Účesy a účesy

50 rockabilly účesů pro ženy na styl

účesy rockabilly ofina roll dress kostkovaný balík slámy

Účesy Rockabilly snadno to zvládnete sami pomocí laku na vlasy, bobby pins a kulatého kartáče. Tyto účesy byly velmi populární v USA ve čtyřicátých a padesátých letech minulého století, ale na vintage glam se nezapomíná ani dnes. Jak se těmto účesům říká, čím se vyznačují a jak takového účesu vlastně můžete dosáhnout? To se dozvíte v tomto článku.

Účesy Rockabilly – Bangs od Victory Rolls

účesy rockabilly ofina přízvuk oční linky rtěnka

Victory Rolls dodají vašemu retro účesu objem a dramatičnost. Existuje několik způsobů, jak uspořádat role. Vlasové doplňky jako květina za uchem dodají elegantní přízvuk. Vítězné role jsou obvykle upraveny z jedné nebo dvou částí vlasů v přední části hlavy. Pokud máte delší ofinu, dají se použít na úpravu účesu. Vše, co k tomu potřebujete, je stylový hřeben, kulma a několik bobby pinů. Pramen se nejprve stočí, poté škádlí stylovým hřebenem a omotá kolem dvou prstů. Nakonec lze roli ještě připnout vlásenky a zafixovat lakem na vlasy pro větší pevnost. S jemnými vlnami pro zbytek vlasů můžete dosáhnout úplného rockabilly vzhledu.

Zkombinujte rockabilly účesy s oční linkou a červenou rtěnkou

účesy rockabilly centrum loučení nápad bod šaty vítězství kadeře

Mimochodem, účesy rockabilly lze obzvláště dobře kombinovat s oční linkou a červenou rtěnkou. Velmi dobře se k nim hodí i šaty, zejména pokud jsou kárované nebo zdobené květinovými motivy. Samotný účes může být ozdoben šátkem, ale také jakýmkoli jiným doplňkem. Vše závisí na příležitosti. Hlavní věc je, že účes a make-up vypadají perfektně a stoprocentně sedí.

Rockabilly dress – outfity ve stylu 50. let

Účesy Rockabilly – hezké varianty a pokyny pro kutily

25 vintage a rockabilly šatů pro váš retro vzhled

Účesy Rockabilly na svatbu

rockabilly účesy svatební nápad šaty řetěz připnout kadeře

Elegantní vzhled, ze kterého vyzařuje účes rockabilly, z něj také dělá oblíbenou volbu, pokud jde o svatební účes. Pokud tedy slavíte svatbu v retro stylu, můžete použít naše nápady na účesy jako inspiraci k nalezení dokonalé varianty pro váš velký den. Účesy se nádherně kombinují se všemi druhy vlasových doplňků a také dávají svatební šaty do centra pozornosti. Nápady se však nehodí jen pro nevěstu, ale i pro družičku a družičky.

Účes Rockabilly s originálními barvami vlasů

účesy rockabilly svatební nápad cruella de vil styl růžový perlový náhrdelník

Účesy Rockabilly lze také kombinovat s originálními barvami vlasů. Zvláště atraktivní je červená barva vlasů, ale velmi dobré jsou také růžové nebo jiné originální nápady. Stejně hezky vypadají retro účesy s barvami vlasů s prameny, protože účes okamžitě dostanou do popředí. Buďte odvážní a vyzkoušejte něco nového a nápadného! To mimochodem platí i pro make-up, který chcete ke svému účesu nosit. Odvážné, poutavé rtěnky jsou nutností jako doplněk účesu rockabilly.

Získejte pro účes střih poníka Bettie Page

rockabilly účesy ofina betty page květiny fialové doplňky do vlasů

Nejrychlejší způsob, jak získat rockabilly účes, je nechat si ostříhat ofinu jako Bettie Page. Leží přes obočí, je výrazně kratší a lze se k němu dostat po krátkém pobytu v salonu. Délka poníka se může lišit v závislosti na velikosti vašeho čela a délce mezi obočím a linií vlasů. Pokud chcete tento účes udělat jen pro tematický večer, nenechte si nutně ostříhat ofinu. Falešného poníka si můžete sami stylizovat správnými přípravky na vlasy a sponkami do vlasů.

Rockabilly účes s pin up kadeře

rockabilly účesy updo pin up kadeře nápad

Pin curls je skvělý rockabilly účes. Kudrlinky můžete udělat večer, zafixovat sponami a rovnátky a spát s nimi. Tak budou připraveni na další den. Naneste gel nebo vlasy, vezměte 2 cm pramen a omotejte si ho kolem prstu. Poté stočte vlasy směrem k hlavě, dokud pramen neleží na temeni. Zajistěte zvlnění sponami. Tento postup musíte opakovat, dokud nebudete mít požadované množství připnutých kadeří. Poté, co kadeře zaschnou, odstraňte spony a pročešte kadeře prsty nebo širokým hřebenem. Poté jej připněte v požadovaném účesu pomocí bobby pinů.

Účes Rockabilly z červených vlasů po ramena se zvlněním

účesy rockabilly boční rozdělovací kudrlinky po ramena spona bílá

Účesy Rockabilly jsou vhodné pro tmavé i světlé vlasy, ale pro styling vyžadují určitou délku vlasů. Retro vlasy lze stylizovat obvykle na jakékoli vlasy, které jsou delší než ramena. Zvláště krásně vypadá účes s bočními kadeřemi a úhlednými kadeřemi, které jemně padají kolem obličeje. Pro větší eleganci může být boční oblast ozdobena krásnou ozdobou do vlasů.

