Účesy a účesy

Pixie Cut 2021: Takto nosí módní krátký účes celebrity!

Ať už jako trendový mini bob účes, s podřezáním nebo drzým bzučivým střihem – krátké vlasy jsou bezpochyby jedním z nejžhavějších účesových trendů roku a jsou opravdu zábavné! A oprávněně – perfektně zvýrazní naše rysy obličeje a snadno udrží krok s jakýmkoli dlouhým účesem. Ať už je nám třicet, nebo střih pixie pro ženy nad 50 let – krátký účes je nadčasovou klasikou a milují ho ženy všech věkových kategorií! Střih vypadá velmi elegantně a žensky a navíc se velmi snadno upravuje. Ať už rafinovaný a elegantní, nebo spíše ležérnější – střih je neuvěřitelně univerzální a lze jej dokonale přizpůsobit každému tvaru obličeje. Je pravda, že stříhání vlasů tak krátce vyžaduje trochu odvahy, ale konečný výsledek rozhodně stojí za to. Jak dobře, že nejsme jediní, kdo miluje krátké vlasy. V posledních letech se stále více žen celebrit odvážilo k radikálnímu kroku a poskytlo nám tak spoustu inspirace pro krásný střih pixie v roce 2021. Jste připraveni na malou změnu? Inspirujte se následujícím vzhledem a zavolejte rychle do kadeřnictví!

Pixie Cut 2021: Takto krásně vypadá Jennifer Lopez s krátkými vlasy!

Účesy Jennifer Lopez Pixie Cut 2021

Po milionté si musíme položit otázku: je něco, co Jennifer Lopez nemůže? 51letá ikona stylu umí zpívat, vytvářet žádoucí kosmetické výrobky a v celé řadě vzhledů vypadat jednoduše úchvatně! Zpěvačka několikrát vytvořila nový trend účesu s překvapivou změnou vlasů a inspirovala mnoho žen k přeformulování. To by ale mohla být zatím její nejdramatičtější změna, protože na natáčení obálky výročí amerického časopisu „Allure“ se objevila se super krátkým střihem pixie v mokrém vzhledu! Krátký účes dokonale zvýrazní její nádherné lícní kosti a hvězda vypadala jako vždy naprosto úchvatně! Zda je pixie střih 2021 skutečný nebo jen na obálku, zatím není jasné, ale odvážný účes jí rozhodně sluší! Módní vzhled lze ve skutečnosti velmi snadno přeformulovat: Jednoduše vykartáčujte přední část vlasů dopředu a naneste do vlasů gel na vlasy, abyste dosáhli „divokého“ efektu.

Módní pixie střih od Cardi B

Účesy Cardi B Pixie Cut 2021 Celebrity s krátkými vlasy

Když přemýšlíme o Cardi B, nemyslíme jen na její skvělé hip-hopové písně, ale také na její různé a odvážné styly, které v průběhu let otřásla. Dlouhý, rovný, kudrnatý, v jasných neonových barvách nebo černé – rapper si ho rád nechá roztrhnout a je skutečný chameleon. Zejména neustále mění účesy a neobvyklé paruky se částečně staly její ochrannou známkou. Na letošních Grammy Cardi B opět překvapila své fanoušky, a to nejen svým výkonem, ale také skvělým střihem pixie v pastelově fialové barvě!

Pixie Cut Demi Lovato 2021 vypadá velmi lichotivě

Demi Lovato Pixie Cut 2021 Krátké účesy Trendy Jaro

Nový rok, nové vlasy – alespoň pro Demi Lovato. Osmadvacetiletá zpěvačka se loni rozešla nejen se svým snoubencem Maxem Ehrichem, ale také s dlouhými, tmavě hnědými vlasy. V příspěvku na Instagramu se hvězda ukázala se super drzým pixie střihem s podříznutím v jasně pastelové růžové. Tomu ale říkáme úplná změna typu! S trendovým účesem se vlasy na zadní straně hlavy oholí úplně krátce, zatímco část vlasů na temeni hlavy sahá přibližně k uším.

Blake Lively je sotva rozpoznatelná podle krátkých vlasů

Blake Lively Pixie Cut 2021 Krátké účesy Trendy Jaro

Herečka Blake Lively má možná nejvíce záviděníhodné a ikonické vlasy v celém Hollywoodu. Hvězda je známá svou okouzlující hřívou a její blonďaté vlasy a podmanivé kadeře jsou vidět ze vzdálenosti 5 kilometrů. Dokážete si tedy představit náš šok, když jsme na Instagramu spatřili její selfie se středně dlouhým pixie střiženým do tmavě hnědé! Vaši fanoušci se však mohou uklidnit, protože za radikální změnou je vlastně její role v tajemném thrilleru „Sekce rytmu“. Bohužel vám nedokážeme říci, zda se jedná o paruku nebo skutečný sestřih. Ať tak či onak, musíme přiznat, že Pixie Cut 2021 proměnil hvězdu „Gossip Girl“ na úplně jiného člověka.

