Účesy a účesy

Moderní střapaté účesy – který bude nejlépe fungovat s tvarem vaší tváře?

Shaggy účesy se právě vracejí. Jak procházíme kanály našich sociálních médií, vidíme, že stále více žen vyměňuje své tupé střihové úrovně za ohromující chundelatou alternativu, která dodává jejich hřívě texturu a tělo. Chtěli byste si tento trend účesů sami vyzkoušet? Pak jste přesně tady. Zkompilovali jsme 12 stylových střapatých účesů spolu s tipy, jak najít účes, který nejlépe odpovídá vašemu tvaru obličeje, a stylingové produkty, které vám pomohou docílit oholeného vzhledu. Ať už máte tenké nebo husté, krátké nebo dlouhé, rovné nebo kudrnaté vlasy, pro vás je vhodný střih účesu! Takže čtěte dál a hledejte inspiraci pro svůj další kosmetický look.

Střapaté účesy pro kulaté tváře

Moderní vrstvený střih pro dlouhé vlasy s ofinou - záclonová ofina pro kulatý obličej

Pokud máte kulatý obličej, můžete pomocí svého účesu vizuálně modelovat rysy svého obličeje. Zde jsou dva z nejlepších výstřižků pro kulatý obličej.

1. Jemná chvála

Shaggy Long Bob with Pony Curtain Bangs

Středně dlouhý střapatý střih je pro vás ideální! Vpředu delší řez laloku vám pomůže prodloužit tvar obličeje a vytvořit zeštíhlující efekt. Vytvořte ležérní vlny s curlingovým krémem. Naneste dostatečné množství na ručníkem vysušené vlasy, rozčešte a nechte uschnout na vzduchu.

2. Dlouhé vrstvy – moderní vrstvený střih pro dlouhé vlasy

fringed step cut dlouhé vlasy

Pokud máte dlouhé vlasy, rozhodněte se pro moderní víceúrovňový střih, kde úrovně začínají od brady. To vám pomůže vizuálně prodloužit váš kulatý obličej a vypadat užší. Dlouhé vrstvy jsou navíc skvělé pro přidání pohybu a rozměru každému účesu.

Střapaté účesy pro tváře ve tvaru srdce

silně odstupňovaný bob s třásněmi na koncích a ofinou

Máte obličej ve tvaru srdce? Vaše drobné, definované rysy obličeje mohou těžit ze správného střapatého střihu – a máme dva nápady!

3. Bob s ofinou

třásněný bob s poníkem pro ženy s vysokým čelem

Každý, kdo rád nosí krátké vlasy, je dobře doporučen s chundelatým bobem – samozřejmě s ofinou. Místo toho, abyste se soustředili na bradu, dlouhé trhané rány zjemňují váš obličej a vypadají opravdu hezky a koketně. Tento účes také pomáhá zmenšit vzhled čela a vytvořit vyvážený vzhled.

4. Shaggy Pixie Cut

Shaggy Pixie Krátké Medové Blond Vlasy

Chtěli byste si nechat ostříhat vlasy ještě kratší? Vyzkoušejte huňatý střih pixie, který skvěle ladí s obličejem ve tvaru srdce a zvýrazní vaše definované lícní kosti. Můžete také přidat boční rány a spoustu vrstev, abyste přidali texturu a vytvořili více symetrický vzhled.

Shaggy krátký účes s ofinou

Střapaté účesy pro hranaté tváře

Chlupatý účes s ofinou pro hranatou tvář

Pokud máte hranatý obličej, využijte výhody svého chundelatého účesu a zjemněte své ostré rysy obličeje. Pokud tomu tak je, podívejte se na dva níže uvedené účesy.

5. Vrstvy rámující obličej – středně dlouhé vlasy vrstvené vpředu

chundelatý střih s poloviční délkou s ofinou

Pokud jde o hranaté tváře, vrstvy pro rámování tváří jsou vaším nejlepším přítelem. Tento účes může pomoci zjemnit čelist a prodloužit tvář. Třásňový víceúrovňový střih můžete kombinovat s krátkými, středními nebo dlouhými vlasy. Zkuste do vlasů přidat texturu nanesením pěny na vlhké prameny, rozčesáním a necháním vlasů uschnout na vzduchu.

6. Dlouhý bob se záclonami

Dlouhý bob se závěsovou ofinou po ramena

Pro elegantní vzhled se rozhodněte pro lob s ofinou. Přední schůdky způsobí, že se váš obličej bude zdát delší, zatímco ofina vám završí hranaté čelo. Aby vaše vlasy byly lesklé a pružné, použijte sérum proti krepatění. Před fénováním si dejte jednu nebo dvě lodičky na konečky prstů a projděte je vlasy.

