Trička

Top 9 módních tanečních triček pro muže a ženy

Tanec se stal vášní několika, většinou pro ty, kteří jsou přitahováni západním stylem tance. To také představilo nové špičkové oblečení na módním trhu, což dělá taneční zážitek velmi příjemným. Ano, taneční trička jsou velmi žádaná lidmi, kteří se věnují tanečním kurzům, hodinám zumby atd.

Nejnovější a stylové designy tanečních triček pro muže a dámy v trendu:

Podívejme se na některé z návrhů tanečních triček, které byste mohli koupit.

1. Jednoduché taneční tričko:

Jednoduché taneční tričko

Jednoduchá a rutinní taneční trička mají prostý podklad a na něm jsou vytištěna slova v různých barvách. Tričko ukazuje lásku nositele k tanci a naznačuje, že tanec je jeho život. Můžete si ho koupit na některých webových stránkách elektronického obchodování a získáte dobré možnosti také při výběru barvy jednoduchých a ležérních triček pro svůj taneční čas.

2. Tričko Deep Strip Dance:

Tričko Deep Strip Dance

Tričko s tanečním designem, které si většinou vybírají dívky cvičící jakoukoli taneční formu, je tričko s hlubokým kruhovým výstřihem se vzorem páskové kravaty. Tričko má také volnější střih pro zvýšení pohodlí při tanci.

3. Taneční tričko v nouzi:

Taneční tričko v nouzi

Chcete být trochu módní s tričky! Zoufalá trička pro tanečnice se stala mezi ženami docela trendy. Tričko má design podobný tanku bez rukávů a vzadu má zúžené proužky.

4. Tank tričko pro tanec:

Tank tričko pro tanec

Oblíbeným návrhem tanečních triček je tílko pro muže. Jednobarevné tričko je dodáváno s potiskem obličeje, který ho inspiruje roky, které dokládají jeho název cesty ZPAC.

5. Hip Hop Dance T-Shirt:

Hip hopové taneční tričko

Návrhy trička v tanečním tričku jsou speciálně navrženy pro styl Hip Hop a dodávají lupům přesto smyslný vzhled. Tričko má design s jediným popruhem s délkou břicha, který dává taneční formě naprostou spravedlnost.

6. Tričko Off Shoulder Dance:

Tričko Off Dance přes rameno

Návrhy na ramena pro taneční trička jsou hodně virální pro všechny ty maminky, které jsou ochotné tancovat. Obyčejné polodlouhé tričko je doplněno motivačními slovy, což z něj činí perfektní dárek pro maminky na tanečním parketu. Toto je dobrá volba, jak upoutat pozornost vaší matky.

7. Taneční tričko s dlouhým rukávem:

Taneční tričko s dlouhým rukávem

Chcete přimět svého otce k tanci! Design trička s tanečním otcem v plných rukávech je určitě to nejlepší, co může unést. Obyčejné tričko na sobě nese slogan s potisky bot s 3D slovy.

8. Taneční tričko s kapucí:

Taneční tričko s kapucí

Účinkování v týmech! Zde je úžasný design triček tanečních týmů, které mají podobné vzory spolu se svými jmény. Tričko má také černý vzhled s kapucí. Můžete si také přizpůsobit své jméno nebo název značky.

9. Tričko s dlouhým tancem:

Dlouhé taneční tričko

Tanečníci, většinou pouliční tanečníci, často volí dlouhá trička, aby svou taneční formu dovedli k dokonalosti s úzkými džíny a čepicí. Jsou k dispozici také v několika barvách a designových texturách.

Taneční trička jsou dodávána převážně z bavlněného materiálu, který nasákne pot a zlepší vaši praxi. Trička přicházejí jak se ztrátou, tak s přilnutím k pokožce, která vám zajistí správné držení těla a potřebnou pomoc při tanci. Podle vašeho výběru získáte široké spektrum tanečních triček, muži a ženy získají lepší možnosti pro vaše taneční témata. Pořiďte si pro své pohodlí strečový nebo bavlněný materiál.