Typy

14 různých typů tvarů nosu ve světě s obrázky

Víte, že lze odhadnout objemy vaší osobnosti pouhým pohledem na váš nos? Ano, slyšeli jste dobře! Pro každého člověka existují různé typy tvarů nosu a my již víme, že ne každý člověk má podobnou strukturu. Ne jen jeden nebo dva nebo tři, ale místo toho několik různých typů a tvarů. Je zajímavé, že lze odhadnout a pochopit druh osobnosti a rysy jednotlivce – pouhým pohledem na tvar nosu!

Jakkoli to může znít působivě, dejte nám vědět vše o typech tvarů nosu a o tom, jak lze popisem tvarů nosu posoudit také individualitu nebo osobnost člověka a další vlastnosti..

14 dokonalých a nejlepších tvarů nosu celebrit s obrázky:

V závislosti na různých typech a tvarech vašeho nosu lze předvídat osobnost a rysy člověka. Zde jsou nejrozmanitější typy tvarů nosu pro ženy, ženy a muže.

1. Nubianský nos:

Pokud je spodní konec nosu směřován dolů a je namířen téměř v blízkosti rtů, říká se mu núbijský nos. Zde je nosní můstek zdánlivě velmi rovný, ale veškerá pozornost je přitahována k okraji. O těch s núbijským nosem se říká, že jsou zvídavé a zvědavé povahy. Jsou také expresivní, je o nich vždy známo, že zkouší nové věci a učí se novým perspektivám. Jsou na zemi a jsou známí svou pokorou.

Známé celebrity, které mají núbijský nos, jsou:

Beyonce:

tvary nosu

Barack Obama:

perfektní tvar nosu

2. Řecký nos:

Termín a název řeckého nosu jsou inspirovány starověkým řeckým uměním a sochami. Tady je nos rovný dopředu a špičatý, s úzkou délkou. Pokud má někdo řecký nos, znamená to, že je přímý, praktický a realistický. Jsou také tajnůstkáři a nepustili by něco na veřejnosti a nikdy by si nevylili ústa. Můžete jim věřit s tajemstvím a v přírodě, stejně jako velmi důvěryhodní. Mnozí to dokonce považují za perfektní a nejlepší tvar nosu. Co myslíš?

Jennifer Aniston:

nejlepší tvar nosu

Kapitán Arsenalu Cesc Fabregas;

nejlepší tvar nosu pro muže

3. Háček:

Tato doba nosu se také nazývá Ptačí zobák. Zde je základna nosu ke špičce zcela ohnuta dolů. O těch, kteří mají háčky za nos, se říká, že jsou silně mínění lidé, kteří jsou pohlceni svými myšlenkami a vnímáním. Také riskují a vždy věří a hájí své názory. Tito jedinci jsou navíc kreativní, diplomatičtí a jedineční.

Prince Philip, vévoda z Edinburghu:

krásný tvar nosu

Barbra Streisand, herečka:

žena dokonalého tvaru nosu

4. Klenutý nos:

Klenutý nos je jako hákový nos, špičatý a zakřivený z nosní kosti. Je však více špičatý na špičce nosu. Ti, kteří mají klenutý nos, jsou mimořádně dobří ve správě a organizaci věcí. Jsou efektivní, praktičtí, vášniví a motivovaní ke svým motivům a je o nich známo, že jsou vůdci. Ve svém životě jsou silně připoutaní k profesím.

Meryl Streep, herečka:

nejkrásnější tvar nosu

Julia Louis Dreyfus, herečka:

perfektní tvar nosu

5. Tlačítko:

Říká se mu také nebeský nos. Tento typ nosu je stručný, krátký a jemný a patří mezi nejběžnější nos. O těch, kteří mají nebeský nebo knoflíkový nos, je známo, že jsou odhodlaní. Jsou to silní, odhodlaní lidé. Mají mnoho talentů, jsou spontánní a vždy se drží efektivních plánů a akcí. Jsou také vždy odhodláni vždy dostat to, co chtějí.

Wayne Rooney, fotbalista:

vzácné tvary nosu

Carey Mulligan, herečka:

nejatraktivnější typ nosu

6. rovný nos:

Rovný nos má plochý tón a je přímočarý s širokými nozdrami a kulatou špičkou. O těch, kteří mají plochý a rovný nos, se říká, že mají pravdu na emočním základě a laskavě se spojují s ostatními. Jsou trpěliví, klidní a vždy ovládají duševní emoce. Dokáží se velmi dobře emocionálně spojit s lidmi. Netolerují však žádnou špatnou náladu od těch, které milují.

