Turistická místa

9 slavných turistických míst v Nagalandu, které je třeba navštívit

Ti, kteří by chtěli rozplést kmenové destinace Indie; Nagaland je místo pro ně. Mírně uhnízděný v himálajské oblasti má různá údolí, potoky a vodopády. Východ a západy slunce jsou zde naprosto úchvatné, zvláště pokud jsou pozadí krásné zasněžené hory Nagaland. Pokud plánujete dovolenou v Nagalandu, musíte vědět, která místa navštívit, a pro vaše pohodlí jsme je stručně vysvětlili v následujících odstavcích.

Turistická místa v Nagalandu:

Zde uvádíme některá úžasná místa k návštěvě v Nagalandu.

1. Kohima:

nagalandská turistická místa

Kohima je hlavním městem Nagalandu a zajímavými místy jsou zde dvě vesnice; jmenovitě Khonoma a Touphema. Měli byste také navštívit vesnici Kesama Heritage Village, která je od Kohimy vzdálena pouhých deset kilometrů. Je to skanzen a lze jej navštívit od rána do večera. Najdete zde také obrovskou škálu tradičních budov Nagaland. Neměl by chybět ani festival Horn Bill, který se koná každoročně.

2. Mokokchung:

mokokchung_nagaland-turistické-místa

Ve čtvrti Mokokchung v Nagalandu se slaví slavný festival Moatsu. Koná se každoročně v měsíci květnu a pořádá jej kmen Ao. Měli byste také navštívit vesnici Chuchuyimlang, která je od Mokokchung vzdálena půl hodiny. Je nejlépe známý pro svou malebnou krásu, nádheru, kopce a údolí.

3. Mount Pauna:

mount-pauna_nagaland-turistické-místa

Mount Pauna je třetí nejvyšší vrchol Nagalandu. Patří do řady Benreu a nabízí vám jedny z nejúžasnějších a nejmalebnějších výhledů, jaké jste kdy byli svědky. Pokud jste milovníkem ptáků, určitě byste sem měli přijít. Můžete se zde také vydat na dobrodružné aktivity, jako je trekking, abyste objevili přírodní krásy Nagalandu.

4. Wokha:

wokha_nagaland-turistické-místa

Wokha je sídlem kmene Lotha. Toto místo se nachází asi čtyři hodiny od Kohimy a je naprosto nádherné. Je nejlépe známý pro své zdravé pomeranče a ananasy bez pesticidů. Jeho nejlepší vlastnosti jsou starověké kamenné monolity, které se nacházejí na svazích, založené starci kmene.

5. Údolí Dzukou:

dzukou-valley_nagaland-turistické-místa

Váš výlet do Nagalandu bude neúplný, dokud nenavštívíte údolí Dzukou. Je známý svou malebnou krásou a také studenou vodou, která protéká údolím. Najdete zde také jedinečnou lilii Dzukou, která je atraktivní svým vzhledem. Přijít sem bude osvěžující a skvělý zážitek. Je to jedno z nejlepších turistických míst v Nagalandu.

6. Přírodní rezervace Intangki:

intanki-wildlife-sanctuary_nagaland-turistické-místa

Přírodní rezervace Intangki Wildlife Sanctuary se nachází asi 37 kilometrů od krásného města Dimapur a jsou v ní umístěna různá unikátní zvířata a ptáci, kteří jsou exotičtí a velmi vzácní. Když přijedete do Nagalandu, musíte přijít do Intangki Wildlife Sanctuary. Pomůže vám objevit a prozkoumat divokou zvěř Nagalandu.

7. Triple Falls:

triple-falls_nagaland-turistické-místa

Triple Falls of Nagaland je jednou z oblíbených destinací zde a každoročně přitahuje poměrně mnoho turistů a návštěvníků. Je to ideální místo pro pěší turisty a nachází se ve vesnici Seithekima.

8. Phek:

phek_nagaland-turistické-místa

Phek je jednou z horských oblastí Nagalandu. Je pokryt hustými a stálezelenými lesy a je známý příjemným počasím a divokými orchidejemi, které zde rostou. Je to domov kmene Pochury a Chakhesang a je to nádherné místo, kam se opravdu dá přijít.

9. Les rezervace Rangapahar:

rangapahar-Reserve-forest_nagaland-turistické-místa

Pokud jste milovníkem ekologie, Nagaland je pro vás ideální destinací. Když sem přijdete, určitě byste měli navštívit jeho národní parky a rezervované lesy. Nejlepší do dnešního dne je známý jako rezervní les Rangapahar. Zde najdete některá z nejúžasnějších a nejúžasnějších zvířat a ptáků. Příchod sem určitě nezpůsobí lítost.

Zde se podíváte na některá krásná turistická místa Nagaland s obrázky. Jsi jako? Zanechte svůj komentář níže.