Účesy a účesy

Krásné večerní účesy – 20 nápadů a stylingových tipů pro každou délku vlasů

Krásné večerní účesy updo cop

Ať už jde o ples, firemní večírek nebo prostě jen párty s přáteli, se správným večerním účesem zvýrazníte celý svůj vzhled. Můžete si nechat vlasy rozevřené i částečně nebo úplně je rozstrapat. Nápadů je prostě nekonečno a ke každé délce vlasů najdete vhodný účes. Rádi bychom vám představili několik příkladů krásných večerních účesů, které si můžete sami navrhnout pro příští párty nebo zvláštní příležitost.

Večerní účesy pro dlouhé vlasy

krásné-večerní účesy-napůl otevřené vlasy

Večerní účesy jsou nejlepším doplňkem večerního vzhledu a nejlépe doplní slavnostní outfit. Vypadají obzvláště žensky a elegantně, a proto je dobrý večerní účes nutností pro každou zvláštní příležitost. Přestože jsou večerní účesy často považovány za velkou výzvu i pro profesionální kadeřníky, lze je úspěšně napodobit i doma pomocí pár tipů a triků.

Dlouhé vlasy jsou bezpochyby nejvhodnější pro krásné večerní účesy. Dlouhé vlasy lze nosit otevřené i pootevřené, stejně jako v elegantním updo. Kudrlinky, vlny a copánky se nejlépe upravují s dlouhými vlasy, takže výběr účesů je s touto délkou vlasů největší.

krásné-večerní účesy-dlouhé vlasy-kadeře

Doba, kdy byla jedinou možností elegantního večerního účesu aktualizace, je dávno pryč. Volné večerní účesy nahradily klasické chignony a jsou již považovány za nejnovější trend slavnostních účesů. Nejde jen o otevřené vlasy, ale spíše o speciální účesy, většinou s pootevřenými vlasy. Nejlépe fungují s kudrlinami nebo vlnami a zajišťují obzvláště ženský vzhled.

Kulma bez kulmy – 10 nápadů s návodem, jak si upravit vlasy

Účes s kudrlinami – 17 nápadů pro tento moderní styl

Účesy s kudrlinami- 31 nápadů na krátké a dlouhé vlasy

krásné-večerní účesy-dlouhé vlasy-napůl otevřené

Důležitým požadavkem na večerní účes je outfit. Pokud jsou oba vzájemně sladěny, celý večerní vzhled se zaokrouhlí. Proto je důležité vybrat si oblečení, než se rozhodnete pro přesný účes. Pokud jste například pozváni na gala, kde je okouzlující oblečení nutností, měli byste také zvážit okouzlující večerní účesy.

Pro méně oficiální události, jako jsou narozeniny vašeho nejlepšího přítele, jsou volné večerní účesy naprosto v pořádku. Pootevřené vlasy s vodopádovými copánky nebo pletenými boky jsou pro takové příležitosti perfektní.

Jen si udělejte krásné večerní účesy sami

večerní účesy-dlouhé vlasy-boční dělení-kadeře

Chtěli byste nosit vlasy otevřené při zvláštní příležitosti, ale stále v elegantním účesu, pak jsou tyto nápady pro krásné večerní účesy pro vás ideální. S tímto účesem jsou vlasy otevřené, ale opotřebované do strany. Tím se otevře jedna část obličeje a z uvolněných vlasů se snadno a rychle stane slavnostní účes.

krásné-večerní účesy-do strany-dlouhé vlasy

U tohoto večerního účesu se vlasy nejprve natočí nebo zamávají a poté se stáhne boční část. Poté se strana s menší částí vlasů buď splétá, nebo sepne pomocí několika bobby pinů. Tento účes také velmi dobře funguje s bočním poníkem.