Keira Knightley, herečka:

nejkrásnější tvar nosu na světě

Nicole Scherzinger:

typy tvarů nosu

7. Konkávní nos:

Pokud máte na nosu malou konkávnost nebo oblouk s ostrým hrotem směřujícím ven, pak je váš konkávní. Ačkoli mají neobvyklý tvar nosu, ti, kteří mají tento tvar, jsou velmi emocionální, citliví a hlubokí. Je těžké se s nimi vypořádat a mohou se snadno a okamžitě zranit. Jsou to introverti, ale jsou to velmi laskaví lidé. Ačkoli nikdy nevyjadřují své emoce často vnějšímu světu, dokážou dobře porozumět pocitům druhých a na požádání jsou první, kdo jim pomůže.

Samara Weaving, herečka:

popisující tvary nosu

Rooney Mara, herečka:

různé typy tvarů nosu

8. Křivý nos:

Je to nejjednodušší ze všech. Název křivého nosu pro tento konkrétní tvar je převzat po zdánlivě nebo mírně zlomeném nosu. Nosní hřbet je v tomto tvaru nosu odlišný od ostatních. Ti s tímto tvarem nosu jsou však vynikajícími pozorovateli a posluchači. Jsou chápaví, velkorysí k lidem a vztahům. Jsou dobrými přáteli a partnery!

Owen Wilson, herec:

Tvar nosu Owena Wilsona

Molly Sims, model:

Molly Sims tvar nosu

9. Krátký nos:

Toto je nejkratší a nejmenší nos, jaký jste kdy viděli, dokonce kratší než knoflíková růžice. Ti, kteří mají krátký nos, mohou vypadat mladistvě a vesele, ale je o nich známo, že jsou velmi popudliví. Jsou to soukromé osoby a je známo, že si to nejlepší nechávají pro sebe a mají velmi krátký a malý sociální kruh. Přesto, když se setkají s cizími lidmi, jsou přátelští. To patří mezi nejatraktivnější a nejkrásnější tvar nosu pro ženy.

Angelina Jolie:

Angelina Jolie tvar nosu

Gisele Bundchen:

Tvar nosu Gisele Bundchen

10. masitý nos:

Pokud existuje urážlivý špičatý konec a úzký kořen, pak je to masitý nos. Je to velmi výrazný tvar nosu a při pozorování je velmi nápadný. O těch, kteří mají masitý nos, se říká, že jsou agresivní, rychlí v jednání a rozhodování a jsou velmi chytří. Jsou také příliš orientovaní, vášniví a odhodlaní ve své profesi.

Albert Einstein:

Albert Einstein tvar nosu

11. římský nos:

Pokud je nosní můstek prominentní než jeho základna a je mírně ohnutý, nazývá se to římský nos. Nos je také podobný starověkým římským plastikám, odtud název. O těch, kteří mají římské nosy, se říká, že jsou velmi svéhlaví a přesto velmi ambiciózní v životě. Mají dobré znalosti pro praktický svět a mají slovo, což z nich dělá lidi, kteří se jim nejvíce líbí, docela často! Říká se mu také nos Aquiline. Patří mezi ideální a nejlepší tvar nosu pro muže i muže.

Ryan Gosling:

Tvar nosu Ryana Goslinga

Tom Cruise:

Tvar nosu Toma Cruise

12. Snub nos:

Štíhlý nos je výrazně poznamenán tenkým vzhledem a špičatým koncem, s kulatějším a menším a vzestupným sklonem na špičce. Ti, kteří mají uražený nos, jsou bystří a docela dobře chápou věci příliš rychle. V každém ohledu reagují o něco více než ostatní a jsou také známí jako rychlí rozhodovatelé.

Jennifer Lawrence:

Jennifer Lawrence tvar nosu

Scarlett Johanssonová:

Tvar nosu Scarlett Johansson

13. Nos z východní Asie:

Východoasijský nos je převzat podle prominentního a slavného tvaru nosu, který se nejčastěji vyskytuje u východoasiatů. Jsou tenké povahy s plochým tvarem a velmi malou krátkou špičkou. Obvykle jsou menší než jiné rysy obličeje.

Lucy Liu:

Lucy Liu tvar nosu

14. Bulbózní nos:

Pokud je špička nosu směřující ven a je zakřivená, pak je to baňatý nos. Má oteklý druh nepřiměřeného hrotu v blízkosti nosní oblasti, což mu dává deformovaný účinek. O těch, kteří mají tento tvar nosu, se říká, že jsou egoističtí a jsou sebestřednější než ostatní. Je známo, že žijí život velikosti krále, ale jsou také velmi blízko svým sociálním kruhům.

Bill clinton:

Tvar nosu Billa Clintona

Leo McKern, herec:

Leo mckem tvar nosu

Je docela vzrušující a vzrušující sledovat, jak různé typy tvarů nosu implikují odlišnou osobnost a vlastnosti jednotlivce. Stejně jako ostatní fyzické vlastnosti, i tvar nosu o člověku hodně vypovídá. Je to zábavné a také smysluplné. Co myslíš?