Turistická místa

15 nejlepších turistických míst v Udaipuru k návštěvě

Udaipur z Rádžasthánu je velmi romantické a vymyšlené město, hlavně kvůli parkům, zahradám a palácům. Má velké množství míst k návštěvě a jídlo je zde organické, chutné a levné. Pokud byste chtěli objevit historii Rádžasthánu, musíte přijít do Udaipuru. Jeho nádherné vlastnosti vás ohromí. V případě, že plánujete výlet, je tu pro vás malý průvodce. Udaipur je také nazýván jako město jezer.

Krásná turistická místa v Udaipuru k návštěvě s obrázky:

Zde je seznam nejlepších turistických míst k návštěvě v Udaipuru, která vám poskytnou úžasný a nádherný čas na výlet s radostí. Jakmile navštívíte toto historické a nádherné město, nikdy na něj nezapomenete.

1. Saheliyon-Ki-Bari:

Saheliyon Ki Bari udaipur turistická místa

Saheliyon-Ki-Bari je velmi důležitá a známá turistická atrakce v Udaipuru. Leží v severní části města a je plné stálezelených stromů, keřů a keřů. Mramorové slony a lotosové tůně jsou také některé z jeho nejlepších atrakcí. Přijít sem bude určitě krásný zážitek. Je to jedna z nejvíce vzrušujících turistických destinací, které můžete v Udaipur vidět a užít si. Toto je nejlepší turistická místa v udaipur.

2. Komplex City Palace:

City Palace Komplexní historická místa v udaipur

City Palace Complex byly v podstatě paláce, které byly přestavěny na hotely. Dnes jsou hlavní turistickou atrakcí a mají také dobrý příjem. Má dva autentické palácové hotely a také City Palace Museum. Toto je rozhodně největší komplex Rádžasthánu a měli byste ho navštívit jednou.

3. Bagore Ki Haveli:

Bagore Ki Haveli místa k návštěvě v udaipur

Bagore Ki Haveli byl postaven v 18. století premiérem Rádžasthánu. Po pěti letech renovace bylo toto místo konečně přeměněno na muzeum. Toto místo je velkolepé, protože objevíte mnoho o Rádžasthánské kultuře, zvláště když narazíte na královské obrazy, osobní předměty, kostýmy a architekturu. Vaše cesta do Udaipuru bude neúplná, dokud sem nepřijedete. Toto je jedno z nejlepších turistických míst v Udaipuru k návštěvě.

4. Jezero Pichola:

Jezero Pichola nejlepší místa k návštěvě v udaipur

Jezero Pichola v Rádžasthánu je naprostá nádhera. Přestože je toto jezero vytvořeno člověkem, nabízí vám nádherné přírodní výhledy a lokality. Můžete si zde také udělat výlet, který vás bude stát asi 300 až 500 rupií. Příchod sem vám poskytne zcela nový pohled na město Udaipur. Jak se divíte, když navštívíte toto ideální a vynikající turistické místo v udaipuru.

5. Ambrai Ghat:

Ambrai Ghat udaipur slavná místa

Pokud jste milovníkem fotografie a hledáte místa v Udaipuru na natáčení, nemůžete si nechat ujít Ambrai Ghat. Západy slunce zde berou dech. Je to oblíbené místo pro všechny hrdličky a páry a bylo hodnoceno jako jedno z nejlepších turistických míst v Udaipuru.

6. Monsoon Palace:

Monsoon Palace musí navštívit místa v udaipur

Monzunový palác se nachází na kopci a je nejlepším místem k návštěvě během monzunového období. Patřil královské rodině Mewarů, dokud jej vláda nevzala do svých rukou. Ačkoli toto místo není příliš udržované, dobré je, že bylo obnoveno a stále můžete navštívit toto místo kdykoli během roku.

7. Jagdish Temple:

Vyhlídková místa u chrámu Jagdish udaipur

Chrám Jagdish se nachází v oblasti Lal Ghat v Orisse a je nepoškozeným a zářivě bílým chrámem. Je zasvěcen lordu Jagannathovi a je zde uložen obrovský černý idol jeho jména. Nejlepší částí je obřad uctívání, který se koná při každém východu a západu slunce.

8. Lanová cesta Udaipur:

Lanová cesta Udaipur

Pokud jste milovník dobrodružství, určitě byste měli zavítat na lanovou dráhu Udaipur. Vstupenky jsou k dispozici za 72 rupií pro indické dospělé a asi 300 rupií pro zahraniční dospělé. K dispozici jsou také vstupenky pro děti, vše závisí na výšce a národnosti. Buďte připraveni počkat, protože fronty jsou vždy dlouhé. Toto je jedno z nejvíce dobrodružných míst k návštěvě v Udaipuru.