Krásné večerní účesy nošené do strany nebo připnuté jsou jako stvořené k šatům a outfitům bez zad. To zdůrazňuje efekt oblečení a vytváří zaoblený vzhled. A nejlepší na tom je, že takové večerní účesy můžete bez problémů a bez velké praxe dělat i samy.

večerní účesy-dlouhé vlasy-spletené-ofina

Téměř rozevřené, ale s pěkným efektem si můžete upravit vlasy, když si zapletete ofinu. K tomu je francouzský cop spleten zleva do pravého čela (nebo naopak). Takže zbytek vlasů zůstane otevřený, stále v hezkém večerním účesu. Tento vzhled je nejlepší na noc ven s přáteli.

večerní účesy-jednoduchý-culík

Jednoduchý culík lze také proměnit ve slavnostní účes a nosit ho při zvláštní příležitosti. Můžete to udělat spletením vlasů v zadní části hlavy nebo pomocí bobby kolíků je omotat. Nakonec můžete místo gumičky na vlasy použít pramen vlasů k uvázání vlasů a jednoduchý večerní účes je hotový.

Krásné večerní účesy pro středně dlouhé vlasy

večerní účesy-středně dlouhé vlasy-kadeře

Pro vlasy se střední délkou existují také krásné večerní účesy, které vytvářejí elegantní vzhled pro každou příležitost. Opět si můžete vybrat mezi otevřenými a připnutými vlasy, ale tyto účesy potřebují další objem. Střední délka vlasů má také určité výhody. Vlasy po ramena slouží ke zvýraznění outfitu a večerní účes je k nim jednoduše doplněk. S večerními účesy pro středně dlouhé vlasy můžete také dát své večerní šaty na výsluní s rozpuštěnými vlasy.

krásné-večerní účesy-středně dlouhé vlasy spletené

Pokud chcete nenápadný, a přesto krásný večerní look, pak jsou k tomu jako stvořené krásné večerní účesy pro středně dlouhé vlasy. Pootevřené vlasy s částí spletených vlasů jsou dokonalým večerním účesem, který může doplnit jakékoli šaty. S některými vlasovými doplňky ve vlasech můžete okořenit vzhled a udělat ho trochu nápadnějším.

večerní účesy-středně dlouhé vlasy-napůl otevřené

Pootevřené vlasy se světelnými vlnami jsou nejlepší volbou pro jednoduchý večerní účes s určitým faktorem wow. Boční části vlasů byste neměli jen svázat bobby pins, ale zkroutit nebo splétat, abyste dosáhli požadovaného efektu. Tento vzhled se perfektně kombinuje s ombre vlasy nebo barvami vlasů s melíry.

Středně dlouhé vlasy lze také pomocí čelenky uvázat do krásných updos. Vlasy se omotají kolem čelenky a vytvoří se objemný efekt, i když vlasy nejsou dostatečně dlouhé. Máte tedy pěknou ozdobu do vlasů na čele a elegantní chignon na krku.

Krásné večerní účesy pro krátké vlasy

krásné-večerní účesy-krátké vlasy-ofina

Odvážili jste se zkrátit vlasy, ale nevíte, jak je upravit na speciální příležitost? Nebojte se, shromáždili jsme několik skvělých nápadů na krásné večerní účesy pro krátké vlasy, které jsou inspirovány hvězdami.

Krátké vlasy mají také své výhody, když přemýšlíme o slavnostních účesech. I když je lze za určitých okolností svázat pouze do krásných aktualizací, alternativy jsou stejně skvělé. Navíc doba potřebná k úpravě krátkého účesu je mnohem kratší než u dlouhé hřívy.

krásné-večerní účesy-krátké vlasy-otevřené

Klasický střih pixie nevyžaduje téměř žádnou přípravu na zvláštní příležitost, protože je obtížné jej stylizovat. Dámy s krátkým sestřihem proto mají tu výhodu, že si před slavnostní událostí téměř nemusí upravovat vlasy. Takže si jen umyjte vlasy, naneste trochu vosku na vlasy a máte hotovo.

