Účesy a účesy

Barvy na vlasy 2020: příští rok budeme všichni nosit tyto odstíny!

Se začátkem nového roku se také mnoho lidí chce změnit. Zatímco některé nadšeně chodí do posilovny nebo mění svůj jídelníček – alespoň na pár týdnů – mnoho žen hledá novou barvu vlasů nebo účes. Trendy vlasů jsou v poslední době rozmanitější a odvážnější než kdy dříve a profesionální kadeřnice z celého světa neustále vyvíjejí nové trendy nuance. Rozhlédli jsme se po nejnovějších trendech vlasů a řekneme vám, které barvy na vlasy budou v roce 2020 nejžhavější! Nechte se inspirovat naší obrázkovou galerií a zarezervujte si svůj další termín u kadeřníka!

Barvy na vlasy 2020 Účesy Trendy Dámské krátké účesy pro kudrnaté vlasy

Od sytých, sytě černých až po romantické, dívčí odstíny růží až po jasně červenou nebo platinovou blond – mezi trendy barev na vlasy pro příští rok se rozhodně najde něco pro každou módní ženu. Při výběru nové barvy si však musíte vždy dát pozor, zda by vám požadovaná barva vůbec slušela. Z tohoto důvodu doporučujeme nejprve vyhledat radu u kadeřníka, kterému důvěřujete.

Barvy na vlasy 2020 – Šeříkové vlasy budou příští rok v módě

Lilac Hair Long Bob Hairstyles vlasové trendy pro ženy

Pohled, který je jen pro ty nejodvážnější z vás – fialové vlasy se staly trendem na mnoho měsíců, které nikdy nebyly součástí naší mysli a budou také velkým tématem v roce 2020. Obzvláště oblíbené jsou pastelové nuance, které zajišťují romantický a dívčí vzhled. Ať už jdete úplně ven a obarvíte celou svou hřívu na purpurovou, nebo se rozhodnete pro několik pramenů nebo chladné ombrè, záleží na vašem vlastním vkusu. Zvláště krásné a dráždivé jsou vlasy, které začínají jemným odstínem a směrem ke konečkům tmavnou. Obzvláště populární budou barvy na vlasy Vanilla Lilac Hair a Chocolate Lilac Hair a my vám prozradíme, jaký je mezi nimi rozdíl. Vanilla Lilac Hair je jemná pastelová barva vlasů a pokud nejste blondýnka, musíte si vlasy nejprve odbarvit. Přístupy jsou zbarveny tmavě hnědě, což se nejprve změní v krásnou světlou blond a poté v tlumený, jemný levandulový tón. K tomu se používá většinou technika balayage nebo ombrè.

Vlasy z čokoládového šeříku

Barvy na vlasy Čokoládové šeříky 2020 Fialové prameny vlasů

Jste brunetka, která touží po změně, ale nechce si zesvětlit vlasy? Pak vám dobře poradí trendová barva Chocolate Lilac Hair! Barva vlasů je v módě a vypadá opravdu úchvatně! Do vlasů se vnese několik tmavě fialových pramenů, které zajišťují svěží vzhled.

Money Piece Hair je jednou z nejkrásnějších barev vlasů roku 2020

Barvy vlasů 2020 Peníze Kus Vlasy hnědé vlasy

Trendy v barvách vlasů přicházejí a odcházejí s každou změnou sezóny. Pokud chcete malou aktualizaci, ale nechcete si úplně obarvit vlasy nebo se vám nechce měsíční návštěva kadeřnického salonu, pak pro vás máme řešení! Money Piece Hair je docela nový trend se snadnou péčí, který vám dodá chladný a živý vzhled bez velkého úsilí. Co to tedy přesně je? Jsou použity dva zesvětlené a tenké prameny požadované barvy, které obzvlášť krásně orámují váš obličej. A odkud ten podivný název pochází? Nejlepší na této technice je, že návštěva kadeřníka je velmi krátká, a proto mnohem levnější. Melír vyrůstá velmi jemně a není nutné jej každých 5-6 týdnů znovu barvit. A pokud ano, můžete to snadno udělat sami doma.

Nadčasová klasika – černé vlasy nikdy nevyjdou z módy

Stejně jako blondýnka jsou černé vlasy nadčasovou klasikou. Vypadají elegantně, sluší každému tónu pleti a my se nedivíme, že jsou na seznamu trendových barev vlasů 2020. Pro ještě trendy vzhled dodejte svým tmavým vlasům světle purpurový nebo modrý nádech. Modro-černá je skvělá volba pro každého, kdo chce trochu experimentovat se svým vzhledem, a modré nuance rozzáří vaši hřívu! Ať už v trendovém vzhledu ombre nebo jen několika pramenech, je to věc vkusu.

