Účesy a účesy

Neformální aktualizace pro středně dlouhé vlasy – 12 skvělých stylingových nápadů

Neformální aktualizace pro středně dlouhé vlasy, jednoduché nápady

Pro ženy, které milují zkoušení nových vzhledů a které mají rády snadnou péči, jsou středně dlouhé vlasy ideální délkou. Nabízí mnoho možností pro styling a přispívá ke svěžímu, mladistvému ​​vzhledu. Přitom lze snadno dosáhnout nápaditých příležitostných aktualizací. Vlny, hledaný vzhled, dokonce i zapletené účesy lze vykouzlit rychle a s malým úsilím, pokud jste zvládli know-how. V následujícím textu najdete zajímavé nápady s pokyny a užitečnými tipy, jak úspěšně upravit své střední vlasy.

Neformální aktualizace pro středně dlouhé vlasy

Neformální aktualizace středně dlouhých vlasů, volné copánky

Není nic, co zdobí ženu, ale krásné vlasy a podle toho krásný účes. Je však zcela přijatelné opustit dům bez make -upu, ale s nevzhlednými, neumytými vlasy – známkou špatného vkusu, dokonce i špatné hygieny. Účes navíc hraje velmi důležitou roli v celkovém efektu člověka. Se správným účesem a barvou vlasů přizpůsobenou příslušné osobě lze dosáhnout vyvážených proporcí obličeje vizuálně. Není divu, proč je styling vlasů pro všechny ženy tak důležitý. Úspěšný styling vlasů přesto není snadný úkol, alespoň pokud to musíte dělat každý den.

Snadné aktualizace pro středně dlouhé vlasy 

Neformální aktualizace, středně dlouhé vlasy, kudrnaté, rozpuštěné

Zdravé vlasy jsou důležitým předpokladem krásného účesu. Poškozené vlasy vždy vypadají ošklivě, zvláště pokud se vám nedostane profesionální podpory a stylu. Ačkoli je střední délka extrémně snadná na péči, většinou sahá až k ramenům a tření v oblečení rychle namáhá konce vlasů. Denní styling může také způsobit, že středně dlouhé vlasy jsou obzvláště náchylné k rozštěpení. Doporučuje se péče pomocí speciálních produktů, jako je sérum proti nedbalosti nebo kosmetické oleje. Mimochodem, chodit pravidelně ke kadeřníkovi je povinné.

Účesy pro středně dlouhé vlasy – 31 stylingových nápadů

Stylové účesy střední délky-14 krásných stylů pro vlasy po ramena

Silvestrovský účes pro středně dlouhé vlasy-19 nápadů a tipů na úpravu účesu

Neformální pletený účes pro středně dlouhé vlasy – zkroucené a zkroucené

Neformální aktualizace středně dlouhých vlasů se třemi copánky

Pokud máte střední délku vlasů, nemusíte se obejít bez copánků a updos. Ve skutečnosti je lze navrhnout ještě snadněji než s dlouhou hřívou. Většinu času točení a kroucení funguje lépe než správné pletení, ale zde uvádíme velmi variantu skvělého účesu s copánky.

Rozdělte všechny vlasy na večírky a do každé zapleťte tři malé copánky. K jejich svázání použijte malé průhledné gumičky, protože později si jich nevšimnete. Vezměte pár bobby špendlíků, doporučených v podobné barvě jako samotné vlasy, a zkřížte levý a pravý cop a upevněte je na místě. Třetí, prostřední uzel zauzlíte a zavážete bobby piny. Vypadá to hezky, když jsou vlásenky a gumičky pokryté vlasy a zůstávají neviditelné.

Příležitostné aktualizace usnadňují každou příležitost – pokyny

casual-updos-středně dlouhé vlasy-instrukce-uzel-uvolněný

Další příležitostné updo pro střední vlasy vypadá víceméně splétané, ale není. Je také zvláště vhodný pro relativně krátké vlasy. K tomu potřebujete také sponky do vlasů, nejlépe stejné barvy jako vaše vlasy, a hřeben do vlasů. Než ale přistoupíte k samotnému stylingu, máme pro vás pár stylingových tipů.

