Účesy a účesy

Barvení vlasů na zeleno: 10 skvělých nápadů na stylovou a drsnou barvu vlasů

Pastelové barvy na vlasy jsou nádherné a v dnešní době jsou k vidění téměř kdekoli. Pokud však chcete něco honosného a výstředního, pak si můžete nechat vlasy obarvit na zeleno. Zelená byla v roce 2020 jedním z nejžhavějších trendů v barvách vlasů a v roce 2021 bude i nadále vzkvétat. Zatímco zelené vlasy jsou často spojovány s dívkami grunge, zelená je vlastně barva vlasů, kterou může nosit každý, pokud najde správný odstín. Od máty přes neonově zelenou až po tmavě zelenou – čtěte dál a objevte ty nejúžasnější odstíny zelené, díky kterým budou vaše vlasy krásně zářit!

Tip redakce: Pokud si stále nejste stoprocentně jisti, zda by vám zelená barva vlasů skutečně slušela, použijte omyvatelné barvivo na vlasy. Díky tomu si můžete na krátkou dobu barvit vlasy na zeleno.

1. Pastelově zelené vlasy

mátově zelená na odbarvených vlasech

Pokud jste nadšeni trendem pastelových vlasů, pak si zamilujete i tuto ultra lehkou, ale stejně zářivě zelenou barvu vlasů. Vaše vlasy budou vypadat jako lahodná mátová zmrzlina! Mátově zelená barva vlasů je nejlepší pro ženy se světlou pletí. Pokud chcete opatrně přistupovat k této odvážné barvě vlasů, můžete dosáhnout vzhledu domova pomocí dočasného barviva na vlasy s pastelovou mátou.

Pastelově zelené odlesky dodávají medovým blond vlasům více pepře

světlé odlesky máty na blond vlasech

Seafoam Green je další pastelově zelená barva vlasů. Je o něco jemnější než mátově zelená a má nádech více baby blue. Pokud máte světlé blond vlasy, této barvy je velmi snadné dosáhnout a vytváří uklidňující, mírový vzhled – stejně jako oceány, které inspirovaly název. Stejně jako máta zelená, tato zelená barva vlasů je zvláště vhodná pro lidi se světlým odstínem pokožky.

Pastelově zelená na ledových blond vlasech

pastelově zelená barva vlasů pro krátké vlasy

Jemné zelené odlesky v ocelově šedých vlasech

šedá barva vlasů s pastelově zelenými prameny ve spodní části

2. Smaragdově zelená barva vlasů

tmavě zelená barva vlasů pro dlouhý bob

Smaragdově zelenou barvu vlasů lze nosit jako úplnou barvu nebo jako zvýraznění tmavého přístupu, abyste dosáhli extra trendového vzhledu vlasů. Tento tmavý odstín je ideální pro podzim a zimu a je obzvlášť lichotivý pro střední a tmavé tóny pleti. Chcete -li otestovat odstín, uchýlte se k omyvatelné zelené barvě vlasů.

Smaragdově zelená vypadá na černých vlasech nádherně

dlouhé zelené vlasy s hnědým podkladem

Černé nebo tmavě hnědé vlasy se smaragdově zelenými špičkami skutečně poutají pozornost. Tato trendová barva vlasů dodá vašim tmavým vlasům moderní nádech a určitě upoutá pozornost na vaši dlouhou hřívu. A co je nejlepší, s neošetřenou linií vlasů můžete obejít pravidelné ošetření.

3. Vápno zelené vlasy

balayage z hnědé na blond až limetkově zelenou

Pokud budete sledovat módní trendy, nebudete překvapeni, když zjistíte, že limetkově zelené vlasy jsou zcela v trendu. Koneckonců, módní a kosmetické trendy téměř vždy splývají a zdá se, že jsme v poslední době všude viděli jen kapucí a doplňky s limetkovou zelení. Tento odvážný odstín samozřejmě není pro každého, ale můžete to vyzkoušet jako balayage nebo skrytou část vlasů. Odstín se báječně hodí například k čokoládově hnědým vlasům.

Limetkově zelená pouze jako přízvuk

hnědé a limetkově zelené vlasy

Pěkný přechod od černé k zelené

Balayage nápad - od neonově zelené po černou

4. Mechově zelená

Bobův účes v mechově zelené a hnědé barvě

Moss je pro vás perfektní zelená barva vlasů, pokud milujete šedé a žluté podtóny olivově zelené. Stín má stejné podtóny a lichotí všem tónům pokožky. Moss green je perfektní střední cesta k vyzkoušení trendu zelené barvy vlasů, protože je jemná i poutavá.

mechově zelené odlesky na čokoládově hnědých vlasech (1)

5. Teal Hair Color a Mermaid Hair

Teal barva vlasů a tmavší kořínky

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi modrou nebo zelenou barvou vlasů, pak jděte na teal, což je tmavě modrozelená. Teal vlasy jsou super hezké a mohou lichotit téměř každému, protože si můžete přizpůsobit barvu. Budete vypadat jako skutečná mořská panna! Abyste dosáhli vzhledu, můžete si také nechat barvit zelené a modré odlesky do vlasů.

