Typy

Druhy růží: 15 různých odrůd Gulab Phool v Indii

Růže jsou rozděleny do mnoha různých odrůd a každá odrůda má jedinečné vlastnosti. Odrůdy růží v Indii jsou k dispozici od sladké po pikantní vůni. Vždy je dobré z těchto růží vydělat a nezničit je. Některé z nejlepších růží jsou oranžová růže, meruňková růže, broskvová růže, světle růžová růže atd. Všechny mají podmíněnou barvu shora dolů a různou vůni. Hlavní přítomnost se očekává v hustých oblastech Indie. Některé z nejvíce zavedených zahrad jsou zaplněny řadou klasických červených růží. To značí nádheru přírody.

Klasifikace růžového květu:

Klasifikace růží se provádí na různých odrůdách. Staré zahradní růže jsou jednou z nejstarších červených růží hlavní zahrady. Mezi stejné odrůdy patří Zephirine Drouhin, Dupuy Jamain, Blush Damask, AimeeVibert atd. Druhou kategorií jsou hybridní nebo moderní růže, které jsou obecně kombinací dvou. Hlavní odrůdou hybridní růže je hybridní čajová růže, která se používá také při výrobě čaje. Třetí kategorií jsou druhy růží jako růže plážová, růže růží růží, růže růží atd.

Tyto druhy růží mají kořeněnou nebo sladkou vůni a chuť. V Indii se používá k výrobě různých koření. Navíc všechny tyto růže mají jedinečné vlastnosti, které je navzájem odlišují. Někteří lidé se mohou pokusit uchopit takové růže a využít je, ale je s nimi zacházeno špatně. Je tedy velmi snadné klasifikovat různé růže a vyprávět o jejich vlastnostech.

Růžové růže

Formy růží:

  • První formou růže je miniaturní růže jako Venuše, která má drobné stonky, květy a listy. Je také zahrnut v rozsahu oranžové, růžové, bílé a žluté. Je vhodný pro malé zahradní plochy. Miniaturní růže se také prodávají jako pokojové rostliny, protože mají schopnost růst v nádobách.
  • Druhým typem je lezení růží jako Sunset Beauty, která má vzpřímené hole a tuhé věci. Tyto růže se běžně připevňují na podstavce, ploty a zdi.
  • Keřová a krajinná růže jsou jednou z nejznámějších forem růží, o nichž se věří, že mají silnou sladkou vůni.
  • Hybridní čajové růže jsou jednou z oblíbených růží od Modern Roses. Díky vzpřímeným a dlouhým stonkům vypadá extrémně populární řezaná květina. Nejoblíbenější květinou v této kategorii je Mír. Takové růže mají vysokou pověst díky vysoké údržbě.
  • Růže Grandiflora jsou druhem růží, které leží mezi hybridními a floribundovými růžemi. Má velké a nápadné květy, které jsou vyobrazeny na některých dlouhých stoncích. Mezi nejlepší odrůdy zahrnuté v tomto jsou Pink parfait a Queen Elizabeth.
  • Floribunda (1) růže tvoří kříženec růže z polyanthy a růže hybridní. S každým stonkem růže se očekává shluk velkých květů. Kromě toho jsou tyto růže odolné vůči chorobám a vypadají velmi dobře ve veřejných parcích a prostorech. Je také snadno dostupný na trhu. To byly některé z nejznámějších forem růží, které jsou zvláštní a jedinečné pro přírodu.

Různé druhy názvů a barev růží:

1. Orange Rose:

druhy růží

Odrůdy růží v Indii jsou v hojném počtu a tyto krásné růže vytesaly svět. Oranžová růže je typ Grandiflora se silnou Florencí. Voní jako jemné čerstvé jablko. Tmavě zlatožlutá barva se nese uvnitř okvětního lístku růže s bronzovou oranžovo-červenou zadní stranou.

2. Světle růžová růže:

různé druhy růží

Světle růžová růže je jednou z krásných růží, které lze v Indii nalézt. Druhý název je stejný jako „Bonica“. Je to druh keře bez vůně a zápachu. Má také odolnost vůči chorobám, to znamená, že je bez intoxikace. To lze nalézt v některých křovinatých oblastech pobřežních oblastí.

3. Dvoubarevná červená růže:

odrůdy růží

Je to opět růže typu Grandiflora, která má bílé okvětní lístky lemované červenou barvou. Zde je červená považována za dominantní barvu, pokud je vidět z dálky. Také se podobá rysům „Cherry Parfait“. Vůně je mírná, s určitým keřovým zvykem. Ve spodní části má také některé tmavě zelené listy.

4. Meruňková růže:

druhy růží podle barev

Různé druhy růží umožnily zvýraznit krásu všude kolem. Druhé jméno meruňkové růže je „škádlení Gruzie“. Je to květinový typ s dvojitým nebo baňatým květem s meruňkovou barvou. Také je spojena se silnou vůní a nachází se v krátkém horolezci. Dokonce i šťáva z této růže je na trhu k dispozici.