  • Na čerstvě umyté vlasy nepracují copánky a updos zvlášť dobře, protože se obvykle cítí velmi „klouzavě“ a rychle vypadávají. Zkuste další den.
  • S jemnými, rovnými vlasy může objemová tekutina, pudr nebo pěna působit objemněji, a tedy i chytlavěji.
  • Na husté vlasy použijte kosmetické oleje, jako je arganový nebo kokosový olej. Vezměte si z něj ale jen trochu a velmi dobře ho vmasírujte do rukou, teprve poté jej dobře rozdělte po celé délce vlasů, ne do vlasové linie, jinak vlasy zmastí. Pozitivní vedlejší účinek – péče o vlasy.
  • Můžete poskytnout další strukturu, a tím opravdu neformální updo, pokud si vlasy splétáte přes noc nebo si je dáte do drdolu na temeni hlavy.

Neformální updo – zkroucení místo opletení

Příležitostné aktualizace pro středně dlouhé vlasy-snadné

Nyní pokračujte s tímto nádherným updo! Nejprve rozdělte horní vlasy na temeni hlavy od zbytku a poté na dva. Volně zatočte těmito dvěma malými částmi vlasů a hřebenem je trochu drážděte, aby získaly větší strukturu. Uzlete dovnitř a zajistěte bobby pinem nebo dvěma. V blízké budoucnosti si vezměte další dva prameny, které padají na obě strany obličeje, krouťte a uvolněte je a nakonec je zafixujte. Totéž proveďte s částí vlasů na zátylku. V každém kroku můžete posypat lakem na vlasy, aby se přidržovalo. Nakonec trochu povolte malé uzlíky.

Vytvořte si příležitostné aktualizace sami – pokyny

příležitostné aktualizace středně dlouhých uzlů vlasů

Další ležérní updo připomíná poslední, ale tady jsou vlasy stočené kolem obličeje od temene vlasů a vzadu vzadu na hlavě svázány nízko. Vlasy u kořene krku lze nechat rozvázané nebo v malém drdolu.

casual-updos-středně dlouhé vlasy-instrukce-uzel-uvolněný

Neformální updo s malými copánky

příležitostné updos středně dlouhých vlasů malé copánky-copánky

Toto obzvláště neformální updo vypadá extrémně mladistvě, letně a jednoduše uvolněně. Jedna boční část je nejprve vytažena a poté je na obou stranách spleteno několik malých copánků. Rozdělte vlasy na zadní straně hlavy do tří sektorů a také je splétejte nebo jen zkroťte, na tom moc nezáleží.

casual-updos-středně dlouhé vlasy-copánky-instrukce-kadeře

Pevně ​​zauzlete střední oblast a zajistěte ji několika bobby piny. Vlevo a vpravo přidejte malé copánky, splétejte je dohromady a pěkně zajistěte. Kulmu můžete použít ke stylizaci malých pramenů, které jsou kolem nich chaoticky.

ležérní aktualizace středně dlouhých vlasů se svázaným copem

Udělejte si příležitostné aktualizace sami – škádlete středně dlouhé vlasy, aby lépe držely

ležérní účesy updo tease-tie-instrukce pro středně dlouhé vlasy

Tento vysoký účes je opravdu ležérní a zvládnete ho sami za pár minut. Zde je vyžadována především přilnavá struktura vlasů. Výše je uvedeno několik užitečných tipů, jak toho snadno dosáhnout pomocí správných produktů. Kromě toho jsou vlasy škádleny a fixovány lakem na vlasy. To zajišťuje velmi dobré držení, ale může poškodit jemné vlasy. S kadeřnickým hřebenem byste proto měli být velmi opatrní.

casual-updos-středně dlouhé vlasy-volně-kravata-volný čas

Když dosáhnete potřebné struktury, stačí si vlasy hezky svázat. I zde použijte pár bobby pinů ve své barvě vlasů a na některých místech zafixujte. Účes by měl zůstat velmi volný a ležérní. Nejprve si uvařte drdol v horní části hlavy, poté přidejte boční pramen vlasů a nakonec tento u kořene krku. Nechte několik pramenů volně spadnout kolem obličeje, abyste získali ležérní vzhled.

Jednoduché, ležérní aktualizace pro středně dlouhé vlasy – kravata s vlasovými doplňky

casual-updos-středně dlouhé vlasy-vlasové doplňky-vlásenka

Když to musí jít opravdu rychle, stačí si vlasy zopnout hezkou sponkou do vlasů nebo dvěma nebo pěknou ozdobou do vlasů.