Stylový pixie střih od Jane Fonda

Krátké Účesy Šedé Vlasy Pixie Střih 2021 Účesy Jane Fonda

Jane Fonda byla vždy skutečnou ikonou stylu, krásy a dobrého vkusu. I dnes, ve věku 83 let, vypadá hollywoodská legenda jednoduše úchvatně a je považována za inspiraci pro mnoho žen na celém světě všech věkových kategorií. Legendární herečka, modelka a fitness guru ví, jak vypadat nádherně ze všech stran a ze všech úhlů a již několikrát proměnila styl v nadčasový trend. Na Oscarech 2020 se Jane Fonda ukázala ve zcela jiném vzhledu, s nímž chce učinit prohlášení, a to chundelatý, šedý pixie střih. Hvězda se odvážila udělat odvážný krok, kterému mnoho žen nemůže ani věřit a nechalo si narůst šedé vlasy. Věří ve stárnutí a je jasným důkazem toho, že je možné zůstat krásnou a stylovou ženou, i když je nám více než 80 let.

Mullet Pixie Cut 2021: Takto nosí Miley Cyrus krátký účes

Miley Cyrus Krátké Vlasy Pixie Střih 2021 Trendy Krátkých Účesů

Zpěvačka Miley Cyrus se nikdy nevyhýbala dramatickým změnám a během let riskovala vlasy za vlasy a rozhoupala spoustu skvělých střihů. Ať už drzý pixie, ostříhaný střih nebo dlouhé vlnité vlasy – hvězdě sluší všechno! No, loni to vlastně udělala znovu a udělala z takzvaného mullet pixie cut skutečný trend vlasů! Miley Curys byla očividně příliš netrpělivá na to, aby počkala, až se kadeřnictví znovu otevře, a začala své vlasové experimenty doma. A tady přichází překvapení – vlasy jí ve skutečnosti během karantény odřízla matka. S virtuální pomocí kadeřnice Sally Hershberger dala matka Miley své dceři trendový účes. Účes je kombinací Pixie a Shag účesu a hodně nám připomíná 80. léta. Jedna věc je bezpečná: zamčené účesy mohou vypadat stejně nádherně a Miley je toho jasným důkazem!

Pixie Cut 2021 od Jady Pinket Smith

Pixie Cut 2021 Krátké účesy pro Trendy účesů s kudrnatými vlasy

Herečka Jada Pinkett Smith se také rozhodla pro pixie střih v roce 2021 a ukazuje nám, že trendy účes může vypadat stejně úchvatně a stylově i s kudrnatými vlasy. Osmačtyřicetiletá herečka mění svůj účes poměrně často a může přes noc přejít z dlouhých copánků do krátkého účesu. Její platinové blonďaté zámky dodávají vaší pleti lichotivý nádech a pixie střih dokonale zvýrazní její lícní kosti – celkově jde o vítěznou kombinaci!

Halsey se také rozhodla pro krátký účes

Pixie Cut Pixie Cut 2021

Od jejích šedozelených, dlouhých pramenů až po odvážný bzučivý střih se vlasy zpěvačky Halsey v posledních letech vyvíjely velmi odlišně. Popová hvězda ráda experimentuje se svým vzhledem a několikrát způsobila rozruch. Ale bez ohledu na to, co dělá, existuje jeden účes, ke kterému se stále vrací – pixie střih. A to z dobrého důvodu, protože krátký účes zpěvačce neuvěřitelně sluší a zvýrazňuje její krásnou tvář a zářící oči ve svůj nejlepší prospěch.

Elegantní pixie střih od Charlize Theron

Pixie Cut 2021 Charlize Theron Krátké účesy na jaře

Ve skutečnosti je herečka Charlize Theron známá svými nádhernými, blonďatými vlasy po ramena. Ale na Oscarech 2020 nás hollywoodská hvězda překvapila super elegantním a okouzlujícím střihem pixie. Střih vytvořil vlasová legenda Adir Abergel a je dokonalým důkazem toho, že krátké účesy lze nosit pro každou příležitost.

Zoe Kravitz otřásla krátkým účesem

Krátké účesy jsou trendy pro celebrity s krátkými vlasy Pixie Cut 2021

Všichni fanoušci Zoe Kravitz vědí, že 30letá herečka ráda dělá odvážná rozhodnutí o svém stylu a pravidelně zkouší nový vzhled. Bez ohledu na to, co má Zoe na sobě, vždy vypadá skvěle a krátký a drzý Pixie Cut 2021 je toho jasným důkazem. Střih pro ni však není úplně nový, protože už v roce 2017 nosila trendový účes se světlými, blond vlasy.

Kate Hudson s Pixie vypadá nádherně

Účesy Kate Hudson Pixie Cut 2021 Trendy krátkých vlasů

Kate Hudson je další herečka známá pro svou lásku k nepořádku. Ať už super dlouhé a okouzlující kadeře nebo krátké účesy – hollywoodská hvězda je skutečný chameleon vlasů! Pro svoji roli ve filmu „Hudba“ zpěvačky Sie však udělala docela velký krok a úplně si oholila hlavu. Před několika měsíci se však Kate Hudson ukázala s krásným a velmi elegantním Pixie Cut 2021 a musíme uznat, že to s ní vypadá docela dobře!

Pixie Cut 2021 Celebrity s krátkými účesy