5. Broskvová růže:

druhy růží

Růžová broskev nabízí skvělou kombinaci růžové, oranžové a meruňkové. Navíc lze předpokládat, že růžová zvýrazňuje nejvíce. Je to typ Floribunda s nějakým keřovým zvykem. Má jemnou ovocnou vůni, která je velmi příznivá. Jednoho najdete v křovinatých oblastech.

6. Crimson Rose:

druhy růžového květu

Říká se mu také „Falstaff“ s karmínovou barvou a přirozeným dvojitým třeskem. Karmínovou růži doporučuje jeden z nejlepších šlechtitelů růží David Austin. Je to typ růže Grandiflora s výraznou vůní všude kolem. Karmínová barva na něm navíc vypadá příliš krásně a je vhodná pro veřejné prohlížení.

7. Meruňková růžová růže:

názvy odrůd růží

Je barevný, jak název napovídá kombinaci meruňky a růžové. Lze jej také nazvat „tahitským západem slunce“. Spolu s růží má také tmavě zelené a pololesklé listy. Typ této růže je odrůda hybridního čaje a forma je keřový zvyk. Voní to jako anýz.

8. Coral Rose:

nejoblíbenější druhy růží

Jedná se o „Rainbow Knock Out“, který je jediným kvetením. Začátek je dán tmavě korálovou růžovou barvou a konec je proveden světlou barvou se žlutým středem. Je to také druh keře s keřovým zvykem. Je také plně odolný proti padlí a černým skvrnám. Má lehkou vůni.

9. Červená růže:

všechny druhy růží

Druhé jméno červené růže je „Interama“. Obvykle má průměrnou velikost a klasický červený vzhled. Maximální průměr růže může být 3 palce. Je to druh Floribundy a tvoří keřový zvyk. Může být také použit k darování někoho při zvláštních příležitostech.

10. Žlutá růže:

seznam odrůd růží

Je to růže z másla a zlata, která vždy získala ocenění. Druhé jméno růže je „Julia Child“ s lesklými listy. Při vystavení slunečnímu záření vypadá velmi chladně. Typ růže je „floribunda“ se sladkou vůní lékořice. Navíc má odolnost vůči chorobám.

11. Vícebarevná růže:

nejlepší odrůdy růží

Tato růže má slavnostní barvu se směsí oranžovo-růžové a žluté barvy. Vícebarevná vlastnost se také nazývá „Mardi Gras“. Doporučuje se pro živé ploty a má pepřovou vůni. Žlutý základ růže vypadá chladně se 4palcovým jasně oranžovým a růžovým květem, který začíná jako meruňkový pupen.

12. Orange Red Rose:

druhy a barvy růží

Je to pestrobarevná růže, které se také říká „moderní záře ohně“. Je to také květina s dvojitou baňkou s barvou mezi oranžovou a červenou. Různorodost téhož spadá pod Floribundu s nějakým keřovým zvykem. Neobsahuje lesklé listy. Je to tedy jedna z nejpříznivějších růží.

13. Měděná růže:

Jména růží

Tato růže byla pojmenována po manželce Davida Austina a známá jako „Pat Austin“. Vlastnost dvojitého a cupovaného květu z něj činí jednu z úžasných odrůd růží, která je k dispozici v Indii. Má čajovou vůni, která je dobrá pro milovníky čaje. Navíc v květu není nic jako měď.

14. Červenofialová růže:

různě barevné růže

Tato růže je známá svou barvou. Druhé jméno květiny je „Wild Blue Yonder“. Má konec s hlubokou barvou a začíná červenofialovým odstínem. Je také považován za opakující se bloomer s typem Grandiflora. Citrusová vůně je nejvyšší kvalitou této květiny.

15. Střední růžová růže:

odrůdy indické růže

Středně růžová růže se jmenuje „Elle“. Je to kompaktní růžově zbarvený květ s různými odstíny růžové. Odrůda hybridního čaje je hlavním druhem květin. Má také kořeněnou vůni, která není vhodná pro zdraví. Také se používá v některých kořeních vyrobených v Indii.

Zajímavosti o Roses:

Typy růží v Indii se liší barvou a vůní a jejich zajímavosti jsou také vysvětleny stejným způsobem. Různé barvy mohou zahrnovat růžovou, tmavě růžovou, žlutou, oranžovou, klasickou červenou, červenofialovou atd. Všechny jsou fascinujícími barvami a dodávají chytlavý vzhled. Kromě toho se vůně pohybuje od sladké po pikantní. Oba mají u sebe své výhody. Je dobré říci, že každá růže je známá svým jedinečným názvem. Vždy se doporučuje, abyste se růže nikdy nedotkli nebo ji nepoškodili, jinak by ztratila svou hodnotu.

Druhy růží jsou vždy příznivé pouze pro dobrý účel. Lidé si všimnou krásného vzhledu růže a nestarají se o citlivé listy. Hodnota růže spočívá v citlivých listech a jejich roli pro růst růže. Jednou z nejlepších růží je klasická červená růže, což je druh Floribundy. Většina červených růží se nachází pouze v Indii. Vždy se tedy snažte udržet hodnotu růže.