Turistická místa

9 krásných turistických míst na Phuketu k návštěvě

Pokud plánujete jet na dovolenou se svými přáteli a stále nevíte, které místo si vybrat, nabízíme vám nádhernou thajskou atrakci: Phuket. Existuje celá řada destinací, díky nimž bude vaše dovolená nezapomenutelná. Některá z míst, která musíte na Phuketu navštívit, byla uvedena v následujících odstavcích.

Turistická místa na Phuketu:

Zde jsme narukovali pod některá krásná turistická místa na Phuketu, která můžete navštívit s obrázky.

1. Staré město Phuket:

Phuketská turistická místa

Staré město Phuket je skvělým místem pro čínské, koloniální a místní restaurace, funky obchody, architekturu a nádherné památky. Přijít sem o víkendu odpoledne bude určitě hodně zábavné, bláznivé a dokonce fascinující.

2. Bangla Road Nightlife:

bangla-road-nightlife_phuket-turistické-místa

Bangla Road of Phuket vám nabízí nejlepší noční světlo, jaké můžete mít. Exotičtí tanečníci, dámy a očarovaní lidé ze Západu patří mezi obyčejné lidi, které zde najdete. Pokud máte otevřenou mysl a doufáte, že se pobavíte se svými přáteli, pak je Bangla Road Nightlife místem pro vás. Je to jedno z nejlepších míst k vidění na Phuketu.

3. Záliv Phang Nga:

turistická místa phang-nga-bay__phuket

Zátoka Phang Nga na Phuketu je slavná, krásná a velmi jedinečná. Díky vápencovým útesům a smaragdově zeleným vodám je toto místo výrazné, přesto velmi atraktivní. Toto místo je ideální pro všechny turisty, kteří hledají čas klidu a relaxace.

4. Simon Cabaret Show:

simon-kabaret-show_phuket-turistická místa

Simon Cabaret Show of Phuket je nejokázalejší a nejfantastičtější hudební show, jakou najdete v celém Thajsku. Báječné kostýmy, profesionální taneční pohyby a představení vám zaručeně spadnou z hlavy. Všechny je dělají ty nejlepší dámy na světě a je to opravdu nádherný zážitek.

5. Chrámy Wat Chalong a Phuket:

Wat Chalong, Phuket, Thajsko

Phuket je také známý svými chrámy. Wat Chalong je jedním z nejdůležitějších zde a každoročně přilákal tisíce turistů a návštěvníků. Organizuje venkovské veletrhy o každé dovolené, což vám dává příležitost dopřát si nějaké luxusní a lahodné občerstvení od místních Thajců. Je to fascinující, krásné a velmi zajímavé.

6. Velký Buddha:

big-buddha_phuket-turistické-místa

Velký Buddha je nedávným přírůstkem na ostrově Phuket. Nachází se na vrcholu kopců Nakkerd, tato bezvadná struktura je absolutní krásou. Tato socha, vysoká asi čtyřicet pět metrů, stála asi 30 milionů bahtů. Pohled z dálky je nádherný a ohromující a velmi úspěšně představuje kulturu Thajska.

7. Phuket Fantasea Show:

phuket-fantasea-show_phuket-turistické-místa

Phuket Fantasea Show na Phuketu je zábavná a vzrušující. Dělají to profesionálové a je to opravdu velmi vzrušující. Scéna je vyobrazena ve stylu Las Vegas a je plná slonů, trapézových umělců a pyrotechniky. Spojením tradice, mýtů a fantazie thajské kultury je tato show velmi zábavná a velmi zábavná.

8. Ostrov Phi Phi:

phi-phi-ostrov_phuket-turistické-místa

Thajsko je známé především díky ostrovu Phi Phi. Nejen, že jsou populární, ale několikrát se objevily v mezinárodních filmech. Krása tohoto místa je okouzlující a počasí je zde vždy mírné a lehké. Panenské vody, bílý písek a chladné vlny si do něj zamilujete na první pohled. Na tento ostrov se rozhodně vyplatí přijet a určitě nezklame. Toto je jedno ze slavných míst k návštěvě na Phuketu.

9. Siam Safari:

siam-safari_phuket-turistické-místa

Pokud jste milovníkem přírody a náhodou jste na Phuketu, nabízíme vám jedny z nejlepších výletů do přírody, jaké kdy zažijete. Vyberte si vhodný hotel a přijďte do Siam Safari Elephant Camp, který se nachází v nádherných kopcích Chalong. Zde budete mít příležitost setkat se se slůňaty, vydat se na pěknou jízdu na tomto nádherném stvoření a také se dozvědět o sbírání gumy! Opravdu, toto místo je úžasné!

Doufám, že se vám tato turistická místa na Phuketu líbila! Podělte se prosím o svůj názor.