové vlasy – barevné kombinace a stylové nápady pro chladný trend barvy vlasů

trendy barvy vlasů barevné vlasy skrytý duhový vzhled

Vlasové trendy se neustále mění a už nejsou tím, čím bývaly. V dnešní době lidé experimentují s barvou, která vytváří zajímavé účesy. Od vlasů „záře ve tmě“ přes pastelové odstíny až po stylovou šedou barvu vlasů je dovoleno vše. Bláznivé barvy vlasů však nosí spíše blogerky krásy a studentky a vůbec se nepovažují za vhodné do kanceláře. V dnešním příspěvku představujeme jeden z nejžhavějších trendů barvy vlasů právě teď – Hidden Rainbow Hair nabízí dokonalé řešení pro barvené vlasy, které lze nosit i v každodenním životě. U trendu chladných vlasů je zbarvena pouze spodní vrstva vlasů, takže u rozpuštěných vlasů je téměř nevidět. Jak jsou zbarveny skryté duhové vlasy a jaké účesy jim přinášejí největší výhody, si přečtěte v následujících částech.

Hidden Rainbow: Skryté barvy vlasů jsou v módě

skryté duhové duhové vlasy v trendu

Duhové vlasy jsou trendem, který je posledních pár let na celém Instagramu. Vlasy jsou jasně zbarvené – často ve všech barvách duhy. Na uvedeném odkazu vám ukážeme, jak získat barevné vlasy s dočasnou barvou vlasů na jeden den. Tímto způsobem si můžete vyzkoušet, zda vám duhový vzhled vyhovuje nebo ne. Teprve poté se doporučuje trvalé barvení vlasů.

trendy barvy vlasů skryté duhové vlasy blond top vlasy

Co odlišuje Hidden Rainbow Hair Trend od klasických duhových vlasů, je rozdíl v technice barvení. Skrytá duha vzniká, když kadeřník nebarví celé vlasy, ale pouze spodní část vlasů. Trend je stále známý jako „podbarvení“ – tedy melír nebo prameny, které se skrývají pod horními vlasy. S tak originální barvou vlasů máte na výběr mezi klasickým vzhledem pro pracovní den a bláznivými vlasy jednorožce pro příležitostnější příležitosti. Stačí si nasadit vlasy a váš vzhled se okamžitě změní.

podsvícení trendové zvýraznění modrá fialová

Nemusí to však být duhové barvy. Trend můžete vyzkoušet s jakoukoli barvou vlasů. V zásadě ale platí: čím nápadnější je rozdíl vůči hlavní barvě, tím bude účes efektivnější.

Barvení skrytých duhových vlasů – co hledat?

chladný trend barvy vlasů skryté duhové vlasy

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet cool trend sami, pak je třeba zvážit několik věcí. První věc, kterou byste měli udělat, je vybrat si profesionálního kadeřníka, který má zkušenosti s pestrobarevnými vlasy. To je zvláště důležité, pokud chcete barvit spodní vrstvu vlasů jednou nebo více jasnými barvami. Někteří kadeřníci s takovými barvami vlasů v běžném životě vůbec nepracují a výsledek může být nakonec zklamáním.

skrytá barva vlasů modrá fialová bob přední dlouhá zadní krátká

Pokud již byla schůzka s důvěryhodným kadeřníkem, pak je čas začít přemýšlet o účesu, který chcete. Bude barvena pouze spodní část vlasů nebo se rozhodnete úplně změnit barvu vlasů? Jaké barvy nebo barevné kombinace jsou možné? Jak krátké jsou vlasy, pokud existují? Odpovědi na všechny tyto otázky byste si měli připravit předem, abyste neztráceli čas v kadeřnictví. Samozřejmě si můžete nechat poradit od profesionála, pokud si nejste jisti, jaký střih a barva vlasů by vám slušela. Také možná budete chtít dát kadeřníkovi vědět, jaké barvy si vyberete několik dní předem, aby se podle toho mohli připravit.