Na dlouhých vlasech si modrozelená barva vlasů přijde na své

modrozelené vlasy s tmavou základnou

Zelené a modré odlesky v černých vlasech 

prameny zelené a modré na černých vlasech

6. Neonově zelená barva vlasů

obarvit neonově zelené vlasy

Ve vší upřímnosti, není nic nápadnějšího než super jasné, neonově zelené vlasy. Zpěvačka Billie Eilish již zavedla neonově zelený přístup k černým špičkám jako svou ochrannou známku. Pokud chcete udělat prohlášení s neonovou zelenou, neonově zelené kadeře mohou být pro vás to pravé. Odvážná barva vypadá skvěle na všech tónech pokožky.

Díky širokým neonově zeleným pramenům kolem obličeje budete určitě otočit hlavy

Prameny neonově zelených bloků kolem obličeje a černé vlasy

Pokud si chcete barvit vlasy ve dvou barvách, měli byste sáhnout po černých a zelených ombré vlasech, face-framing Money Piece melírech nebo moderních peek-a-boo melírech. Výsledek: zelená barva je patrná, ale překvapivě nenáročná na péči, protože základna zůstává neošetřená a nemusí se neustále znovu barvit. Alternativně můžete omyvatelným lakem na vlasy krátce obarvit neonově zeleně jednotlivé prameny.

Od tmavě hnědé po neonově zelenou

středně dlouhé vlasy od černé po neonově zelenou

7. Forest Green – Barvěte vlasy zeleno -černě

Bobův účes v černé a zelené na rovných vlasech

Lesní zelené vlasy jsou hitem: barva není ani příliš tmavá, ani příliš světlá, poutavá a jemná zároveň. Milujeme, že napodobuje nádherné odstíny zelené, které lze v přírodě obdivovat. Je ideální pro lidi, kteří si chtějí hrát s barvami, aniž by byli příliš výstřední. Jako zlatou střední cestu vyberte lesní zelené vlasy.

Tmavě zelené odlesky na černých vlasech

Lesní zelené vlasy Tmavě zelené odlesky na černých vlasech

Chcete -li vypadat jako víla, obarvěte si vlasy tmavě zelenou a černou barvou 

Balayage vlasy od černé po tmavě zelenou

8. Sage Green and Grey (Sage Silver Hair)

šedozelená barva vlasů na hnědých vlasech

Pokud milujete jemné barvy vlasů, ale s moderním nádechem, šalvějově zelené vlasy by pro vás mohly být. Tato jemná zelená barva vlasů je ohromujícím pohledem na jemnou, ale velmi pěknou aktualizaci pro blond vlasy.

Přirozeně vypadající stříbřitě zelené odlesky ve středně blonďatých vlasech

stříbřitě zelené odlesky na středně blonďatých vlasech

9. Pastelově zelená s růžovou balayage

pastelově zelená a růžová balayage

Udělejte velký krok do světa pastelových vlasů s balayage vlasy v pastelově zelené a růžové barvě. S tímto ohromujícím vzhledem můžete přijmout trend jednorožových vlasů a co nejkrásnějším způsobem přivést k životu své růžovo-zelené dětské sny. Počáteční barva vlasů by měla být světlá blond, aby si barevné nuance přišly na své.

Vzhled vlasů jednorožce je extravagantní a nápaditý

pastelově zelené a růžové vlasy jemné ombré

Růžová, dětská modrá a zelená se v tomto bobu úžasně prolínají

asymetrický bob v růžové a pastelově zelené barvě

10. Barvte vlasy zeleně a purpurově

Podřezaný účes ve fialové a zelené barvě

Zelená a fialová spolu vypadají krásně harmonicky. Kombinace barev je jedinečnou volbou pro každého, kdo se nemůže rozhodnout mezi zelenými a fialovými vlasy. Obě barvy můžete zvýraznit různými způsoby – jako dvoubarevné vlasy, melír, ombré atd..

Dvoubarevný trend vlasů má mnoho variací

Nápady na barvu vlasů dvoubarevné zelené a fialové

Fialové nuance a zelené akcenty

Zelené a fialové vlasy

Foilyage ve fialové a zelené

neonově zelené a fialové vlasy

Ať se vám to líbí nebo ne, vaše zelená barva vlasů časem vybledne. Aby vaše zelené vlasy vypadaly lesklé, domluvte si v případě potřeby schůzku se svým barvířem.