Trička

Top 9 personalizovaných a přizpůsobených triček pro muže s fotografiemi a logy

Přizpůsobená trička jsou navržena podle vlastního vkusu nebo potřeb. Lze také vytvořit vlastní tričko pro reklamu jejich práce nebo podnikání. Vlastní trička můžete nosit na jakákoli setkání, konference atd. Je považována za jednu formu marketingu. Dokonce i rodiny mohou mít přizpůsobené tričko tím, že na něj budou mít rodinnou fotografii nebo napsaná jejich jména.

Nejlepší trička na míru pro muže a ženy:

Získejte několik přizpůsobených triček pro svou každodenní rutinu.

1. Personalizované tričko s fotografiemi:

Personalizované fotografické tričko

Tento druh přizpůsobeného trička bude velmi populární v mnoha rodinách. V tomto bílém triku je připojen krásný rodinný obrázek, který dává osobní kontakt. Takto můžete mít také své vlastní přizpůsobené tričko.

2. Přizpůsobte trička pro pár:

Vlastní tričko pro pár

Toto vlastní tričko pro pár ukradne srdce každého. Roztomilý kreslený motiv Minnie Minnie je triko a na obou je nakreslena polovina tvarů srdce. Ukazuje to, že jejich srdce jsou navzájem propojena.

3. Vlastní tričko Groom Team:

Vlastní tričko pro ženicha Team

Toto vlastní tričko je speciální výtvor na svatbu. Musí ho nosit každá osoba, která patří do týmu ženicha. Na svatbě vždy probíhá soutěž mezi ženichovým týmem a nevěstiným týmem a je to způsob, jak to ukázat.

4. Vlastní tričko pro hudebníka:

Vlastní tričko pro hudebníka

Tričko je vyrobeno na míru pro milovníky hudby. Je na něm také napsán pěkný slogan, který souvisí s hudbou, a také je nalepen obrázek kytary. Toto tričko s výstřihem do V a krátkým rukávem s hudebním sloganem činí osobu okouzlující.

5. Tričko s vlastním potiskem:

Tričko s vlastním potiskem

Je to úžasné přizpůsobené tričko s kresleným potiskem a vedle něj je zobrazen rok. 0 z roku 2016 dostává nápaditý design. Tento černý barevný potisk na žlutém tričku vypadá nádherně a inovativně.

6. Vlastní tričko pro narozeniny:

Vlastní tričko pro narozeniny

Toto tričko má koncept narozenin. Má ho nosit oslavenec a také ukazuje jeho věk. Můžete také plánovat dát tento druh triček jako dárek k narozeninám. Zůstane jako vzpomínka na celý život.

7. Vlastní tričko ve stylu Gangnam:

Vlastní tričko ve stylu Gangnam

Je to zábavný druh vlastního designu trička s tancem ve stylu Gangnam. Muž pózuje s gangnamovým tanečním krokem, který bude velkým hitem. Tento design trička je oblíbený mezi dětmi a dokonce i někteří dospělí ho milují.

8. Fancy Custom T Shirt:

Efektní tričko na míru

S tímto trikem je vytvořeno fantastické tričko s vlastním designem. Před tričkem je vytištěn výrazný druh obličeje, který má velké oči a na tváře je nasazen velký kulatý box. Tvář je dána designu podobnému stroji.

9. Vlastní tričko pro svatbu:

Vlastní tričko na svatbu

Toto jsou personalizovaná trička pro nevěstu a ženicha v jejich speciální den. Černá je pro ženicha a růžová pro nevěstu. Pár před nebo po svatbě může taková trička nosit během relaxačního načasování. Vyvolá to zvláštní pocit.

To, co jsme zde viděli, je jen pár vlastních triček. A to je založeno na vlastní tvorbě. Takto můžete také navrhnout tričko podle vlastní potřeby. Zvýrazní vaši volbu, práci a potřebu. Zkuste pro tento druh přizpůsobených triček nakoupit z několika online možností, získejte dobrý komentář pro svého milého.