Rok 2020 je rokem brunet – Chocolate Braun Hair slaví velký návrat

Hnědé blonďaté vlasy Ombre trendy v čokoládě Hnědé vlasy

Všechny brunetky se mohou těšit, protože hnědé vlasy budou příští rok více trendy než kdy dříve – zejména takzvaná čokoládově hnědá barva vlasů. Barevný tón vypadá živě a hřejivě zároveň a lze jej dokonale přizpůsobit všem typům pokožky! S několika měkkými kadeřemi si čokoládové prameny přijdou na své a dodají vám okouzlující vzhled!

Hnědé vlasy s rozdílem oproti barvě vlasů Bronde

Trendy barvy vlasů Bronde Hair 2020 Ženy Blone Hair Balayage

Jak již bylo řečeno, hnědá je jedním z nejpopulárnějších a nejkrásnějších trendů barvy vlasů roku 2020, zejména v „bronzové“ verzi. Bronde Hair je fascinující směs kaštanové a blond barvy, která vytváří karamelový efekt, ze kterého se každý zblázní! Hnědé nuance se mohou pohybovat od medu přes kaštan až po intenzivní karamel. Můžete se svobodně rozhodnout, zda chcete jít více k blond nebo hnědé – v každém případě budou vaše vlasy vypadat krásně.

V roce 2020 budou mít všechny blondýnky vlasy mrazivě bílé

Barvy na vlasy 2020 Platinové blond vlasy Udržujte účesy Lady Gaga

Již několik měsíců v trendu zůstanou platinové blond vlasy příští rok přímo v přední části pódia. Pohádkové vlasy, které nám připomínají ledovou královnu Elsu z „Frozen“, byly letos všude na přehlídkových molech. Procházejte svůj instagramový kanál a nechte se inspirovat krásnými barvami „Nordic White“ a „Frozen Blonde“ pro další vzhled! Vlasy však musí být několikrát odbarveny, což může vést k rozštěpení konečků a lámání. Zdravé vlasy jsou předpokladem tohoto odvážného stylu. Správná a rozumná péče o vlasy je navíc naprostou nutností.

Barvy vlasů 2020 ledové blond vlasy vlasové trendy ženy

Bílá blond je velmi ženská a jedinečná barva, díky které budou vaše vlasy zářit. Trend vlasů však není vhodný pro všechny ženy. Pokud máte světlou pleť, budete rychle vypadat příliš bledě a odstín pro vás nemusí být vhodný. Ženy, které mají naopak světle hnědou, lehce olivovou barvu pleti, se mohou považovat za opravdu šťastné, protože barva je pro ně jako stvořená! Myslíte si, že světlé blond vlasy s černými nebo tmavě hnědými kořínky jsou cool? Pak pro vás máme dobrou zprávu – tento trend slaví příští rok velký návrat a bude opět v módě!

Barvy na vlasy 2020 – benátská blondýnka

Venetian Blond Hair Color Strawberry Blond Hair ženich dlouhé vlasy s ofinou

Někde mezi mědí a blond – benátská blondýnka vypadá okouzlující a jasná a samozřejmě by neměla chybět na seznamu nejnovějších trendů barev vlasů pro rok 2020. Nejlepší na tom je, že barva je vhodná téměř pro všechny typy pleti. Ženy, které mají bledou a příliš světlou pleť, však budou díky zlatým nuancím působit bleději. Doporučujeme vám, abyste si vybrali pěknou popelavou blond nebo houbovou blondýnku, která vypadá stejně chladně a elegantně!

Trendy v barvách vlasů 2020 – vlasy blorange

Barvy na vlasy 2020 Blorange Hair Trends Hair Care Women

Perfektní barva vlasů pro všechny zrzky a blondýnky, které chtějí malou změnu! Blorange Hair je skvělá směsice blonďatých, červených a oranžových tónů a díky nim se vaše vlasy opravdu lesknou. Výsledkem je jedinečný odstín, který vyzařuje hodně tepla a trochu nám připomíná klasickou jahodovou blond. Ve světle se nuance střídají mezi růžovou, broskvovou a měděnou.

