Účesy a účesy

Návod na jednoduchý DIY zapletený účes s drdolem

Dutt-back-high-copánky-ležérní-pletené účes-styl

Vlasy svázané dozadu nemusí vždy vypadat velmi přísně. Toto romantické a elegantní updo můžete lehce okořenit a odnést úspornost. Vzhůru nohama francouzský cop s drdolem má několik variací, ale velmi snadno se napodobuje. Chcete -li kopírovat tento DIY pletený účes s drdolem, vaše vlasy by měly být suché. Ideální je, pokud nebyly právě vyprané, aby se daly snadněji splétat.

DIY pletený účes s drdolem: Zapletejte francouzský cop vzhůru nohama

Vysoce spletený drdol-DIY-obrázky-pokyny-trendové účesy

Tento zapletený drdol je krásný každodenní účes, který vypadá takto: pročesejte vlasy dopředu a oddělte části, které použijete k zapletení copu obráceného vzhůru nohama. Začněte pletením na zátylku – ne příliš těsným – a každým krokem přidávejte střídavě tenký pramínek zleva a zprava, dokud nedosáhnete temene hlavy a všechny vlasy nebudete mít spletené do copu. Můžete také splétat jednotlivé prameny každé části samostatně, než budete poté spleteni s velkými částmi.

Cop s drdolem – skvělý každodenní účes

vysoký vlasový drdol s návodem na pletení účesu

Zajistěte cop tenkými vlasy elastickými a bobby piny. Poté připněte vlasy na temeno hlavy do volného chignonu. Omotejte pramen vlasů kolem vlasů elasticky ve spirálovém tvaru, aby již nebyl později viditelný. Nakonec naneste na vlasy nádech laku. Voila!

Nádherné pletené účesy za 10 minut – 26 nápadů pro kutily

Ležérní pletený účes s uzly – jednoduchý návod

Pletené účesy na pláž – 5 skvělých návrhů

u zadního drdolu spleteného ručníku s kravatou a mašlí

Okouzlete pletené updo doplňkem

Pokud máte dlouhé vlasy, musíte si je zaplést trochu pevněji. DIY pletený účes s drdolem může také používat doplňky. S trochou času a pěknou sponkou do vlasů se vykouzlí moderní účes, který okamžitě padne do oka.

vzhůru nohama-francouzský-cop-cop-v-krku-ležérní-chignon

Délky upevněte jako drdol

Pletené vlasy na hlavě do volného chignonu

Vysoce nahromaděný topknot s copánkem

pletené updo-elegantní-vlasy-šperky-luk

Elegantní DIY pletený účes s drdolem