Účesy a účesy

Čokoládová barva jako trend vlasů pro okouzlující podzimní styling

fialová barva-čokoláda-tmavě-hnědá-prameny-design-profesionální-účes

Díky novému barevnému trendu vlasů mnoho žen sní o novém účesu a tím je takzvaný fialový efekt, který se používá u čokoládově hnědých vlasů. Pokud hledáte nové barvy na vlasy, které jsou účinné a trendy zároveň, nemůžete s touto kombinací udělat chybu. Protože ačkoli je jemná barva lila něco jiného než přirozeného, ​​díky základní barvě a aplikační technice vytváří působivě přirozený vzhled, který by chtěl mít téměř každý. V tomto článku bychom vám rádi vysvětlili, co přesně je barva Chocolate Mauve, jak se jí dosahuje a odkud vlastně pochází. Kromě toho máme několik ukázkových obrázků a barevných variant pro čokoládovou barvu vlasů s odstínem lila, takže můžete také získat nějaké nápady, pokud si chcete barvit vlasy.

Čokoládová barva – jak vypadá?

fialová čokoládová jemně lesklá růžová růže

Jak již bylo zmíněno, teplá čokoládová hnědá je základní barvou tohoto stylingu. Můžete si vybrat mezi různými nuancemi, jak chcete. Pokud ji máte rádi trochu světlejší, můžete si troufnout vyzkoušet čokoládově fialovou barvu i ti, kteří dávají přednost tmavším vlasům. Hnědé tóny umocňuje jemná růžová, která je známá z nádherných květů slézu (odtud název). Nuance se zde také může lišit a být vybráno podle chuti. K růžové se obvykle přidává několik akcentů v růžové barvě vlasů, což dodává vlasům atraktivní třpytivý vzhled. Vzhledem k tomu, že vlasy nejlépe absorbují jasné barvy, když jsou světlé, je třeba na tmavé vlasy předem použít bělicí prostředek, který odstraní pigmenty z vlasů a poskytne perfektní základ pro růžový odstín.

fialové barvy čokoládově červené třpytivé balayage vlasové trendy

Technika balayage se používá k vytvoření přirozeného přechodu a vzhledu. Styl podobný ombre je dosažen volným kartáčováním barvy do vlasů. Protože to není pro začátečníky tak snadné, je lepší obrátit se na profesionála pro barvu Chocolate Mauve. Jen tak lze zaručit hladký přechod na jedné straně a dlouhotrvající vzhled na straně druhé.

Vyrobte si ombre vlasy sami – pokyny pro blondýnu, brunetu & přístup

Barvení zrzavých vlasů – tipy pro péči a 37 stylingových nápadů

Barevné vlasy podle lunárního kalendáře pro skvělý výsledek

Kde se ten nápad vzal??

fialová barva, čokoládová, pastelová, fialová, světle hnědá, tmavá blond

Newyorská kadeřnice Hanna Edelman je považována za vynálezkyni čokoládové lila barvy na vlasy. Její salon se nachází v Brooklynu a nazývá se „Brush in Hand“ – název, který dokonale popisuje techniku ​​balayage pro barvení vlasů. Myšlenka na novou trendovou barvu vznikla poměrně spontánně, když se stylista rozhodl použít některé ze zbývajících pastelových tónů z loňských letních trendů a smíchat je dohromady, aby viděl, jaký byl výsledek. Barva se rychle změnila v trend barvy a vlasů na podzim. Díky jemným a příjemným akcentům vypadáme svěžeji, což může být pro náš styl velmi prospěšné, zejména v chladnějším podzimu.

Čokoládová barva – nápady a varianty

lila-barva-čokoláda-kontrast-zvýraznění-růžovo-oranžovo-růžovo-hnědá

Módní čokoládová barva má takříkajíc své základní principy, ale, jak již bylo řečeno, lze ji také změnit, obměnit a navrhnout podle vlastního vkusu. Chtěli bychom vám ukázat, že to nemění elegantní a jedinečný vzhled pomocí následujících příkladů, ve kterých byly obě barvy vlasů použity v různých nuancích. Nezáleží na tom, zda chcete jen jemné barevné akcenty nebo něco extravagantnějšího, protože u tohoto barevného trendu jsou možné obojí. Nechte si poradit od svého kadeřníka, aby našel perfektní odstíny pro váš typ a nakonec byl s vaším novým stylingem zcela spokojený.

