Účesy a účesy

Dlouhý bob – příklady sestřihu a barvy inspirované hvězdami

dlouhý bob tmavě hnědý-svažující se ofina-objem-kim-kardashian

Bob je klasický střih, který existuje už od 20. let a který je vlastně absolutně nadčasový. Britský hvězdný kadeřník Vidal Sasson přinesl tento poutač na světlo znovu v 60. letech a rychle si jej oblíbilo mnoho hollywoodských hvězd. Bob je nyní k dispozici v různých variantách, včetně dlouhého bobu, který představíme v tomto článku. tak jako Dlouhý bob platí účes, jehož délka končí někde mezi základnou krku a nadloktím. Moderní a ženský dlouhý bob, zkráceně „lob“, nezávisí na tvaru obličeje ani na typu a barvě vlasů, a je proto nepostradatelnou součástí špičkových účesů.

Dlouhý bob – konečný účes

dlouhý bob tenký-hladký-blond-rovný-střih-naomi-wattů

Pokud existuje nějaký účes, který vypadá skvěle na každé ženě, pak je to Long Bob. Bez ohledu na to, zda je vaše struktura vlasů tenká, normální nebo hustá, tento trendový střih je pro vás. Dlouhý bob je ideální pro jakýkoli tvar obličeje – kulaté i oválné i hranaté. Dlouhý bob může být rovný, odstupňovaný, lemovaný nebo asymetrický. Tento dokonalý účes můžete nosit s ofinou nebo bez ní a můžete jej stylovat jakýmkoli způsobem. Dlouhý bob lze například velmi hladce nosit s tenkými vlasy a ve stupňovité variantě je optimálním účesem pro jemné vlasy. Střih si opravdu přijde na své s jemnými vlasy, jako u herečky Naomi Watts při 71. ročníku udílení Zlatých glóbů v Beverly Hills.

Dlouhý bob – účes s mnoha variacemi

dlouhý bob hladký-blond-prameny-jennifer-aniston

Abyste mohli svůj dlouhý bob nosit v různých stylech s minimálním úsilím, vrstvený dlouhý bob je pro vás ten pravý účes. Dlouhý bob, který je silně vrstvený nebo jen se světlými vrstvami, zdůrazňuje obličej a vypadá velmi elegantně. Skvěle na ní vypadá například uhlazený dlouhý bob Jennifer Aniston s bočním dělením. Tmavší linie vlasů zvýrazní vaše blonďaté vlasy. Tipy jsou definované a úzké.

Dlouhý bob pro kudrnaté vlasy

dlouhý bob asymetrický-blond-rovný-beyonce

Pokud máte kudrnaté vlasy, pravděpodobně vás zajímá, zda jsou kadeře a dlouhý bob skvělou kombinací. Určitě, dlouhý bob a kudrlinky také skvěle ladí. Tento střih lze nosit buď s rovnými kořeny a kudrlinami na délku, nebo jako divokou kudrnatou hřívu. Kudrlinky vypadají neuvěřitelně žensky. Pokud chcete, aby váš účes byl okouzlující, pak je pro vás vhodnou volbou dlouhý bob s kadeřemi v retro stylu.

Dlouhý bob na rovných vlasech

dlouhé bob rovné vlasy-strana-rozloučení-dark-krk-ciara

Velmi hladce se dá nosit i dlouhý bob, který snáší jemné vlny ve spodních délkách. Pochvalu lze také snadno řezat do správného tvaru. Na této fotografii nosí Ciara svůj blonďatý dlouhý bob s hlubokým bočním rozchodem a jak vidíte, vlasy stačí posunout za ucho, aby vypadal perfektně.

Neviditelné vrstvy vykouzlí objem

rozchod s dlouhým bobem a blonďatou stranou-vlnitá délka ramen-rosie-huntington

Střih každého dlouhého bobu musí být lichotivý, plynulý a jemně padající. Rosie Huntington Whiteley se představuje s mírně vlnitým, lesklým a objemným dlouhým bobem. Tajemstvím objemného laloku jsou „neviditelné vrstvy“ v řezu, které berou váhu, aniž by přešlapovaly a drží si délku. Navíc dlouhý bob v blond je vždy krásný.

Snadný styling s fénem

long-bob-brunette-volume-schrager-pony-jessica-alba

Trochu většího objemu můžete svým vlasům dodat pomocí fénu. Hollywoodská hvězda Jessica Alba také sledovala trend účesu a nosí hnědé vlasy měděným stehem v objemném dlouhém bobu do boční části.

Definujte konce vlasů 

long-bob-brunette-blonde-highlights-middle lúčení-jennifer-lopez

Svou chválu můžete okořenit tím, že budete koncům vlasů věnovat zvýšenou pozornost. Na této fotografii nosí brunetka Jennifer Lopez vrstvený dlouhý bob v medově hnědé barvě se světlejšími prameny, které sahají až k ramenům. Definované tipy jí dodávají dlouhému bobovému vzhledu speciální povrchovou úpravu.

