Účesy a účesy

Dvoubarevné vlasy jsou osvěžujícím trendem vlasů do roku 2021, které byste měli vědět!

V době domácí kanceláře, sociálního distancování a tepláků jsme v posledních několika měsících vlasy více či méně zanedbávali. Koneckonců je jedno, jestli jsou čerstvě obarvené nebo řezané, když jsme zavřeni doma, že? Ale na rozdíl od loňského roku nás v roce 2021 čeká neuvěřitelné množství super cool vlasových trendů, na které se již můžeme těšit. Jaro je pravděpodobně konečný čas vyzkoušet něco nového a osvěžit náš vzhled. A nová barva vlasů je nejlepší způsob, jak to udělat! Ale co když se nemůžete rozhodnout pro konkrétní barvu vlasů? Měla by být blond, hnědá nebo byste raději jemné ombré? Co takhle si jednoduše nabarvit vlasy na dva tóny? Od jemných a elegantních po odvážné a křiklavé, Two Tone Hair je nejnovější trend, kterým jsou všechny módy a celebrity posedlé právě teď! V našem článku vám řekneme, jak získat vzhled sami a nejkrásnější účesy!

Účesy Dua Lipa Dvoubarevné vlasy

Zatímco kadeřnictví musí zůstat zavřené až do odvolání, není na škodu najít inspiraci pro náš další účes. Two Tone Hair byl v 90. letech opravdovým hitem a letos zažívá velký návrat. Spousta osobností, jako je zpěvačka Dua Lipa a Nicki Minaj, jsou skutečnými zastánci vzhledu a abych byla upřímná – milujeme jejich vlasy! Díky trendovému vzhledu jsou různé části vašich vlasů obarveny ve dvou různých barvách, což nám trochu připomíná nepoctivé vlasy. Zpočátku to může znít dost šíleně, ale tím nejlepším možným způsobem, že? Nezáleží na tom, zda jste blondýnka nebo brunetka – s řadou různých barevných kombinací si můžete pořídit jakýkoli požadovaný odstín a upravit účes tak, aby vyhovoval vašemu vlastnímu stylu.

Two Tone Hair je konečný trend vlasů pro rok 2021

Dvoubarevné barvení vlasů doma Dvoubarevný vlasový trend

Two Tone Hair je přesně to, co zní – používá dvě barvy, aby vlasům dodalo živost. Ať už jsou zespodu světlejší než nahoře nebo naopak, nebo rozdělují vlasy ve dvou barvách po stranách – Two Tone Hair je skvělá volba, jak dát našemu účesu osvěžující aktualizaci. Nemusí to však být vždy jasné a bláznivé neonové barvy – můžete se také rozhodnout pro zdrženlivější a každodenní barevnou kombinaci. Bez ohledu na to, zda hledáte něco jemného nebo poutavého – s Two Tone Hair dáte svou hřívu na výsluní.

Je tak snadné dosáhnout trendového vzhledu doma

Neon růžový trend barvy vlasů dvoubarevný trend vlasových vlasů 2021

Ačkoli se Two Tone Hair zdá jako účes, pro který bychom měli navštívit našeho kadeřníka, ve skutečnosti je docela snadné dosáhnout trendového vzhledu doma. Na rozdíl od jiných technik barvení, jako je ombrè a balayage, zde nejsou vyžadovány žádné speciální znalosti. Jinými slovy – kdokoli si může obarvit vlasy na dvě barvy! A uprostřed zablokování je to docela dobrý způsob, jak se zbláznit a experimentovat. Zda barvíte vlasy svisle nebo vodorovně, závisí na vašem vlastním vkusu nebo stylu – v každém případě je konečný výsledek ohromující! Aby se barvení vlasů nestalo nehodou, je obzvláště důležité určit počáteční barvu. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je porovnat barvu s obrázky různých pramenů vlasů uvedených na obalu.

Trendy dvoubarevných vlasů 2021

A tak snadno lze barvit vlasy ve dvou barvách

Požadované materiály:

 • Dvě malé misky pro barvy na vlasy
 • Dva kartáče na barvení vlasů a jemné hřebeny
 • Starý ručník
 • rukavice
 • Mastná smetana, jako je vazelína
 • Pár sponek do vlasů

Dva pokyny pro tón vlasů:

 • Barvy na vlasy smíchejte podle pokynů na obalu.
 • V závislosti na tom, zda jste se rozhodli pro horizontální nebo vertikální vzhled, buď rozdělte vlasy vodorovně od ucha k uchu uprostřed, nebo vytáhněte střední část a rozdělte je na stranu.
 • Abyste zabránili zbarvení kůže, naneste na vazelínu a kolem uší trochu vazelíny.
 • A teď začíná zábava! První barvu naneste rovnoměrně na pramen a poté rozdělte barvu na konečky vlasů..
 • Přikryjte obarvené vlasy fólií, aby se barva nedostala na druhou stranu.
 • Nyní zopakujte výše uvedené kroky se zbytkem vlasů a nyní je čas nechat je působit. Doba expozice začíná vždy poté, co ji dokončíte. K tomu je nejlepší nastavit si budík.
 • Natřete vlasy trochou teplé vody a opláchněte barvou vlasů, dokud voda nevyteče.
 • Použijte kondicionér na vlasy nebo kondicionér a můžete se těšit na svůj nový trendový účes!

