Tuniky

9 pohodlných a módních tunik větší velikosti s obrázky

Nelze soudit muže nebo ženu podle jejich velikosti. Všechny ženy vypadají docela bez ohledu na to, zda jsou hubené, krátké a vysoké, nebo mají větší velikost. Ženy musí milovat své tělo a musí nosit oblečení, které zvýrazní majetek a skryje problémové oblasti. Plus size tunika to dělá jen pro těžší lidi. Tuniky jsou dokonalým oblečením pro ženy vyššího vzrůstu, protože v tunice a odpovídajících kalhotách mohou být opravdu pohodlné. Ale tyto tuniky větší velikosti se mohou pochlubit i normálními ženami za jiný vzhled. Těžší muži se mohou také pochlubit špičkovými tunikami.

Nejnovější a krásné designy nadměrných tunik pro muže a ženy v trendu:

Rychle se podíváme na top 9 tunik plus velikosti.

1. Krajková třásňová tunika pro ženy:

plusové tuniky

Jedná se o jedinečnou krajkovou tuniku s třásněmi. Krajková tkanina se dobře hodí pro lidi větší velikosti. Je to krásná tunika v béžové barvě. Spárujte jej s pěknými padnoucími dny a jste připraveni skákat.

2. Vysoká nízká tunika pro ženy:

Nízká tunika pro ženy

Jedná se o pěknou tmavě modrou tuniku střední délky ve vysokém nízkém vzoru pro ženy. Látka pro tuniku je umělé hedvábí, které ženy milují. Jedná se o tuniku se třemi čtvrtými rukávy a výstřihem do V, která má práci s korálky. Tkanina dává tělu pěkný tvar a zvýrazňuje křivky.

3. Vysoká vyšívací tunika pro muže:

Vysoká vyšívací tunika pro muže

Jedná se o jeden krásný kus oblečení v elektrické modré barvě pro muže větší velikosti. To je s květinovou výšivkou v zvrásněné georgetové tkanině s pěkně definovaným výstřihem a skládanými rukávy, které vypadají stylově u mužů. Plná výšivka provedená vpředu tuniku opravdu zvedne.

4. Tunika pro ženy s puntíky:

Puntíkovaná tunika pro ženy

Jedná se o opravdu odlišnou tuniku s kravatou v pase pro hezčí vzhled tuniky. Tunika je modrá s puntíky v kontrastních barvách, které zvýrazňují tuniku. Výstřih je také trochu nízký a přichází s polovičními krátkými, ale přesto ztracenými rukávy. Puntíky vypadají na tunikách úžasně.

5. Paisleys pro dámskou tuniku:

Paisleyové pro dámskou tuniku

Kdo řekl, že ženy mimo rameno nemohou nosit ženy větší velikosti? Tato odvážná tištěná květinová paisleyová tunika je jen pro prokázání špatného tvrzení. Jedná se o tuniku mimo rameno pro ženy s rukávy po lokty. Tohle je prostě naprostá omračující tunika.

6. Zahrajte si tu správnou tuniku pro ženy:

Zahrajte si tu správnou tuniku pro ženy

Jedná se o stylovou tuniku vyrobenou z úpletu, se vzorem na krku. Lem je asymetrický, což dává hezkou barvu cihlové tunice. To je hezké oblečení na pracovišti nebo se může zdvojnásobit i jako večerní oblečení.

7. Tunika s dlouhým potiskem pro ženy:

Dámská tunika s dlouhým potiskem

Člověk musí mít ve skříni opravdu dlouhou tuniku s potiskem pro nošení při každé příležitosti. Dlouhé tuniky jsou velmi trendové a tištěné vypadají opravdu stylově, elegantně a velmi luxusně. Tato tunika s tištěným vzorem je z hedvábné georgetové látky.

8. Feather Magic Tunic pro ženy:

Kouzelná tunika pro pírka pro ženy

Jedná se o stylovou tuniku pro ženy větší velikosti. Toto je modrá pávová opeřená tunika v bílé syntetické tunice. Rukávy jsou krátké a lem má vlnitý vzor jako kapesník. Potisk, stejně jako látka, je opravdu vynikající.

9. Černá tunika pro muže, kterou musíte mít:

Pánská černá tunika

Jedná se o povinnou tuniku v klasické černé barvě. To je na večerní rande nebo dokonce na noc. To je rukávy s manžetami z tuniky z polyesterové tkaniny. Tunika je na okrajích ramen lemována řasením, které tunice dodává pěkný vzhled. To bude vypadat báječně, když je spárováno s pravým spodkem.

Člověk prostě potřebuje hezké oblečení, aby okamžitě zvýšil náladu. Tunika dělá to samé pro muže i ženy a nikdy se nemůže pokazit s tunikami a kalhotami jako módním oblečením. Lidé na těžší straně mohou nosit tuniky se stylem, elegancí a elánem. Tyto tuniky větší velikosti jsou pro ně šité na míru. Mají velikosti, které pohodlně a dokonale padnou na tělo.