Účesy a účesy

Lunární kalendář na vlasy – nepodceňujte výhody!

Lunární kalendář vlasy pozice rady žena krásné účesy

Lunární kalendář na vlasy, ve kterém lze vybrat správný den pro stříhání vlasů, byl sestaven již ve starověku po dlouhém pozorování měsíce a jeho vlivu na zdraví a růst vlasů.

Lunární kalendář na vlasy slibuje hezký účes

Účes nůžky užitečné tipy účes

Fáze měsíce ovlivňují hlavně růst vlasů. Pokud ji ostříháte, zatímco je měsíc větší, vlasy porostou rychleji, než kdybyste je stříhali, když je měsíc menší. Pokud rádi často a často měníte vlasy, měly by být schopné rychle dorůst. V takovém případě byste měli zadat datum Lunární kalendář na vlasy vyberte, kde je měsíc v první nebo druhé čtvrtině. Pokud ale dosáhnete přesně naopak a chcete chodit ke kadeřníkovi méně často, měli byste si vybrat den, kdy se měsíc zmenšuje. S tím vám může pomoci lunární kalendář. Zastřihávání vlasů během zmenšujícího se měsíce posiluje vlasové kořínky a zabraňuje jejich vypadávání. Váš růst bude dostatečně pomalý.

Lunární kalendář na vlasy vám poskytne užitečné rady

Lunární kalendář kadeřník návštěva tipy tipy

Na Novém měsíci byste se měli vyhnout stříhání vlasů, protože život se v těchto dnech zkrátí. Bohužel není vysvětleno, proč tomu tak je. Stejně jako fáze měsíce hrají hlavní roli také měsíce. Cyklus měsíce trvá 30 dní, přičemž každý den má své speciální vlastnosti. Data v jednom Lunární kalendář na vlasy jsou vybírány podle vlivu měsíce na růst a zdraví vlasů. Dny se dělí na prospěšné, neutrální a nepříznivé. Takový kalendář vám může pomoci vybrat si správný den na návštěvu kadeřníka podle toho, co chcete na vlasech změnit.

Lunární kalendář na rok 2014 a proč byste se jím měli řídit?

Lunární kalendář pro zahradnictví na rok 2014 – výhody a nevýhody fází měsíce

Větší úspěch s lunárním kalendářem na rok 2014 v různých oblastech života

Vlasy lunárního kalendáře žena blond krátkovlasý krásný účes

Lunární kalendář vlasy hnědá červená blond barevná odrůda

Mějte účes s vrstvami podobnými hvězdám