Two Tone Hair: Černá a blond patří mezi nejoblíbenější barevné kombinace

Hair Trends 2021 Two Tone Hair Guide

V životě každé ženy přijde chvíle, kdy se musí rozhodnout, zda chce být blondýnou nebo brunetou. Ale proč ne obojí? Říkejte tomu „moderní Cruella Deville“, říkejte tomu „jin a jang“ nebo „den a noc“ – dvoubarevné vlasy v černé a blonďaté barvě jsou bezpochyby skutečným mistrovským dílem! Dvě kontrastní barvy vytvářejí ostrý a zároveň elegantní vzhled a okamžitě přitahují pozornost.

Barvěte si vlasy dvoubarevně na blond a pastelově růžovou pro osvěžující vzhled

Účesy Nickie Minaj dvoubarevný vlasový trend

Pokud jste oddaným fanouškem zpěvačky Nicki Minaj, pak víte, že prakticky vynalezla trend dvoubarevných vlasů. Zatímco vyzkoušela tisíce barevných kombinací (a každá z nich je bláznivější a odvážnější než ta předchozí), aktuálně houpá pohledem s jemnou pastelově růžovou a platinovou blond. Tyto dvě barvy vlasů jsou velmi trendy a společně vytvářejí neuvěřitelně dívčí a rozkošný účes! Divoká a přesto ženská – kombinace barev je naprosto dokonalá a zaručeně rozzáří vaši hřívu!

Ombrè vypadá jako jemná interpretace trendu vlasů

Hnědé vlasy s blond zvýrazněním dvoubarevného vlasového trendu

Zatímco dvoubarevné vlasy mohou být neuvěřitelně cool, stále existuje spousta žen, které dávají přednost vzhledu, který je méně dramatický a méně okázalý. Myslíte si, že je trend vlasů opravdu krásný, ale dáváte přednost tomu, aby byly věci jemnější? Máme pro vás perfektní řešení! V takovém případě bychom vám doporučili zvážit jemné ombrè. Je to moderní a elegantní, přesto skvělý způsob, jak dodat vzhledu přirozenější nádech. Hladký hnědý přechod dodá vašim blonďatým vlasům zářivý vzhled a iluzi objemu a hloubky.

Něco pro velmi odvážné z vás: obarvěte si vlasy dvoubarevně na červenou a černou

Barvení vlasů Červeno -černé dvoubarevné vlasové trendy

Nejlepší věc na Two Tone Hair je, že můžete experimentovat s barevnými kombinacemi, kolik chcete! Povoleno je absolutně cokoli, co máte rádi! Rádi přitahujete pozornost a cítíte se jako velmi drastická změna? Černé a zrzavé vlasy jsou dvě klasiky, které nikdy nevyjdou z módy a když je spojíte dohromady, můžete získat super okouzlující vzhled! Vzhled je originální a svěží a promění vaši hřívu v opravdový poutač očí!

Nebo co třeba stříbrná a světle modrá?

Trendy účesu účesu Bob 2021 Dvoubarevné vlasy

Blondýnky a brunetky byly včera, protože stříbrné vlasy jsou velmi populární a stále více módních návrhářů si troufá na odvážný vzhled! Popusťte uzdu své kreativitě a zkombinujte chladný odstín s jemnou pastelovou modří, abyste skutečně rozzářili Two Tone Hair Trend!

Two Tone Hair: Přehled nejkrásnějších vzhledů pro úpravu účesu

Dvoubarevné tipy pro barvení vlasů Dvoubarevný trend vlasů

Pokud chcete jemnější změnu, můžete přední prameny obarvit jinou barvou

Rogue Hair Trends 2021 Barvené vlasy dvoubarevné

Živá a energická, tato neonová zelená se perfektně hodí k černým vlasům

Účesy dvoubarevných vlasů do roku 2021 Bob

Tak roztomilé a roztomilé – tato šedá a růžová kombinace je ideální pro slunečné jarní dny

Dvoubarevný trend vlasů na vlasy Dva pokyny k barvení vlasů

Barvěte si vlasy dvoubarevně na červenou a černou, abyste získali ohnivý a odvážný vzhled

černé rudé barvy vlasů účesy Dua Lipa

Trend vlasů je úžasný způsob, jak dát svému pixie střihu nový upgrade

Pixie Hair Trend Two Tone Hair Hair Trends 2021

Pokud nechcete obarvit celou polovinu hlavy, tyto pastelově růžové odlesky jsou pro vás!

Pastelově růžový trend barvy vlasů Dvoubarevný trend vlasových vlasů 2021

Two Tone Hair je skvělý pro ty z nás, kteří jsou velmi nerozhodní a rádi experimentují se vzhledem

Neon růžový trend barvy vlasů dvoubarevný trend vlasových vlasů 2021

Někdy stačí k získání nádherného a trendového účesu trochu barevného popu

Barvy vlasů šedé dvoubarevné vlasové trendy 2021

Hledáte trendy vzhled se spoustou unikátních barev? Pak zvažte tuto nádhernou kombinaci modré a fialové.

Modré vlasy dvoubarevný trend vlasů

Nebo se nechte svým oblíbeným nápojem inspirovat novou barvou vlasů

Zbarvení vlasů dvoubarevným návodem Dva tónové nápady na vlasy

Vzhled může být extrémní nebo jemný, jak se vám líbí

Blond vlasy s hnědými prameny Two Tone Hair Hair Trend

Two Tone Hair způsobily v 90. letech pozdvižení

Účesy 90. let Dvoubarevné vlasové trendy 2021