Tuniky

9 Nejlepší kolekce bílých tunik pro ženy v Indii

Topy s tunikou jsou v dnešní době módní výpovědí žen. Dámy i s nerovným tělem mohou také vypadat nádherně s nadměrnými tunikami. Tuniky jsou dlouhé nebo krátké, nadměrné, stejně jako krátké topy na džínových kalhotách nebo dokonce na šortkách a sukních. V závislosti na výběru nositele lze tuniky spárovat s různými módními styly. Bílé tuniky jsou jednou z nejlepších možností svršků, které lze nosit v běžném životě i v životě. Bílé tunické šaty na modrých džínách jsou klasickým párem, který vypadá stálezeleně při každé příležitosti.

9 nejlepších módních bílých tunických topů pro ženy v Indii

Nejnovější bílé tuniky v různých provedeních a stylech:

Pojďme se podívat na to, že máme nějaké krásné vzory bílých topů pro dámy a dívky.

1. Bílé tunické šaty s květinovým vzorem:

Tunika s bílým květinovým vzorem

Dámské tuniky bílé topy jsou volbou všech dam. A když mluvíme o květinových vzorech, kdo volí něco jiného? Květinová bílá tunika na modrých džínách může být úžasná na pracovišti a dokonce i na letních poledních šatech.

2. Bílá tunika s dlouhým rukávem:

Bílá tunika s dlouhým rukávem

Dlouhé bílé šaty s tunikou jsou něco, co byste chtěli nosit na rande se svou láskou na večeři za svitu měsíce. Úžasně vypadají bílé tunické šaty s dlouhým rukávem na bílých hedvábných kalhotách po kotníky. V kombinaci s delikátními šperky jsou naprosto jednoduché a střízlivé, přestože příjemné šaty.

3. Designer White Tunic for Girls:

Designová bílá tunika

Léta jsou obvykle ideálním časem, abychom si zazářili s bílými. Perfektně šněrovaný bílý tunický top pro ženy volného střihu vypadá v létě v poledne s přáteli svěží a chladný. Kulatý vyšívaný krk a poloviční volné rukávy vypadají úžasně.

4. Bílá vyšívaná tunika:

Bílý vyšívaný tunický top

Bílé tunické šaty pro ženy jsou vždy do značné míry vidět s bílou výšivkou nahoře. Díky krásnému designu ve výšivce vypadá top klasicky. Sát tuniku vypadá úžasně na modré džíny.

5. Asymetrická bílá tunika s dlouhou čarou:

Asymetrická bílá tunika s dlouhou čarou

Dlouhá bílá tunika spárovaná s černými kalhotami a náhrdelníkem se zápasem je něco, na co se můžete v letní den vydat. Ženy s dokonalou postavou mohou nosit takový volný steh, vysoký stehenní top se zavřeným krkem a tunický top bez rukávů.

6. Tunika s bílým kruhem v rozkroku:

Top s tunikou s bílým kruhem v rozkroku

Tuniky Crotchet jsou součástí úžasné kolekce. Bílý top s tunikou pro ženy v kruzích v rozkroku vypadá elegantně na modré džíny. Designový kousek lze nosit i v zimních dnech.

7. Dlouhá bílá tunika s krajkovým akcentem:

Tunika s krajkovou přízvukem

Krajky na tunikách jsou designovým kouskem špičkových kolekcí. Pro den večírku přátel bude takový designový tunický top vypadat skvěle na modrých džínách. Sexy záda se síťovanou krajkou a rukávem se síťovanou krajkou jsou vzorem showstopper.

8. Vypraná tunika košile s knoflíky:

Tunika s vypranou knoflíkovou košilí

Bílé tunické košile jsou dokonalým topem pro business look, který dáma dokáže zachytit okolí. Košile dlouhá až ke kolenům a s polovičními rukávy je jen jednou z potřeb, jak úspěšně získat srdce protějšků.

9. Sexy bílá tunika Top:

Sexy bílý tunický top

Krátké tuniky pro ženy na večírek s přáteli na tanečním parketu nebo na piknik jsou perfektní volbou. Vysoký krk se síťovaným rukávem a hrudní částí vypadá jako designový kousek. Horní část tuniky nad pasem vypadá skvěle na mini šortkách v džínové kolekci.

Bílé tuniky jsou horkým favoritem každého dne, v horkých létech a chladných zimních dnech. Vzhled bílých tunik svým vzhledem připomíná svěžest a dává klasický vzhled. Bílí vždy nejlépe ladí s modrými džíny; stálezelený dokonalý pár musí být v šatníku každé ženy. Krátké tuniky na šortkách nejlépe lichotí na plážích.

Dnešní móda také hodně vyžaduje tuniky. Celebrity jsou také vidět na nejlepších tunikách s pevným bavlněným nebo dokonce hedvábným vzorem. Některé designové tuniky poseté drahokamy jsou nádherné, aby zachytily hlavní události večírku.