Rockabilly updo s červeným šátkem

rockabilly účesy šátek červená updo automechanik

Zvláště důležitým vlasovým doplňkem pro vzhled rockabilly je bezpochyby šátek. Jedná se o šátek se čtvercovým výstřihem v drzé barvě, který je složen do gumičky do vlasů a uvázán u hlavy. V mnoha účesech rockabilly je šátek uvázán tak, aby uzel byl na temeni hlavy nebo na boku. Vlasové doplňky lze použít s otevřenými i připnutými vlasy a jsou nejdůležitějším retro doplňkem pro ženy s krátkými vlasy.

Vítězství ve stylu rockabilly pro poníka

účesy rockabilly vítězství rolí otevřený účes retro dámy vlasový styling

Pěkný retro účes si také můžete udělat sami s krátkou rovnou ofinou. K tomu byste měli ofinu stylizovat kulatým štětcem a vytvořit tak dobrý objem. Výsledkem je druh skvělého, který se dostává do centra pozornosti a dodává účesu oblíbený vintage vzhled. Můžete jemně dráždit zbytek vlasů a pomocí kulmy natočit konečky vlasů.

Polootevřený účes rockabilly

účesy rockabilly černé vlasy ofina skvělé kudrlinky kostkované červené černé šaty

Účesy ve stylu rockabilly mohou být otevřené, polootevřené nebo připnuté, podle příležitosti. S pootevřenými vlasy začínáte od začátku. Nejprve jsou Victory Rolls stylizovány na čelo a připnuty bobby piny. Teprve poté můžete zvlnit zbytek vlasů a napůl je rozepnout. Vzhledem k tomu, že pin-up dívky z 50. let neměly dokonalé kadeře, můžete jemně kartáčovat kudrnaté vlasy přírodním kartáčem pro autentický vzhled.

Vintage účes s několika pin up kadeře

účesy rockabilly rockabilly účesy zrzavé vlasy květinové šaty světle modré

Victory Rolls pro pin-up účes může být libovolné číslo a zajistit tak výrazný vzhled. Nejlépe fungují na delší, husté vlasy. Chcete -li to provést, nejprve rozdělte vlasy na části a zabalte je pramen po pramenu. Když účes získá požadovaný vzhled, měl by být fixován lakem na vlasy. Tímto způsobem sedí mnohem déle a zůstává v dokonalém vzhledu.

Updo rockabilly účesy

účesy rockabilly retro styl dámy ofina vlna

Pro retro vzhled jsou vhodné nejen skvělé a měkké kadeře, ale také elegantní aktualizace. Ať už je to culík nebo zkroucený chignon, krásně připnuté vlasy se perfektně hodí k rockabilly looku. Zkombinujte se zkroucenými ofinou nebo pár Victory Rolls a styling je hotový.

účesy rockabilly retro vzhled střed rozdělovací límec

účesy rockabilly tečky šaty červené pin up kadeře kadeře

účesy rockabilly ofina narovnat gumičku do vlasů zrzavé vlasy

účesy rockabilly ofina boční oční stíny červená blond

účesy rockabilly ofina kudrlinky otevřený vlas nápad

účesy rockabilly pin up kudrlinky ofiny updo

účesy rockabilly otevřené vlasy květinový doplněk

účesy rockabilly nápady bandana červená barevná ofina

účesy rockabilly kadeře vlasový doplněk květ stříbrná šedá

rockabilly účesy nápad brunetka pin up vítězství rolích

účesy rockabilly růžové vlasy skvělé updo retro

bettie-page-vintage-účes-ofina-kadeře

retro-rockabilly-účes-pin-up-kudrlinky-ibišek-květinové-vlasové doplňky

Fotografie od The Freckled Fox

rockabilly účesy rihanna-katy-perry-gwen-stefani

Účesy Rockabilly – Rolls of Victory

rockabilly-účes-rihanna-vítězství-rohlíky-zrzavé vlasy

Suicide Curlrockabilly-retro-účes-nápady-Suicide-Roll

 Rockabily účesy se šátkem

styl rockabilly-s-vůní-50. letRockabily účesy s gumičkou do vlasůrockabilly účesy s látkou-udělej si sám Návod na zajímavé retro účesyrockabilly-retro-účes-udělej si sám

pokyny k účesu rockabilly vintage do-it-yourself

Napodobte bobový účes

udělej si sám rockabilly účes-návod-pin-up-kudrlinky

 Pokyny pro Pin Up Curls

rockabilly-retro-účes-návod-retro-pin-up-kadeře

 Pokyny k vítězství a svitku

retro-rockabilly-účes-sebevražda-roll-culík-vysoký

retro-rockabilly-účes-udělej si sám-návod-sebevražedný válec

vintage-účes-slavnostní-příležitost-pin-kadeře

rockabilly-účes-s-vlasy-páska-tečkovaná-updo-50s-let

rockabilly-hair-hair-band-red-hair-curls

rockabilly-účes-šátek-šátek-čelenka-kadeře

retro rockabilly účesy vítězství rohlíky vintage vzhled

retro-rockabilly účesy vítězství-rohlíky-kadeře

retro-rockabilly-účes-ofina-čelenka-kadeře

retro-rockabilly-účes-čelenka-sebevražda-roll

retro rockabilly účes bob kadeře

retro-rockabilly-účes-1940-červená-květinová-ucho

retro-účes-s-vlasy-páska-tečkované-otevřené-vlasy-ofina

Udělejte si rockabilly pin up kudrlinky sami