duhové vlasy podtrhují modré fialové černé vrchní vlasy

Aby duhové vlasy dobře fungovaly, jsou vlasy nejprve extrémně světlé. Tímto způsobem jasné barvy lépe přilnou a nakonec si přijdou na své. Pokud máte přirozeně velmi světlé blond vlasy, holič se může rozhodnout, že je tento krok nadbytečný. Ve většině případů je však možnost bělení.

nápady nová barva vlasů skrytá duha barevné vlasy

Je důležité, aby spodní část vlasů byla zbarvena pouze vzadu. Jinak jsou barevné prameny vpředu kolem obličeje jasně viditelné, místo aby zůstaly skryté. Za tímto účelem jsou pouze vlasy na krku odděleny a zbarveny jasně barevnými odlesky. Pro klasický duhový vzhled kadeřník rozdělí tuto část vlasů na 6 nebo 7 menších pramenů a vybarví je následovně: červenou, oranžovou, žlutou, zelenou, modrou, indigovou a fialovou. A tak nakonec ve vlasech vznikne skrytá duha. Měli byste však poznamenat, že jasně zbarvené barvy na vlasy nevydrží příliš dlouho a musí být neustále obnovovány, aby se zabránilo vybledlému vzhledu.

Barevné kombinace pro skryté duhové vlasy

skryté duhové vlasy skrytý duhový trendový stylingový nápad

Skvělý trend barvy vlasů vznikl v londýnském kadeřnickém salonu „Not Another Salon“ v létě 2016 a od té doby je na seznamu trendových účesů velmi vysoko. Stále více kadeřníků po celém světě experimentuje s různými barevnými kombinacemi a dává nám skvělé nápady jako inspiraci pro další návštěvu kosmetického salonu. Vybrali jsme některé z nejkrásnějších nápadů na skryté barvy vlasů a představili je v galerii obrázků. nechte se inspirovat!

duhové barvy vlasů spodní část vlasů barevná

Skrytá duha pod přirozenou barvou vlasů

Pokud nechcete úplnou změnu, můžete jednoduše vyzkoušet trend Underlights pod svou přirozenou barvou vlasů. V tomto případě by dámy s tmavými vlasy rozhodně měly nejprve odbarvit spodní vrstvu vlasů, jinak jsou jasně zbarvené pruhy téměř neviditelné.

trend barvy vlasů zdůrazňuje modrou fialovou černou barvu vlasů

Správně kombinujte barvy

Při výběru správné barevné kombinace pro váš nový účes byste se měli podívat na teorii barev. Úspěšné kombinace vznikají z barev, které k sobě dobře ladí, případně spolu přímo kontrastují. Vzhledem k tomu, že přechod by měl být v tomto trendu jemný, doporučují se kombinace podobných barev. S tmavou hlavní barvou jsou vhodné barevné odlesky, které jsou také vybarveny v tmavém odstínu.

cool účesy skryté duhové vlasy blond top vlasy

Pokud jsou vaše vlasy naopak přirozeně světlé nebo světlé, pak se pro spodní vrstvu vlasů doporučují světlé podbarvení. Tímto způsobem nedochází k rušivému kontrastu a hravá barva vlasů zůstává u rozpuštěných vlasů bez povšimnutí.

podtrhuje trend styl bob účes kadeře

Formální kontrasty

Pokud chcete, můžete se samozřejmě rozhodnout pro kontrastní podsvícení. Modrá, růžová, oranžová a červená v tomto případě nabízejí skvělé možnosti barvení, které vypadají skvěle pod přirozenou barvou vlasů. Měli byste si však uvědomit, že čas od času se objeví i malé, jasně barevné pruhy.

trendy barvy vlasů 2018 podtrhuje modrou růžovou

Barevné odlesky v pastelových tónech

Pastelové barvy jsou dalším trendem barvy vlasů z posledních let, který je stále velmi populární. Můžete kombinovat oba trendy a získat skryté duhové vlasy s melíry v pastelových barvách. Vzhled funguje nejlépe pro ženy se světlou pletí a blond vlasy.

