Trička

9 Oblíbená trička Harley Davidson pro muže a ženy

Harley Davidson je značka nebo společnost, která licencuje různé druhy věcí, jako je oblečení, domácí dekorace a mnoho dalšího. Nejoblíbenějším produktem Harley Davidson, který se stává běžným, jsou trička. Tato trička jsou běžná mezi těmi, kdo jsou nadšenci Harleye. Trička lze zakoupit online a existují různé webové stránky. Lze je také zakoupit na jejich oficiálních webových stránkách. Dámská trička Harley-Davidson jsou stejně ikonická jako jejich motocykl a jsou symbolem svobody. V této značce existuje mnoho různých designů a zde jsou některé návrhy triček Harley-Davidson.

Nejnovější a slavné návrhy triček Harley Davidson pro muže a dámy:

Podívejme se na top 9 nejlepších triček Harley Davidson v Indii.

1. Tričko vyzváněcí hlavy s lopatou:

Tričko s vyzváněcí hlavou s lopatou

Toto je stylové tričko s moderním vzhledem inspirované vintage. Je to tenký střih a 100% bavlněný dres. Je to skvělé tričko v létě. Jedná se o vintage tričko Harley Davidson.

2. Černé tričko Harley Davidson:

Černé tričko Harley Davidson

Tento typ trička je jedinečně vyroben speciálním postupem a má vybledlý vintage vzhled. Jeho vlastností je tenký střih. Jedná se o laserem řezaný dres s grafikou na přední straně. Toto tričko můžete vyzkoušet pro běžné nebo každodenní použití.

3. Tričko Harley Davidson s přetiskem loga Slim Fit:

Logo Overprint Slim Fit tričko Harley Davidson

Je to pánské tričko s krátkým rukávem, které má tenký střih a je celé úzké. Je vyroben pro jedinečnou úpravu tkanin a má zvětralý a opotřebovaný vzhled. „Přetisk“ v názvu odkazuje na techniku ​​tisku umění přes jednobarevnou vyšívanou grafiku. Na přední straně má potisk a vypadá stylově.

4. Pánské tričko Iron Block s dlouhým rukávem:

Pánské tričko Iron Block s dlouhým rukávem

Je to tričko Harley Davidson s dlouhým rukávem a tento typ trička s plným rukávem nikdy nevyjde z módy. Toto uvolněné pánské tričko s dlouhým rukávem představuje umění, které ukazuje na styl dědictví. Má potištěnou grafiku na rukávu, vpředu i vzadu.

5. Tričko Color Block Vintage Henley:

Barevné tričko Vintage Henley

Pokud chcete svému víkendu dodat styl, pak je toto tričko perfektní. Je tenkého střihu a má potištěnou grafiku na levé straně hrudi a na zádech.

6. Pánské tričko Prestige s dlouhým rukávem:

Pánské prestižní tričko s dlouhým rukávem

Jedná se o jedinečný druh košile, která odlišuje jednu od ostatních. Je to 100% bavlna s vysokou gramáží. Má grafiku potištěnou gelem na rameni, dolních rukávech a na zádech. Pokud máte kolo Harley Davidson, musíte vyzkoušet tento design trička se stejnou značkou Harley Davidson.

7. Pánské tričko Willie G-Skull s krátkým rukávem:

Pánské tričko Willie G-Skull s krátkým rukávem

Jedná se o tričko prodejce Harley Davidson s logem dealera na zádech. Toto tričko je vyrobeno ze 100% bavlny a je velmi příjemné na nošení. Je k dispozici v různých velikostech. Toto oblečení můžete vyzkoušet i v letní sezóně.

8. Dámské tričko Harley Davidson s krátkým rukávem:

Dámské tričko Harley Davidson s krátkým rukávem

Je to velmi stylové tričko pro ženy v růžové barvě s výstřihem do V. Na přední straně je roztomilé logo Harley Davidson s neobvyklým vybledlým obráceným odrazem. Na zadní straně je logo obchodní zastoupení v bílé barvě. Je to velmi atraktivní kousek na nošení.

9. Tričko s dlouhým rukávem Tonal Flames:

Tričko s dlouhým rukávem Tonal Flames

Jedná se o pánské tričko s dlouhým rukávem, límečkem a plamennou grafikou. Kromě toho má dvě náprsní kapsy na knoflíky a vyšívanou grafiku na levé náprsní kapse a tištěnou grafiku na zádech. Toto tričko můžete vyzkoušet na modrých džínách; dává silný vzhled vaší osobnosti.

Různé typy triček Harley Davidson pro muže a ženy přicházejí s dobrým rozpočtem. Ačkoli mají různé vzory a barvy, jsou velmi příjemné na nošení. V tomto typu triček získáte dobré možnosti v různých materiálech; pořiďte si módní tričko, kterým zapůsobíte na své přátele nebo milé.