9. Shilpgram:

Shilpgram nejlepší turistická místa v udaipur

Shilpgram z Udaipuru byl postaven na příkaz vlády v roce 1986. Toto místo je odrazem kultury a tradic Rádžasthánu, Gudžarátu a Maháráštry. Najdete zde také některé z nejlepších lidových tanců, které se zde vedou, a také jízdy na velbloudech a koních.

10. Lake Fateh Sagar:

Jezero Fateh Sagar

Jezero Fateh sagar je jedním z kouzel Udaipuru. Jezero se nachází severně od Picholy a je jedním z nejlepších míst v Udaipuru. Místo je tak krásné a energické, že každoročně přitahuje řadu turistů. Jezero je spojeno pomocí tunelu se severní částí jezera Pichola. Plavby lodí jsou jednou z hlavních aktivit v tomto místě. Existuje mnoho šancí, jak se s ní pobavit, a lze říci, že sagarské jezero Fateh je jednou z nejlepších věcí, které Udaipur svým návštěvníkům může nabídnout. Na tomto jezeře je více než jeden ostrov, který není tak velký, ale téměř všechny jsou malebné. Toto je nejatraktivnější turistická místa v Udaipuru.

11. Jag Mandir:

Jag Mandir turistické atrakce v udaipur

Toto je další úžasné turistické místo v udaipuru, které lidé navštěvují poměrně často a dá se říci, že je také jedním z nejlepších míst k vidění v Udaipuru. Jad Mandir je známý svou vnější krásou a je proslulý také svou vnitřní atmosférou. Mnoho slavných lidí navštívilo toto místo a poskytlo pozitivní zpětnou vazbu o tomto úžasném místě. Luxusní hotel v tomto místě vypadá jako palác, který pochází ze 17. století. Královská a historická atmosféra tohoto místa udržuje turisty o toto místo zájem.

12. Lake Palace:

Lake Palace krásná místa v udaipur

Potřebujete některá vyhlídková místa v Udaipuru? Lake Palace je jedinečný svého druhu. Místo sportuje úžasně krásnou architektonickou krásou a je také docela známé pro vnější strukturu budovy. Existuje řada stanov, které stojí za to vidět. Dá se říci, že toto místo má nádherný nádech vintage krásy. Celá tato oblast z 18. století je téměř ze všech stran obklopena vodou a dostanete se tam pomocí vodní dopravy. Palác je známý i mezi turisty, protože hrál důležitou roli (umístění) ve filmu Jamese Bonda.

13. Gulab Bagh a zoo:

Gulab Bagh a zoo

Jedná se o největší zahradu ve městě i ve státě. Tuto nádhernou zahradu navštěvují lidé ze sousedních států a téměř ze všech částí země. V zahradě se nachází řada růží různých odrůd, a proto se tomuto místu říká „Gulab Bagh a zoo“, kde „Gulab“ znamená „růže“. Barevné množství květin dělá z této zahrady lahůdku pro oči a dělá z ní jedno z nejzajímavějších míst, kde se můžete pohybovat. V okolí tohoto místa se nachází řada oblíbených atrakcí, a proto si lidé toto místo nechávají vyhrazené. k návštěvě seznamu jako portálu, který je spojí s ostatními zajímavostmi a místy.

14. Moti Magri:

Cestovní místa Moti Magri udaipur

Nedaleko jezera Fateh Sagar je postavena nádherná socha, která ukazuje muže jedoucího na koni (dobíjejícího) umístěného na konstrukci připomínající bílý sloup. Toto je socha slavného rajputského hrdiny Maharany Pratapa. Socha je vyrobena z bronzu a je ve skutečnosti lahůdkou pro oči. Lidé sem chodí, aby viděli tuto krásně vyrobenou sochu. Socha se nachází na perlovém kopci, který je také jedním z nejlepších míst v Udaigarhu. Dá se říci, že je to jedno z nejlepších míst k vidění v Udaigarhu.

15. Palác Shiv Niwas:

Palác Shiv Niwas

V Udaigarhu je mnoho historických paláců a palác Shiv Nivas je jedním z nich. Palác je vidět z druhé strany jezera Pichola. Hotel je ve tvaru půlměsíce a má spoustu zařízení pro návštěvníky, jako jsou zábavní místnosti, internet (WiFi), apartmá, salonky, nedaleké restaurace atd. A mnoho dalších.

V Udaipuru je mnoho krásných míst a jsou zde probrána některá z nejlepších. Skutečný seznam nikdy nekončí. Jsou to však některá z nejkrásnějších míst, která chtějí turisté navštěvovat poměrně často. Pokud někdy navštívíte Udaipur, pak se doporučuje tato místa rozhodně navštívit.