Zrzavé vlasy jsou příští rok v módě

Zrzavé vlasy ombre look vlasové trendy 2020 ženy

Ať už je to měď, jasně červená, balayage červená nebo nádech kaštanové barvy – rok 2020 bude rozhodně rokem zrzek! Obzvláště na vzestupu je měděná červená a tmavá, extravagantní červená s mírným bordeauxským nádechem. Implementace zrzavých vlasů do každodenního života není tak jednoduchá, a proto je tento vzhled jen pro odvážné ženy, které chtějí vyniknout. Pokud se chcete pomalu přiblížit trendu vlasů, můžete začít s pár tenkými pramínky, které pak můžete postupně zvětšovat.

Trendy barvy vlasů měděných zrzavých ženichů 2020

Nuancí červeného odstínu je neuvěřitelně mnoho a určitě existuje správná barva pro každý vkus. Všechny ženy se světlou pletí mají obzvlášť štěstí – silné zrzavé vlasy i měděné nuance vám budou skvěle slušet! Ale musíme vás varovat – zrzavé vlasy mizí nejrychleji a správná péče je pro tento vzhled nezbytná. Chcete -li zachovat krásný lesk déle, doporučujeme každé 2 týdny barvu osvěžit odstínem.

Další inspirace pro nejkrásnější barvy vlasů 2020

Blond vlasy s tmavými prameny vlasové trendy 2020 balayage

Černé vlasy vám dodají přirozený, svěží vzhled

Trendy tmavě hnědých vlasů Účesy Seleny Gomez Dlouhé vlasy ve stylu culíku

Měkké vlny ještě lépe zvýrazní vaše prameny karamelové barvy

Cinammon Brown Hair Hnědé vlasy

Černé vlasy s hnědými pruhy – dva trendy barvy vlasů 2020 sjednocené v jednom

Tmavě hnědé vlasy s prameny dlouhé bobové účesy, vlasové trendy, ženy

Dokonce i hvězdy jsou posedlé bronzovými vlasy

Gigi hadid Účesy Bronde Hair Blond Brown Balayage

Jahodová blondýna bude příští rok také nepostradatelnou součástí naší mysli

Zlaté blonďaté barvy na vlasy 2020 Trendy vlasů ženicha s blond vlasy

Barvy na vlasy 2020 pro odvážné – Blorange Hair

Blorange Hair Trend Barvy vlasů 2020 Dlouhý Bob účes s kudrlinami

Hladký přechod z blond na růžovou dodá vašim vlasům lesk

Barvy vlasů 2020 Blorange Hair Krátký styl účesu Bob

Čokoládově hnědé vlasy – trend snadno ošetřovatelných vlasů pro všechny brunetky

Barvy vlasů 2020 čokoládově hnědé vlasy brunetky trendy vlasů

Oceánské vlasy nebo černé a modré vlasy jsou velmi oblíbené

Barvy vlasů 2020 černá modrá barva vlasů trendy vlasů ženy

A nepochybně vypadat úchvatně!

Barvy vlasů 2020 černé modré vlasy ombre vzhled vlasové trendy

Měděná červená – klasika ve světě módy

Trendy v barvách vlasů 2020 Měděné zrzavé vlasy udržujte účes s dlouhým bobem

Černomodrá barva vlasů vám dodává houpavý vzhled

Trendy v barvě vlasů Dámské černé modré vlasy Ombre

„Money Piece Hair“ – ohromující změna s velmi malým úsilím

Trendy v barvě vlasů Peníze Pie Blond vlasy s tmavými prameny

Benátská blondýnka s nádechem karamelu

Caramel Blonde Hair Color Trends 2020 Women

Jiný druh blondýnky – jasanová blond v ombrè vzhledu

Houbové blond vlasy Trendy v barvách vlasů pro ženy 2020

Ne nadarmo je jasně červená jednou z nejžhavějších barev vlasů roku 2020

péče o zrzavé vlasy balayage červené barvy na vlasy 2020

Čokoládové šeříkové vlasy – perfektní barva vlasů pro všechny tmavovlasé lidi, kteří touží po malé změně

Černé fialové vlasy s prameny šeříkové vlasy vlasy trendy

Černo-modré v ombrè hledejte krátké vlasy

Černé modré vlasy v ombre vypadají jako dlouhé bobové účesy, vlasové trendy, ženy

Pastelová růžová zůstane příští rok zcela v módě

Barvy na vlasy Vanilla Lilac 2020 Jak upravit krátké vlasy

Nadčasové a krásné – medové blond vlasy nikdy nevyjdou z módy

Venetian Blond Hair trend blond vlasy s prameny