Účesy a účesy

Barvení fialových vlasů: to jsou nejlepší odstíny fialové pro váš odstín pleti

Barevné vlasy jsou megatrendem v barvě vlasů již několik let. Mnoho žen si v současné době užívá barvení vlasů na zeleno, modro nebo růžově. Ale velmi oblíbené jsou také fialové a levandulové vlasy. Od pastelově purpurových tónů jako levandule a šeřík až po tmavě fialové tóny jako ostružiny – to se stalo barevným na hlavách hvězd a bloggerů, kteří se rozloučili se svými blonďatými a brunetovými hřívami.

fialové vlasy mají různé odstíny

Ale fialová není jen fialová. Stejně jako u mnoha barev na vlasy jde spíše o vyladění barevného vzhledu tak, aby odpovídal vašemu tónu a podtónu pleti. Níže najdete návod, jak najít perfektní barvu vlasů, aby vaše fialové vlasy dokonale lichotily vaší pleti.

Jak pro vás najít perfektní fialovou barvu vlasů!

tmavé blonďaté vlasy s fialovým melírem balayage looku

Jak jsme zmínili dříve, musíte zvážit svůj odstín pleti, abyste našli správnou fialovou barvu vlasů. Samozřejmě to znamená, že musíte nejprve vědět, jaký je váš odstín pleti. Tón vaší pokožky souvisí s přirozenou barvou vaší pleti, která se může pohybovat od světlé po tmavou. Zde je návod, jak to určit.

  • Můžete mít jeden velmi světlý odstín pleti, pokud byla vaše kůže v určitém bodě vašeho života popsána jako porcelán.
  • Můžete mít jeden světlý odstín pleti, pokud jste bledí, ale ne tolik jako vaši přátelé s porcelánovou kůží.
  • oni jeden mají světlý až střední tón pleti, když váš odstín pleti není super tmavý ani super světlý, ale někde mezi.
  • oni jeden mají střední až tmavý typ pleti, pokud je vaše kůže tmavá.

fialové vlasy různé odstíny fialové v závislosti na typu pokožky

Tón pleti není jedinou věcí, kterou je třeba při výběru barvy vlasů zvážit. Svou roli hraje také váš podtón. Zatímco váš odstín pleti souvisí s vaší pletí a odstínem pokožky, podtóny jsou barvy, které se skrz vaši pokožku třpytí a ovlivňují její celkový odstín. Chcete -li získat představu o tom, jaký podtón máte:

  • oni jeden mají teplý podtón, když se žíly na vnitřní straně zápěstí třpytí zeleně.
  • oni jeden mají chladný podtón, pokud žíly na vnitřní straně zápěstí vypadají modře nebo purpurově.
  • oni jeden mají neutrální podtón, když nemůžete zjistit, zda jsou vaše žíly s větší pravděpodobností modré nebo zelené.

Nejlepší fialová barva vlasů pro váš odstín pleti

pastelově fialové vlasy lila barva vlasů

Jakmile poznáte svůj odstín a podtón pleti, bude snazší vybrat správnou fialovou barvu vlasů pro vaše vlasy.

jestli ty světlá pleť s chladnými podtóny zkuste to s jedním pastelově fialová barva vlasů jako šeříky. Bledá směs fialové a modré napodobuje barvu jednoho z nejjemnějších kvetoucích keřů přírody. Lila vlasy vypadají žensky a nápaditě. Lila na vlasy můžete obarvit dočasným barvivem na vlasy, aby váš vzhled získal krátkodobou změnu. Stříbrofialové vlasy jsou také skvělé pro ženy se světlou pletí. Světlá, chladně tónovaná fialová barva podtrhne vaši porcelánovou pleť a krásně ji rozzáří.

Malinové pruhy na hnědých vlasech

Malinová červená barva vlasů pro dlouhý bob

jestli ty světlá pleť s teplým podtónem můžeš mít vlasy malinově červená barvit. Jen proto, že máte bledou pokožku, neznamená, že vaše vlasy musí být také super lehké. Pokud vás baví něco trochu odvážnějšího, je pro vás sytě malinová zrzavá barva vlasů. Tato zářivá purpurová barva vlasů, která je perfektní kombinací růžové a fialové, krásně zvýrazní váš světlý odstín pleti.

Intenzivní fialová orchidej

Fialová orchidej - mix mezi fialovou a růžovou

jestli ty světlá pleť s chladným podtónem zkuste odstín zářivého fialová orchidej. Orchid purpurová je tmavší purpurová s více modrou, která nádherně lichotí chladné pleti.

Přechod od červenohnědé po fialovou

Stříbrofialové odlesky na tmavých blond vlasech

Fialové odlesky na hnědých vlasech

jestli ty světlá pleť s teplým podtónem Zkus to vlasy levandulové barvy s narostlou základnou. Kombinace tmavé, neošetřené linie vlasů a barevných špiček je v současné době velmi v módě. Aby vzhled vypadal přirozeně, neměla by mezi oběma barvami existovat jasná hranice, ale spíše jemný a nepravidelný přechod. Pokud milujete dvoubarevné účesy, můžete také jít na jeden Ombré vzhled rozhodni se. Balayage i ombré patří mezi techniky barvení vlasů, které jsou obzvláště praktické a snadno se o ně pečuje.

Balayage od černé k indigo

tmavě fialová indigová barva vlasů v kombinaci s černými vlasy

Pokud máte a střední tón pleti se studeným podtónem měl by indigo poskytují skvělý kontrast. Barva je kombinací modré a fialové a dokáže nádherně okořenit tmavé vlasy.

Barva vlasů sladká švestka

barva vlasů švestka tmavá švestka pro černé a hnědé vlasy

Pokud máte a Střední tón pleti s teplým podtónem mít, vyberte si jeden švestková fialová. Červenofialová švestková barva vlasů bude na vaší střední kůži vypadat nádherně.

Lilek barva vlasů

tmavě fialová barva vlasů lilku na černých vlasech

jestli ty tmavá pleť se studeným podtónem by byl hluboký lilek ideální pro vás. Tmavě purpurová barva vlasů je ideální pro každého, kdo chce ke svým černým nebo tmavě hnědým vlasům přidat trochu extra pizzazz. Hluboká barva vlasů vypadá romanticky královsky. Chcete jinou variantu? Šedofialové vlasy dodá vaší tmavé pleti příjemný kouřový nádech.

Stříbrná fialová barva vlasů s tmavou linií vlasů

Šedofialové vlasy ideální pro tmavou pleť

Zářící purpurové vlasy

purpurově růžové purpurové vlasy

jestli ty tmavá pokožka s teplým podtónem mít přístup purpurová. Je nepopiratelné, že fialová a růžová spolu vypadají velmi harmonicky a purpurová barva to dokazuje. Barva je stále označována jako světle purpurová. Získejte vzhled s růžovo-fialovým dočasným barvivem na vlasy nebo purpurovým permanentním barvivem na vlasy.

Středně blond vlasy s fialovým nádechem

Hnědá růžová barva vlasů zaprášená fialová

Pokud máte neutrální odstín pleti, nový trend vlasů může být váš Dusty Mauve vyzkoušet. Kouřová růžovo-fialová sluší téměř každému a vypadá super moderně.