Věci se liší s dospělými pixie střihy a bobovými účesy. Nabízejí větší výběr večerních účesů a také se podle toho dají stylizovat. Ponechání otevřených vlasů je v tomto případě jedním z nejlepších nápadů na slavnostní účes. Pro večerní look ale tento účes potřebuje vhodný styling. S hlubokým bočním rozdělením a určitým objemem v kořenech se jednoduché otevřené vlasy promění ve skvělý večerní účes.

krásné-večerní účesy-krátké-rovné vlasy

S rovnými vlasy můžete dělat krásné večerní účesy s dlouhými i krátkými vlasy. Pokud nechcete nechat vlasy otevřené, ale chcete je stylizovat do elegantního večerního účesu, můžete tuto myšlenku použít jako inspiraci. Zde se vlasy nejprve narovnají žehličkou a poté česají dozadu. Poté se vezme horní část vlasů a škádlí se dozadu hřebenem. Nakonec upravte postranní oblasti trochou vosku na vlasy v elegantním vzhledu a zajistěte bobby piny. Okouzlující vzhled pro krátké vlasy je připraven.

večerní účesy-krátké vlasy-bob

Zde jsou dva jednoduché příklady krásných večerních účesů, které můžete super rychle a snadno napodobit pomocí několika bobby pinů. Ačkoli tyto pohledy vypadají trochu obyčejně, jsou perfektní jako doplněk k atraktivnímu večernímu outfitu.

Slavnostní aktualizace pro každou příležitost

večerní účesy-kudrlinky-volnější-chignon

Ačkoli již nejsou nutností, aktualizace jsou stále považovány za klasiku večerních účesů. Krásná updos pro zvláštní příležitost obvykle fungují s dlouhými i středně dlouhými vlasy. Pokud však máte vlasy po ramena nebo krátké vlasy, pak může být účes up-pinned upraven pouze s prodloužením vlasů.

Pokud tedy chcete večerní účes s připnutými vlasy, pak dámy s dlouhými vlasy mají určitou výhodu. Můžete experimentovat s dlouhou hřívou a svázat si vlasy do drdolu, chignonu nebo krásného zapleteného účesu.

krásné-večerní účesy-copánky-kadeře-drdol

Krásné večerní účesy s připnutými vlasy často profesionální kadeřnice přemění na skutečná umělecká díla. Pokud si však chcete updo navrhnout sami pro zvláštní příležitost, pak potřebujete trochu praxe a hodně trpělivosti. Pro lepší výsledky doma můžete pozvat pomocnou ruku, například svého nejlepšího přítele.

krásné-večerní účesy-drdol-copánek-krk

Pro krásné večerní účesy s drdolem můžete použít drdol polštář. To znamená, že při správném používání vlasového příslušenství jsou téměř vždy dosaženy dokonalé výsledky. Pro hravý efekt můžete tento večerní účes kombinovat se zapleteným krkem nebo boky.

krásný večerní účes-rybí kost-cop-updo

Není divu, že se krásné večerní účesy často kombinují s pletenými účesy. Pletené vlasy vypadají obzvláště žensky a mohou perfektně doplnit téměř jakýkoli outfit. Pokud jste dobří v copáncích, můžete zkusit tento nápad na pletený věnec jako večerní účes. K tomu jsou vlasy rozděleny na dva a na zádech jsou spleteny dva rybí kosti. Copánky se pak pomocí bobby špendlíků uvázají kolem hlavy jako věnec.

krásné večerní účesy-holandský cop-updo

Jednoduché pletené účesy lze rychle proměnit v krásné večerní účesy, pokud použijete pár triků. Pokud například zaplétáte holandský cop trochu volněji, můžete spodní část copu schovat do vlasů a udělat si elegantní updo sami. Tento vzhled funguje dobře se středně dlouhými vlasy a je skvělý pro každou zvláštní příležitost.