Trička

9 nových a módních designů triček LED

LED je zařízení aktivované světlem, které ve tmě jasně svítí. Stejná technologie se nyní používá na trička, aby svítila ve tmě. Můžete si koupit LED trička s úžasným designem, který se třpytí. Světla se aktivují odlišně a každý z těchto stylů je uveden zde. Můžete si vybrat další tričko z tohoto seznamu a roztočit hlavy.

Nejnovější a stylové designy LED triček s obrázky:

Podívejme se na 9 nejlepších panelů LED triček.

1. Zvukově aktivované LED tričko:

Zvukově aktivované LED tričko

Nenechte si ujít tato úžasná zvukem aktivovaná trička LED. Vyberte ty, které mají na přední straně vytištěný nádherný obrázek. Zvuková aktivace nastane, když stisknete určitou oblast trička. Toto je naprosto skvělé tričko.

2. Tričko LED ekvalizéru:

Tričko LED pro ekvalizér

Podívejte se na tato LED trička, která Indie prodává a která jsou nyní trendy. Ty mají efekt ekvalizéru s barevnými linkami nahoru a dolů. Trička jsou vyráběna v různých potiscích většinou na černém pozadí.

3. Vlastní LED tričko:

LED tričko na míru

Můžete si koupit vlastní LED trička pro vaši skupinu nebo rodinu. Jsou vytištěny se stejným zobrazovacím obrázkem a vypadají skvěle na večírek. Můžete si vybrat potisk a znění, které chcete na trička nasadit. Na tomto typu triček můžete vytvořit design nebo objednat podle svého skupinového loga, což ukazuje určitou jedinečnost mezi davem.

4. Tričko s logem LED:

Logo LED tričko

Vyberte si své oblíbené logo jako potisk trička s LED světlem, které si koupíte jako další. Zde se vaše logo zobrazí se jasně zářícím světlem. Černá trička jsou dobrým pozadím pro jakoukoli barvu, kterou byste chtěli použít. Zkuste to na svých modrých džínách.

5. Barevné LED tričko:

Barevné LED tričko

Kromě triček s černým pozadím můžete mít dokonce vlastní LED trička, která se vyrábějí na barevných tričkách. Zde se používá modré tričko s potiskem džbánku na pivo. Vypadají skvěle pro všechny příležitostné večírky.

6. DIY LED tričko:

DIY LED tričko

Jednou z nejlepších věcí je vyrobit si vlastní LED trička. Toto DIY tričko s LED diodami si snadno vyrobíte doma. Podívejte se na některá videa z YouTube a můžete být profesionálem při vytváření jednoho pro sebe.

7. Tričko s fluorescenčním LED:

Zářivkové LED tričko

Podívejte se na tato nápadná fluorescenční trička LED na míru pro vás. Tato trička fungují na dotek. Jakmile se dotknete potisku na tričku, rozsvítí se. Tímto způsobem můžete začlenit mnoho nádherných návrhů.

8. Tričko LED Pulse:

Pulzní LED tričko

Jedná se o poutavé tričko s LED pulzním stylem. Můžete je mít s potisky jako tančící dívka. Opět se jedná o vlastní styly, které si můžete vybrat a nechat udělat na tričku. Podívejte se na všechny, které vám vyhovují.

9. Animovaná LED trička:

Animovaná LED trička

Ve své kočičce musíte mít animované LED tričko. Tato super cool trička se aktivují dotykem nebo zvukem. Mají výtisky, které jsou animovanými verzemi. V tomto stylu najdete mnoho designů.

LED trička jsou krásou. Tato trička jsou nejlepší pro mladou generaci, která hraje cool a trendy. Tričko LED design si můžete koupit v jakémkoli internetovém obchodě a nechat si aktivovat zvuk, dotek nebo puls. Tato LED trička můžete darovat svému dítěti k narozeninám, děti tento styl vzoru opravdu milují, aby to řekly svým přátelům.