Upravte skryté duhové vlasy tím správným způsobem

trend skrytých duhových duhových vlasů

Ačkoli se první dojem počítá, u Hidden Rainbow Hair Trend je to vlastně druhý vzhled, který se počítá. Protože barevné odlesky nejsou okamžitě patrné. Abyste objevili skrytou duhu, měli byste si rozčesat rozpuštěné vlasy nebo si protáhnout ruce. Existuje také řada účesů, které dobře odhalí skryté barvy. Pokud ale máte „vážnou“ práci, doporučujeme vám vytáhnout barevnou stránku vlasů pouze po pracovním dni a o víkendu.

Každodenní vzhled

skrytá barva vlasů skvělý trendový stylingový nápad

Pokud pracujete v kanceláři a nesmíte nosit šílené barvy vlasů, trend skrytých duhových vlasů je pro vás ideální. Především je důležité, abyste se nechali ostříhat bez vrstev, protože ty by odhalily barevnou část vlasů. Aby barevné podsvícení zůstalo tajemstvím pro vaše kolegy a šéfy, měli byste mít vždy vlasy otevřené a nejlépe rovné. Tímto způsobem můžete nechat zářivě zbarvenou část vlasů zmizet pod přirozenou barvou vlasů.

skryté duhové vlasy bob účes moderní

modrooranžová barva vlasů obarví spodní část vlasů

skrytý trend barvy vlasů hnědé vlasy sekce fialových vlasů níže

skryté barvy vlasů trend blond vlasy zelené podsvícení

Pootevřené noste skryté duhové vlasy

skrytý účes s polorozevřeným copánkovým účesem

Pootevřené účesy dokonale odhalí skryté duhové vlasy. Jednoduše připněte nezbarvenou část vlasů nebo ji hezky zapleťte a nechte barevné podsvícení otevřené. Tento vzhled je ideální pro volný čas a také pro večírky.

skryté duhové vlasy trend styling varianta cop

barvy na vlasy kombinují tmavě hnědou červenou skrytou barvu vlasů

trend barvy vlasů dvoubarevné barvení spodní části vlasů

skrytá barva vlasů trend barevná kombinace blond fialová

Duhové vlasy

styl skrytý duhový updo

Další skvělý způsob, jak předvést své duhové vlasy, je aktualizace. Mohou být stylově nenuceně a dokonce mít chaotický vzhled. Nejlepší uzly, culíky a vesmírné drdoly jsou některé z nejoblíbenějších nápadů.

skryté duhové vlasy správně upravují aktualizace

skryté duhové účesy updo barevné

Barevné pletené účesy

skrytý účes s copánky ve stylu duhy

Zapletením skrytých duhových vlasů vytvoříte krásné copánky v několika odstínech. Pletené účesy vypadají skvěle s podsvícením a jsou perfektní volbou pro letní párty. Nechte se inspirovat nápady v naší obrazové galerii!

nápady na styl skrytý cop duhových vlasů

skrytý účes duhových vlasů spletený cop

cop skryté duhové vlasy

Další nápady jako inspirace pro skryté barvy vlasů

jasný trend barvy vlasů skrytá duhová modrá barva vlasů

bob linka skrytá duha pod blond

skryté duhové vlasy vytvořte si vlastní dočasnou barvu vlasů

skrytá vícebarevná kombinace barev vlasů blond růžová

barevný trend vlasů skrytý duhový růžový modrý

barevné vlasy skryté barvivo blond růžové

udělejte ze skrytých duhových vlasů sami dočasnou barvu

pod blondýnkou schovával barevné vlasy fialově růžové

vlasy dvoubarevné barvivo skrytá barva vlasů

skrytá duhová kombinace barev vlasů blond modrá bob a linie

skrytá barva barvy kombinace barev tmavě hnědá modrá zelená

dvoubarevná vlasová trendová barevná kombinace hnědá modrá zelená

Barvení spodních vlasů modrý trend bob účes

barevné vlasy skryté nový trend barvy vlasů

trend barevných vlasů zdůrazňuje hnědé vlasy

nápady na barevné vlasy Podsvícení barevných kombinací

skrytý trend barvy vlasů černé vlasy oranžové podsvícení

skrytá duhová kombinace barev vlasů tmavě blond oranžová