Shaggy účesy pro tváře ve tvaru diamantu

Shag střih pro tvář ve tvaru diamantu a dlouhé vlasy

Tvář ve tvaru kosočtverce se obvykle vyznačuje výraznými lícními kostmi, díky nimž čelo a brada vypadají užší. Podívejte se na tyto dva účesy, které krásně doplní vaše obličejové rysy.

7. Ostříhaný střih se středovým dělením a dlouhými plážovými vlnami

Shag haircut se středovým rozchodem a dlouhými plážovými vlnami

Shaggy dlouhé účesy jsou velmi univerzální a dodávají vzhled bez námahy. Střední dělení pomáhá vizuálně prodloužit váš obličej a zdůraznit vaše vysoké lícní kosti. Tento účes vám umožní zdůraznit vaše ostré rysy obličeje pomocí plážových vln nebo definovaných kudrlinek a zároveň vyrovnat úzké čelo.

8. Krátký střih Shag Haircut

Shag střih s ofinou

Milujeme krátké účesy, protože jsou stylové a snadno se udržují. A krátký sestřih s třásněmi na koncích vypadá u žen s tvářemi ve tvaru diamantu prostě úchvatně. Tento pohled vyzařuje uvolněnou námahu, která si po celý den vyslouží komplimenty. Svou hřívu můžete okořenit, jak chcete, dočasným sprejem na barvení vlasů. Každý odstín je formulován tak, aby dodával zářivé barvy všem typům vlasů bez nutnosti bělení. Navíc jej lze vymýt vlasovým mytím, takže můžete s barvou donekonečna experimentovat.

Shaggy účesy pro obdélníkové tváře

Shaggy střih pro kadeře středně dlouhých vlasů

Ženy s obdélníkovým tvarem obličeje mají delší obličejové rysy a obvykle chtějí zjemnit vzhled svých ostrých čelistí a čela správným účesem, aniž by obličej dále prodlužovaly. Tohoto efektu docílíte pomocí následujících účesů.

9. Shag střih s ofinou pro přirozené kadeře

Shag střih s ofinou pro přirozené kadeře

Pokud máte přirozeně kudrnaté vlasy, můžete svůj vzhled vylepšit individuálním krokem a poníkem. Tento účes také vypadá skvěle, pokud chcete vyrůst svou ofinu, což je přidaná výhoda. Dodejte svým kadeřím určitou definici tím, že na vlhké vlasy nanesete velké množství kulmy a fénujete je difuzérem.

10. Délka ramen a odstupňovaná skluznou ofinou

moderní chlupatý účes po ramena vrstvený vpředu

Vlasy po ramena s ofinou a vrstvami jsou ideální pro vyvážení vašich ostrých obličejových rysů s touhou po delších vlasech. Přes noc splétejte vlasy, ráno rozvažte copánky a poté rozstříkejte kořeny vydatným množstvím laku na vlasy. To dodává vašim vlasům objem a texturu a vytváří volný a ležérní vzhled.

Střapaté účesy pro oválné tváře

moderní stříhaný střih se záclonovou ofinou dlouhé ofiny

Máte oválný tvar obličeje? Máš štěstí! Díky svým symetrickým rysům obličeje můžete nosit téměř jakýkoli střapatý účes. Proto jsou v našem článku na posledním místě. Zde jsou dva z našich oblíbených účesů pro oválné tváře.

11. Shaggy Bob

Účes střapatého bažiny se středovým dělením a třásněmi na koncích

Chcete -li, aby vaše tvář měla větší definici, vyzkoušejte chundelatý bob, který jde až k bradě. Nezapomeňte zdůraznit svou texturu pomocí pomády (Hair Puty). Malé množství pomády vetřete do dlaní a vmasírujte do vlasů. Poté podle potřeby naneste více. Nepořádek, tím lépe!

12. Dlouhý střih s dlouhými vrstvami a boční ofinou

Dlouhý střih s dlouhými vrstvami a boční ofinou

Dáváte přednost dlouhému účesu? Udržujte svou délku stejnou a dodejte vlasům hloubku pomocí chundelatých střižených vrstev. Zkombinujte svůj účes s bočním plačtivým třeskem pro lichotivý vzhled. Pro větší objem nastříkejte suchý šampon přímo na kořínky a jemně vmasírujte.