Účesy a účesy

Board balayage: o čem přesně je nový trend vlasů?

I když lockdown ještě neskončil, můžeme alespoň konečně znovu navštívit svého oblíbeného kadeřníka! A co to znamená? Je nejvyšší čas přemýšlet o novém účesu nebo dokonce o nové barvě vlasů. Vzhledem k tomu, že jsme byli loni většinou zavření doma, na vzestupu byly přirozenější barvy vlasů a vzhled. Naštěstí se to změní, protože trendy v barvách vlasů pro rok 2021 jsou rozmanitější než kdy dřív a jsme si jisti, že každá žena najde pro sebe dokonalý odstín. Na své si přijdou i ti, kteří nejsou připraveni na kompletní úpravu účesu. Pokud jde o techniky barvení, board balayage je bezpochyby vlasovým trendem hodiny, která zaujala sociální média a srdce všech fashionistů! A to nás nepřekvapuje – vzhled je ideální pro všechny typy vlasů a vytváří krásný, ale přirozený vzhled. S tím termínem nemůžete nic dělat? Proto jsme tu pro vás – v dnešním článku vysvětlíme vše, co byste o vlasovém trendu měli vědět, a ukážeme vám ten nejkrásnější vzhled.

Board balayage technika Blond vlasy s melíry

Balayage, ombré, rámování obličeje, foilage atd. – ztratit přehled o všech těchto pojmech je snadné, že? Balayage je technika barvení vlasů, při které se barvy vlasů do vlasů vykouzlí ručně. Název balayage pochází z francouzského slova „balayar“, což v němčině znamená „zamést“. Jinými slovy – barvy jsou volně „vmeteny“ do vlasů štětcem. Výsledkem je harmonický a přirozený vzhled, díky kterému naše hříva okamžitě vypadá mnohem svěžeji, moderněji a zajímavěji. Ať už blond, hnědé nebo dokonce trendy šedé vlasy – technika barvení je úžasně vhodná pro všechny barvy a typy vlasů a je ideální pro všechny, kteří chtějí svůj účes trochu okořenit.

Board balayage: co přesně stojí za novým trendem?

Trendy vlasů 2021, co je balayage desky

Board balayage je nejnovější trend vlasů, který vzal sociální média útokem. Technika barvení vlasů je ideální pro každého, kdo chce větší změnu vlasů, ale nechce se zavázat ke zcela nové barvě vlasů. Tento trend poskytuje intenzivní zesvětlení, ale stále vypadá super přirozeně. Jak název napovídá, u Board Balayage jsou vlasy odbarveny na dřevěné desce potažené fólií. Deska je nový a inovativní nástroj ve světě účesů a poprvé se objevila na instagramovém profilu kadeřníka Philipa Foresta.

co je to balayage vlasové trendy 2021 trendy blond vlasů

Balíček balayage se ve skutečnosti velmi snadno používá. Jednoduše si vlasy dobře rozčešte, položte na desku extra dlouhý kus fólie a zatlačte ji nahoru, aby byla co nejblíže pokožce hlavy. Poskytuje lepší držení a pomáhá dosáhnout rovnoměrného výsledku od kořínků ke konečkům vlasů. Přestože jsou vlasy zesvětlené poměrně intenzivně, barevný přechod je jemný a vzhled stále vypadá velmi přirozeně a harmonicky.

Trend vlasů pro přirozený a moderní vzhled

Board Balayage Hair Trend Blonde Hair Barvení Tipy

Board balayage je ideální pro všechny ženy se světlými až tmavě hnědými vlasy nebo pro ty, které mají tmavý krk alespoň 10 centimetrů. A buďme upřímní – obarvit si vlastní vlasy není snadný úkol a většina z nás už stejně chodila s přerostlými kořeny. Prameny nevypadají jako chemicky odbarvené a přijdou si na své s otevřenými i svázanými vlasy.

Hnědé vlasy s blonďatým melírováním na vlasy

Další výhodou board balayage je, že přístup nemusí být přebarvován každé 3-4 týdny a můžeme si ušetřit návštěvu kadeřníka na další 3 měsíce. A v této nejisté době, ve které všichni žijeme, to zní docela lákavě, že? V závislosti na tom, jak silný je kontrast k původní barvě, díky technice barvení vypadá naše hříva objemnější a plnější. Z tohoto pěkného vedlejšího efektu by mohly těžit zejména ženy s tenkými vlasy.

Board balayage je prostě ideální pro každého!

Blond vlasy s melírem nastartují balayage hair trend

A tady je dobrá zpráva. Ať už jste bruneta, blondýnka nebo zrzka – Board Balayage se hodí ke všem barvám vlasů a dokáže okořenit jakýkoli odstín. Přírodní barvě vlasů můžete buď dodat svěžest, nebo si troufnout na zcela novou barevnou kombinaci – je to zcela na vás! Aby bylo dosaženo celkového harmonického obrazu, měl by kadeřník přizpůsobit barvu vašemu předchozímu barevnému vzoru, struktuře vlasů a střihu. Rozhodující roli hraje také barva očí a tón pleti. Trend vlasů je samozřejmě nejživější u delších vlasů, protože můžete více experimentovat s výběrem nuancí a pramenů. Lehké plážové vlny jsou skvělým způsobem, jak zvýraznit záři reflektorů.

Board balayage: přehled nejkrásnějších looků pro re-styling

Blond vlasy s prameny obrázků na palubě trendu balayage vlasů

Jasná blond, platinová blond nebo medová blond – trend vlasů je neuvěřitelně všestranný a lze jej přizpůsobit každému vkusu

Blond vlasy trendy, co je deska balayage

Vzhled je osvěžující a moderní 

Blond vlasy s tmavými odlesky Trendy v oblasti balayage vlasů 2021

Hlavní body si přijdou na své s jemnými plážovými vlnami

Deskové trendy balayage účesů 2021

Pokud chcete razantnější změnu, pak je board balayage tím pravým místem pro vás

Board Balayage Hair Trend Blond vlasy s tmavými prameny