Nekomplikovaný a drzý styl 

long-bob-rameno-délka-blond-prameny-cara-delevingne

Účes Cara Delevingne vypadá nekomplikovaně a uvolněně. Svůj dlouhý bob poprvé představila na celosvětovém komiksovém veletrhu v San Diegu. S blonďatými vlasy na bočním dělení se špičky vysunou.

Módní účes s vlnami

long-bob-dark-brown-wavy-rameno-length-kendall-jenner

Chcete svůj účes osvěžit vlnami? To je velmi snadné. Pokud chcete dosáhnout světelných vln, pak budete potřebovat větší kulatý kartáč a fén. Pro silnější vlny můžete použít kulmu. Kendall Jennar například nosí svůj dlouhý bob po ramena s mírně zvlněnou strukturou. Tento střih se perfektně hodí k jejím tmavě hnědým a lesklým vlasům.

Vlnitý bob snadno dosáhl

loučení s dlouhým bobem a tmavě hnědou stranou-Victoria-Beckham

Dlouhý bob s vlnami vypadá elegantně, žensky a zároveň přirozeně. Victoria Beckham se rozloučila s dlouhou hřívou a rozhodla se pro dlouhý, mírně zvlněný bob s postranním loučením. Pro vlasy zvolila jemný tmavě hnědý tón.

Moderní účes bez námahy

long-bob-gold-brown-strong-hair-emilia-clarke

Bez velkého úsilí může každá chvála vypadat rozkošně, dokonce i neformálně. Emilia Clarke nosí letos na 22. ročníku Screen Actors Guild Awards velmi příležitostný dlouhý bob na boční rozchod. Mírně vlnité vlasy jsou chytře zastrčené za ucho.

Dlouhý bob s rozdílem

dlouhé bob-rovné vlasy-asymetrické-přední-delší

Pokud chcete vyniknout, asymetrický dlouhý bob je pro vás. Je to absolutní poutač. Tento trendový střih se vyznačuje především tím, že je velký rozdíl v délce na obou stranách nebo, jako na této fotografii, mezi přední a zadní částí hlavy. U těchto hnědých, rovných vlasů jsou konečky natočeny mírně dovnitř a dosahují před horní část paže. Tento bob je určen k pravidelnému a přesnému stříhání a ošetřování. Asymetrický bob ukazuje charakter, vypadá skvěle v jakékoli barvě vlasů a dělá vás jedinečným. Výrazný bob řady A se hodí zvláště k slavnostním příležitostem.

Dlouhý bob v ombré vzhledu

long-bob-ombre-brown-blond-strong-hair-round-face-miley-cyrus

Pokud chcete experimentovat s barvou vlasů, pak můžete jít na ombre look lob. Vlasy Ombré s hladkými přechody mezi dvěma různými barvami jsou stále oblíbeným barevným trendem vlasů. U OmbrE kontrast světla a tmy je jasně viditelný. Například u Miley Cyrus vypadá barevná kombinace hnědé a tmavé blond velmi pěkně. Vlasy jsou nahoře tmavší než v délkách. Jasné prvky nemusí být nutně připevněny ve spodní části špiček, vypadají působivě dále na hlavě. Skvělý ombré vzhled v kombinaci s měkkými vlnami dodává Miley dlouhé bobové individualitě.

Zdůrazněte dlouhý bob barvou

loučení s dlouhým bobem a růžovou stranou-rita-ora

Pokud chcete vnést barvu do svého každodenního života a vždy chcete vypadat výjimečně, rozhodněte se pro neobvyklou barvu vlasů. Půvabná Rita Ora například nosí své platinové blonďaté rovné vlasy s růžovým nádechem do bočního loučení.

Dlouhý bob má mnoho variací

rozchod s dlouhými boby a zrzavými vlasy-delší-delší jessica-chastain

Účes s dlouhým bobem je neuvěřitelně univerzální. Díky různým barvám vlasů vypadá střih laloku vždy odlišně a jedinečně. Jessica Chastain nosí klasický dlouhý bob s delší přední částí na „Manus x Machina: Fashion in the Age of Technology“ 2. května 2016 v New Yorku. S jejími rovnými, zrzavými vlasy a bočním dělením vypadá tento střih skvěle.

Dlouhý bob s ofinou

long-bob-airy-bangs-jennifer-lawrence

Pokud chcete nosit účes s ofinou, klidně jej zkombinujte s lobem. Dlouhý bob s ofinou je ideální pro kulaté a hranaté tváře a lichotí jim. Na fotografii nosí Jennifer Lawrence dlouhý bob jako střih po ramena. Některé lehce stočené prameny dodají vašemu účesu extra objem. Světlejší přednosti dodají poníkovi ležérní lehkost.

Dlouhý bob bez ofiny

dlouhý bob-měď-hnědý-střední dělení-emily-tupý

Pokud chcete vyzkoušet dlouhý bob bez ofiny, zkuste třeba rozchod ve středu. Emily Blunt to udělala a změnila svůj styl s elegantním, tmavým bobem na premiéře Salmon Fisching v Jemenu v Londýně.