Tmavě hnědé vlasy a lila

lila-barva-čokoláda-pastel-růžová-krajka-ofina-tmavě-hnědé-vlasy

Pokud chcete, aby barva vlasů byla hnědá obzvláště tmavá, můžete s touto kombinací dosáhnout požadovaného efektu. Přístup tmavě čokoládově hnědé je zde poměrně krátký, takže růžové nuance začínají vysoko. Toto je skvělá varianta pro dlouhotrvající vzhled, ve kterém je třeba přebarvit nanejvýš přístup, ale ne nutně přechod.

Přechody v různých směrech

lila-color-chocolate-pink-purple-brown-transition-ombre-balayage-technology-styling

S tímto stylingem lze pozorovat dva přechody. Na jedné straně je vidět klasický přechod barvy čokoládové lily shora dolů a na druhé straně další ze zadní části hlavy k předním částem vlasů. Pro přední prameny byl zvolen světle růžový odstín, který postupně ztmavl směrem k zadní části hlavy a přecházel do fialového odstínu.

Bledě fialové tipy

lila-color-chocolate-pale-pink-pastel-highlights-tips-colored-ombre

Pro větší kontrast nechte špičky vyblednout do světle pastelového odstínu. Tato barva Chocolate Mauve je nejvhodnější pro odvážné ženy mezi vámi, protože je ještě výraznější než klasická Chocolate Mauve. Zvláště teplý a tmavší odstín hnědé vypadá velmi atraktivně v kombinaci s chladnou pastelovou růžovou. Ale můžete si také za tímto účelem barvit vlasy světlejší.

Kontrastní prameny

lila-barva-čokoláda-pruhy-červená-blond-růžová-tmavě hnědá

Pokud nechcete, aby přechody v barvě čokoládové lišty byly tak rovnoměrné, ale dáváte přednost vysokému kontrastu a hustým barevným pramenům, můžete se pro to samozřejmě také rozhodnout. V tomto případě zvažte, jaké nuance chcete ve vlasech. Výše uvedený příklad ukazuje efektivní kombinaci růžových a červeno-blonďatých pramenů, které pro kořeny splývají do tmavě hnědé základní barvy.

Světle hnědé vlasy a efekty

fialová barva čokoláda světle hnědé vlasy lesklé cop polootevřené

Trendové barvy pro vlasy jsou zde kombinovány se světle hnědým tónem. Vzhled vypadá obzvláště přirozeně a vytváří se efekt sluncem odbarvených vlasů, který je typický pro techniku ​​balayage. Fialová barva je pouze diskrétně rozeznatelná. Perfektní varianta pro všechny, kteří si netroufají na extravagantní styling. Světle hnědá ve vlasech také vytváří příjemný třpyt, který je zvláště účinný ve světle.

Fialová s červeným třpytem

lila-color-chocolate-autumn-styling-balayage-red-shimmer-rosé

Čokoládově hnědá jako přístup a fialový efekt s červeným třpytem je další varianta, která se nepochybně perfektně hodí k podzimu. Světle růžový odstín je kombinován s poněkud silnějšími červenými pruhy, které jsou střídány rovnoměrným přechodem. Nezáleží na tom, zda s poníkem nebo bez něj.

fialová barva čokoládové dámy-look-hairstyling-nápad-podzimní trend

Mimochodem, barva Chocolate Mauve je vhodná nejen pro dlouhé vlasy, ale také skvěle vypadá na krátkých účesech. Díky atraktivnímu vlnovému vzhledu vypadá styling ještě atraktivněji a perfektně orámuje obličej, aby zdůraznil svěží vzhled vaší pokožky díky barvám.